Kočík Baby Design Bueno alebo Moon Style

kikus97
11. dec 2020

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť ohľadom výberu kočíka. Rozhodujeme sa medzi baby design bueno alebo moon style. Na prvý som žiaľ nenašla veľa recenzií, zaujímalo by ma ako zvládaju teren - mestské chodníky, trávnatú plochu. Ďakujem za pomoc.

romana142
21. dec 2020

Zdravim , ja som si bola pozerat oba kociky v predajni a u nas vyhral baby design bueno . Ma vela prislusenstva v ramci ceny, daju sa pozret oba typi na youtube ,ale najlepsie asi vyskusat niekde. Bueno pekne peruje , vobec neni tvrdy ako niektore kociky a hlavne sa mi paci ta predlzujuca striezka a na sportovej casti tak isto je dieta chranene pred slnkom aj chladom , my budeme mat majove babatko ,takze sportovu cast budeme vyuzivat najma v zime , takze som chcela aby bolo babatko chranene pred snehom a vetrom, kedze pri prvom babatku som aj vo fujavici musela chodit kocikovat len aby mala zaspala 🙂 a pri moon je dost otvorena ta sportova cast ,takze u nas urcite bueno ale hovorim treba si ich hlavne pozriet a uvidite aky pocit budete mat z nich 🙂

kikus97
autor
22. dec 2020

@romana142 ďakujem pekne, aj my budeme mať májové bábätko, zatiaľ sme videli na živo len bueno ale priateľ je rozhodnutý na 100 percent pre bueno, tak asi vezmeme ten, tiež ma oslovilo aj to príslušenstvo 🙂

martt
9. máj 2021

@kikus97 ahoj. Prosím ťa ako ste sa rozhodli a ako ste spokojní?

cutie7
18. máj 2021

@martt ja jazdím uz polroka s buenom a som veľmi spokojná... Za tu cenu je perfektný a ma veľa vychytavok...... Vyhovuje mi aj športová časť a neplánujem kupovať nový sportiak lebo tento mi príde super

hnatalia
1. júl 2021

@cutie7 zdravim...chcem sa opytat, tiez sme kupili tento kocik a pri skladani som ai vsimla ze trcal z vanicky letak ze diera max 9 kg...to je trosku malo nie? Vy v nom mate aj vacsie deti?

cutie7
1. júl 2021

@hnatalia tak moja 8 mesačná Princezna ma 8kg takže podľa mňa v pohode. Ja ju ajtak od 6mes mam v športovej časti, lebo mi mega brusakovala, zaujímal ju svet okolo....a parada.. Nemám čo vytknúť ani vanicke ani sportiaku. Za tu cenu uplne oba perfektne.

hnatalia
2. júl 2021

@cutie7 aha ,no za tu cenu urcite je to skvela volba, len ten vahovy limit ma zarazil 🙂

tl999
14. mar 2023

@romana142 dobrý deň, chceľa by som sa pýtať že ste stále spokojná s výberom bueno? Nebol tento kočík príliš ťažký? ďakujem