Kde zoženiem kolieska na Peg Pérego?

almi82
30. sep 2010

Ahojte, chcem sa opýtať, či by ste mi nevedeli poradiť, kde by som mohla zohnať náhradné kolieska na kočík Peg-Perego s klasickým podvozkom - buď penové čierne alebo nafukovacie čierne. Ďakujem za pomoc.

brusnica1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macina27
22. sep 2011

Ahoj,
zaujíma ma, či si zohnala kolieska na kočík, lebo ja mám ten istý problém. 🙂
Mohla by si mi dať info. Inak pardon za tykanie :/ 🙂
Skús mi na email marcelakajanova@gmail.com
Ďakujem 🙂

fialkaa
22. sep 2011

ahoj, my mame cerstvo vymenene kolieska na PP, sice nemam nafukovacie, ale take umelohmotne ako byvaju na golfacoch. menili nam ich v BA v Babymarkete, kde sme kocik kupovali. ale nebolo to v ramci reklamacie, cize by si to tam mohla skusit.

joanna
2. apr 2012

zienky, mam na predaj 4 ks nafukovacich koliesok na peg perego podvozok classic. dovod predaja je, ze sa mi zlomila brzda a rucka na podvozku, ale kolieska su fakt v super stave... ak mate zaujem, napiste duffka@centrum.sk s poydravom jana

ivianocka
8. jún 2012

Baby, zatial nemam velmi prehlad, ale chceme PP Pliko pouzivany- nemenil tu niekto kolieska prave na nom? neviete kolko to cca vyjde? Kocik by bol cela trojkombinacia za 150 eur, len kolieska ma dost zjazdene. Takze ked by som ich vymenila za nove. ci by som nakoniec zbytocne neprerobila. 😲

ataz
28. feb 2013

ivianocka
zohnala si niekde tie kolieska? Mám teraz rovnaký problém :((

lubi2002
24. sep 2015

Ahojte, pre vás už neaktuálne, ale ak by do budúcna niekto potreboval ... kupovali sme náhradné kolieska na PP Si z českej stránky http://www.pegperego-baby.cz/index.html a maximálna spokojnosť, osobný odber v petržalke, doprava 2eurá ..objednali sme ich poobede o 17hod. A na druhý deň na obed sme ich mali ...nájdete tam aj iné veci na PP