Kočík Adbor S-line

mariet24
29. apr 2014

Ahojte chcem sa opýtať či máte niekto skúsenosť s kočíkom Adbor S-line, ako ste spokojné? Sme momentálne vo fáze hľadania a rozhodovania. 🙂

kocka26
29. apr 2014

@mariet24 vyzerá super ten kočík. tiež sa neviem rozhodnúť aký kočík kúpiť. čakám prvé bábo, takže vôbec nemám skúsenosti s tým, ktorý kočík je dobrý. Ale chcela by som trojkombináciu. 🙂

nicolle21
29. apr 2014

@mariet24
@kocka26 viem si predstavit aky v kocikoch mate chaos 😉 ja som mala tiez velky..
v prvom rade treba porozmyslat, kde a ako budete kocik skladovat, ked sa nebude pouzivat, to vyplynie z toho, kde byvate.. - napr my sme v malej bytovke, bez vytahu, bez kocikarne, v malom byte, takze sme to riesili tak, ze konstrukcia ostavala v aute a ja som maleho vo fusakotaske nosila domov
potom treba porozmyslat ako casto cestujete - treba aby bol kocik rychlo a lahko skladny? aby bol lahky na dvihanie a vynasanie? alebo moze byt aj mohutnejsi a stabilnejsi? pokial byvate v dome a kocik bude odparkovany v predsieni, bez skladania a dvihania a rozkladania, tak mate jednoduchy vyber..
no a dalsia dolezita vec je kde byvate, cize teren.. z toho vyplynu naroky na konstrukciu.. napr ja byvam v meste, teren hrozil jedine na vyletoch a kedze z duse nenavidim nafukovacie kolesa, tak som si zadovazila kocik s plastovymi, ktory zvladne aj teren 🙂 hojdaci som ja nechcela, sice aj nas pruzil, asi ako kazdy pre novorodenca, ale nebola to poziadavka c.1..
a pozeram, ze mate obe mat letne babatka.. nase slniecko sa narodilo 22.7. minule leto a teda s vybranym kocikom som bola nadmieru spokojna.. mali sme teutoniu mistral - sportovy s novorodeneckou fusakotaskou a nejdem si vynachvalit.. maly uz v oktobri/novembri zacal nervacit, ked bol v horizontalnej polohe, chcel vsetko vidiet, do konca roka sme ho este dako osalili, ale od noveho roka som vybrala tvrdu vlozku z fusakotasky a malemu som podvihla opierku chrbta do pololahu, aby aj daco videl 😉 plus - fusakotaska je ovela dlhsia ako ktorakolvek vanicka, druhe plus - nemusite riesit ci ho v sportaku v zime neofukne, kedze babo ostava rovnako chranene, len chrbatik ma v inej polohe 😉
prajem stastnu ruku pri vybere 😉

nicolle21
29. apr 2014

@mariet24
@kocka26 a kocky, este jedna rada - neulakomte sa na lacnu polsku trojkombinaciu len preto, aby bol novy a krasny.. vizualne su fakt vymakane niektore, ale uvazte, kolko stala vyrobcu vyroba kocika, ktory sa cez sprostredkovatela predava za 300-350e.. bazare su plne polskych kocikov pouzivanych 8 mesiacov, preco asi.. je vela dobrych znaciek, ci uz drahsie, alebo o lacnejsie.. ja som pri prvom mala teutoniu, ale pri druhom uz budem velmi seriozne zvazovat, ci radsej nie britax, maju super sportaky, nakliknutelne vanicky a v autosedackach (aj vajickach) su top (britax-romer) 🙂

kocka26
30. apr 2014

@nicolle21 ďakujem veľmi pekne za názor. vybrať kočík nie je fakt sranda, takže ďakujem za rady, snáď vyberieme čo najlepší 🙂

mimisk
30. apr 2014

@nicolle21 musim oponovať nakolko spomínané značky sú narozdiel od polských vyrábané v čine teda v azii, tiez sú tam vyrabané za par euro ,ale potom ten dovoz a značka ich predražuje

nicolle21
30. apr 2014

@mimisk no tu sa nezhodneme, ale nebudem sa hadat.. nasa teutonia bola 100% vyrobena v nemecku

mimisk
30. apr 2014

@nicolle21 nechcem sa ani ja hadat ,ale robim v tomto obore 20 rokov a viem ako sa vyrabajú kociky , mozno je vyrobená v nemecku ,ale vsetky komponety pochadzaju z azie

nicolle21
30. apr 2014

@mimisk bez urazky, keby pochadzali aj z Marsu, tie kociky dokazu vyvozit aj 4-5 deti v pohode, zatial co polske sa rozhegaju a rozlajdakaju v 80% pripadov po prvych 6tich mesiacoch pouzivania.. koncim diskusiu, za nazorom si stojim a pochybujem, ze taka svedska emmaljunga je menej kvalitna ako tako, camarelo alebo bexa
pekny den

mimisk
30. apr 2014

@nicolle21 ja poznam zakaznicky co teutoniu reklamovali aj za 3 mesiace pouzivania,a mame zakaznicky co tako vyvozili aj pri 3 babatku, takze to zavisí od cloveka ako sa stara o kocik