Kde sa da kúpiť športovy kočík na splátky?

2. júl 2023

Ahojte, dostala som sa do neľahkej situácie na dieťa som sama a športová časť z trojkombinácie ktorú som mala mi nevyhovuje, zle sa ten kočík skladá a je veľmi ťažký. Kde sa dajú kúpiť športové kociky na splátky ? 😥

alissa1222
2. júl 2023

Skús pozrieť super bazár kociky na fb tam vedia dievčatá predávať za lacne peniažky a celkom pekne ak ti to pomôže..

aleshka_supermama
2. júl 2023

Aj tu nájdeš v bazáriku kočík za 20/30e.
Možno skus na fb dat inzerát možno niektorá by aj darovala alebo za poštovné.

tanyan
2. júl 2023

Nákup na splátky je vlastne pôžička od nebankovky a toto nie správna cesta v "neľahkej situácii."
Predaj trojkombináciu a v bazáre určite niečo nájdeš.

autor
2. júl 2023

@aleshka_supermama Dakujem, ono ide aj o to žeby som nemusela kupovať na viac krát lebo viem že tie 20-30€ kociky už majú co to za sebou,😥

beata_k
2. júl 2023

Tak si nechaj povodny. Nie je dobry napad sa zadlzit lebo kocik je tazky.

diavant
2. júl 2023

Ja som kupila z bazaru a odvozila este ddve deti kym sa pokazil. Aj keby si kupila z bazaru dva tak sa ti to stale oplati

kate_cs
2. júl 2023

Neviem odkiaľ si, ale ja som na fb v skupine nášho mesta Darujem a často sú tam kociky. Ľudia ich často už nepredávajú, ale radšej darujú komu sa zíde. Skus takúto cestu. Áno, nie je ten kočík ako nový, ale ak si v neľahkej situácii, postačí.

viestta
2. júl 2023

My sme mali obidva kociky z druhej ruky a vyborne posluzili, este som ich dalej podarovala. V sportiaku sa po nasom povozili este 2 deti

nucky
2. júl 2023

@autorka Ak chcete za postovne vam posuniem twnto...troska sa pretacaju kolesa...ale daju sa dokupit nove..ale mne to nevadilo...inak sa s nim chodi dobre...aj sa dobre sklada...my sme ho kupili ked sme museli dat opravit nas...inak nam stoji v garazi a nechce sa mi ho nikomu za par eur predavat....ale vazi 11kg
Joie Mytrax

zuzanockamt
2. júl 2023

Neviem odkiaľ si, ale ja by som ti kľudne náš šporťák darovala. Už ho nevyužívam asi polroka. Je to Kinderkraft All road do 15 kg, po jednom dieťati. Ak chceš, napíš mi správu.

portret7
2. júl 2023

Nie je pravda, že použité sú v zlom stave…. i keď som si mohla dovolit kúpiť nove a s kľudom i drahe kočíky, 2x som kupovala použitý vo výbornom stave, nic im nebolo. Dalej som ich darovala a tiež ešte urobili parádu. Nechápem toto rozmýšľanie, kočík na splátky🙈naše mamy nas odvozili všetky deti v rodine v jednom kočíku a sme tu.I tu na koňovi vidno v rôznych skupinkách zeny, čo sú dobre situované a pochvália sa, čo ulovili v sekáči.

aleshka_supermama
2. júl 2023

Tak predaj ten tvoj ťažký kočík a za tie peniaze si môžeš kúpiť nový. Prepáč ale keby som bola situácii ze nemám na nový určite si nebudem kupovať nový kočík na splátky. Uskromnim sa aj s kočíkom z bazáru za 50e.

nikdenikto
2. júl 2023

A keď si budeš kupovať nieco nepotrebné na splátky, budeš na tom ešte horšie 🙈 nepoviem keď sa pokazí práčka, chladnička, kotol…..ale kocik a hlavne ak jeden máš ale nevyhovuje ti. Vážne ti baby dobre radia kúp z bazára

janka1011
2. júl 2023

Kupovať kočík na úver je fakt nerozum, to ti za to nestojí. Buď si zvykni na kočík, ktorý máš alebo ako ti už bolo radené, kúp z bazára. Kočíky z bazára kupujú bežne aj také ženy, čo to fakt nemajú za potrebu, ale nevidia zmysel kupovať nový a drahý kočík. Poslúži ti rovnako a vyvozíš v ňom aj 2 deti, neboj sa.

jaskolka
2. júl 2023

Veď predaj ten starý a kúp si iný. Alebo kúp z bazáru. Kupovať nový kočík na splátky, keď si v zlej finančnej situácii, mi príde ako úplný nezmysel. Často sú v ponuke na bazári aj takmer nové a nepoužívané kočíky. Ja som kúpila pred dvoma rokmi použitý kočík z bazáru za 25 eur, že "len tak ku svokre" bol perfektný, ľahký, spratny, pohodlný, priestranný, tak som si ho obľúbila, že som ho vzala normálne na používanie, slúži dodnes, a ku svokre som dala pôvodný náš,ktorý bol celkom nový.

katulienocka999
2. júl 2023

To ze si kúpiš nový kocik ti nezaručí,ze bude super..kupovala som novy, po mesiaci hotová katastrofa a to som s nim chodila po dobrých cestách, teraz som kúpila z druhej a je super a to je po 2 deťoch...takže ak si v takej situácii určite rieš bazarove a nie hneď pôžičku na kocik, tým si veľmi nepomôžes 🙈

zuzanka.zuzu
2. júl 2023

pôžička na kočík 🤦 nutne nutne nutne potrebujeme v školách finančnú gramotnosť

dzejsik
2. júl 2023

Predat 3kombi a pozri si bazariku tu na MK Valco, Britax B Motion alebo Petite Mars Street a isto budes spokojna s funkcnostou. Valco je tam v ozaj lacnych sumach v dobrom stave.

beahavala
15. júl 2023

Nemyslim si, ze najdes predajcu, ktory by kocik daval na splatky. To si skus radsej pozriet nejaky lacnejsi sportiak, na e-kociky maju pekny vyber.

maribell
15. júl 2023

Bazár je preplnený kočíkmi, takže často nájdeš aj dobré kúsky za výborné ceny. Ja sama som kupovala 3-kombinaciu aj športiak tu z konika a veru poslúžili výborne 😁.