Kedy sa oplatí kúpiť súrodenecký kočík?

dievca_z_rozpravky
18. feb 2016

Ahojte maminy. Chcem sa spytat na vas nazor na surodenecky kocik. Kedy sa ho oplati kupovat? V lete sa mi narodi druhy drobcek. V tom case bude mat starsia dcerka 1,5roka. Oplati sa kupit kociar aj pri takomto vekovom rozdiely? Dakujem za odpovede a skusenosti.

limenka
18. feb 2016

@dievca_z_rozpravky
ahoj podla mna urcite ano nakolko nektore deti sa rozbeznu bezhlavo od teba a kocika ako nas syn ale ja mam 20mes rozdiel. A nemusi tolko vela chodit. Ale zase na opak ked bude chcet mozes mu skusit dat aj skejtik mi ho mame a parada a budeti tam stat. Ale zalezi od teba. Osobne urcite za mna ano lebo vies sklbit si deticky a mas fraj.

axelina
18. feb 2016

Aj za mna ano. Ja ma synceka teraz ma 2,3r. a ked ho dam do kocika tak tam pekne obsedi. Rad uz aj pobeha, ale skoro sa unavy a potom koho budes nosit na rukach. Niektore deti radi sedia v kociku, niektore nie. Kamoskyna mala nebola moc na kociky a teraz ked sa jej narodila druha tak by aj tam sedela. No a prechdzi s dvoma, co ti poviem, 500 m aj hod. Ked mam kocik pri sebe a ideme na prechadzku ne raz sa stalo, ze jej mala mi sedela v kociku. Takze ano. 🙂

stepanka274
18. feb 2016

Ja som mala 15 mesacny rozdiel a nemala som taky kocik, chodili sme vzdy s mzom s dvomi kocikmi, ale ak musis fungovat sama tak urcite ano,

atinkaa
18. feb 2016

za mna jednoznacne ano 🙂

majusqa77
18. feb 2016

medzi nasimi je rozdiel 20 mesiacov. Starsiemu sa teraz v zime moc chodit nechcelo, takze bez kocika by sme sa nikam nedostali 🙂

heronka22
18. feb 2016

určite áno.my sme mali rozdiel 22 mesiacov a bez súrodeneckého kočíka by som ani z domu nevyšla 🙂 btw. na bazári ten svoj predávam, tak ak by si mala záujem ozvi sa mi.