Kočík Baby Jogger City Elite alebo Summit XC?

rainee
22. jan 2011

Ahojte, otváram diskusiu na tento typ kočíka lebo som o ňom žiadne info nenašla. Chcem sa spýtať či máte niekto tento kočík a ako ste s ním spokojné. Prípadne by som sa chcela spýtať aké sú rozmery ležacej časti, nikde sa to neviem dočítať. Ďakujem za všetky postrehy 😉

rainee
autor
28. jan 2011

nikto nema tento kocik? 😕

myzma
28. jan 2011

@rainee len prednedavnom sa otvorila debata na baby jogger city select (my ho mame tri dni aj s cestou)... asi nie su este tak zname na SK, ved i city select je novinka 2010 😅

rainee
autor
28. jan 2011

@myzma ano pozerala som to, viem ze je to u nas novinka, ale som myslela ze za ten rok si ho uz niekto kupil 😉 vyzera superne. zacinaju tieto kociky ponukat aj internetove obchody, ale rada by som si ho pozrela nazivo, bohuzial v ziadnom obchode som ho nevidela. potrebujem aby bol dost priestranny a velmi skladny, bojim sa to kupit cez net bez videnia. 😕

myzma
28. jan 2011

@rainee jasne, chapem, kocka v mechu nic moc... ale vzhladom k tej vzdialenosti konkretnych obchodov sme ja i ine kupovali select bez videnia.. a ja nelutujem, i ked by som radsej kupila z bazara, ale stoji mi to za to i tak ... tak snad sa niekto najde, kto ti poradi 🙂

sandrik
28. jan 2011

uz som city elite obzerala nazivo v sobotu a dnes opat, lebo mi lame srdce 🙂 . Vyzera fakt super. Ma velkuuu plochu na lezanie...teraz mame gesslein f6 a su velkostne podobne... oproti city mini ma polohovatelnu rucku a co sa mi najma paci, okrem chrbatika aj nozicky. Nema pevne boky, takze sa by sa tam pohodlne zmestilo aj vacsie babatko s fusakom....sklada sa jednym tahom, ale nie je uplne lahky na prenos (city mini je podstatne lahsi)....strieska nie je polstrovana, ale myslim, ze neprefukne...je lahko manipulovatelny, ma perfektne velke nafukovacie kolesa...akurat,ze v inzercii na weboch uvadzaju viaceri predajcovia v cene aj nanoznik a v obchode sa cudovali, vraj iba ak by sa dokupil nejaky univerzal....a co som si este vsimla, minuly tyzden mali na ofic. stranke baby jogger pat farebnych variantov a dnes mi ukazalo iba tri - ciernu, cervenu a zelenu...svetlomodra a seda sa stratili...my sme rozmyslali aj o city mini, ale distributor nam napisal, ze momentalne je uplne vypredany okrem dvoch farieb -cervenej a oranzovej, mozno aj u city elite menia ponuku...

katarina6
14. feb 2011

Ja som sa tiez zamilovala do kocika Baby Jogger City Elite. Videli ste toto prezentacne video 🙂?

https://www.youtube.com/watch?v=OUQbMebYXCA


Tie farby ma velmi stvu - ze to maju len v bielej, ciernej a cervenej, a kdesi som videla este tmavofialovu a hnedu ale to sa neda len tak hocikde kupit...., to je dost nic moc..... ja by som rada tyrkysovo modru, zelenu...

Ono je to novinka tohoto roku? alebo ako dlho to je na trhu? lebo zatial sa to velmi na SK nepredava vo velkom..... No cenovo je to stale este dost drahe pozerala som americke weby, tam maju v akcii len bielu sportovu cast, ale to je fakt nanic, ved to sa hned zaspini, vanicka biela je este ok, ale sportak? nehrozi... aj tam bola v diskusii jedn a mamicka co nadavala na ten biely sportak hned sa zaspinil a vravi nech to nikto nekupuje! 🙂

Dievcata, nechceli by ste si viacere objednat Baby Jogger City Elite v USA a mozno by sme dostali zlavu? Ak by to neposlali na SK, (vacsinou dodavaju len v USA), poznam jednu SK firmu, ziju v USA, ktora objednava slovakom hocico o co poziadate v USA, daju to poslat na ich adresu a potom to poslu za urcitu proviziu na SK. Najlacnejsia doprava je lodou - trva dlho 8-9 tyzdnov, ale mne to neponahla..... tak neviem ako ste na tom vy....... Uz som si od nich raz objednavala nieco na svadbu, takze je to ok, skutocne funguju uz dlho je to kamarat mojej kamaratky, tak som na nich prisla 🙂.
Poslala som mu vcera mail, cakam na cenovu kalkulaciu, ci mi dokaze najst na usa weboch nieco lacnejsie, ja som nenasla uplne lacne.... tak potom by som vam dala vediet....
Este pridavam fotky ktory jogger myslim, nie ten 3 kolesovy, ale 4 kolesovy, chcela by som aj sportak aj vanicku, a ak by sa nasla aj autosedacka za dobru cenu, tak aj tu (Autosedačka CabrioFix 2010 ( Maxi Cosi ).

terezke
15. feb 2011

@rainee ahoj,ja mam city elite duo, cize pre dvojicky a som max.spokojna..keby si mala otazky,rada odpoviem. 🙂

rainee
autor
15. feb 2011

baby ktore ste z BA kde ste ho kupovali alebo boli pozriet nazivo, ja som videla ze ho cez net ponuka len kocikovo ale na predajni ani sklade ho nemali 😒 totiz nerada by som kupovala nieco co som nevidela, ono to skresluje. nasa dcerka je navyse dost velka na svoj vek, vsetky kociky su nam male 😝 farby som zatial neskumala, tusim na usa stranke je viac farieb, nanoznik som tam nevidela, prezentacne video je zaujimave. ja pripajam dalsie video:

https://www.youtube.com/watch?v=vYr-8hbfSM0
rainee
autor
15. feb 2011

@katarina6 to je ale na city select 😉 inak ta hudba je trosku priblbla, ako som si to viackrat pustala uz mi z toho zasibava 😀

terezke
16. feb 2011

@rainee ahoj, ja som kupovala len podla referencii na usa strankach..a naozaj som spokojna..je to presne ten isty typ ako si dala link na youtube, len pre dvojicky..ovladam jednou rukou, bezproblemovo zvladne otocky, obrubniky,sneh..a dokonca aj nasa starsia dcera sa tam zmesti a ma 4roky, pripajam foto 🙂

somewhere_33
17. feb 2011

ahojte ja som otvorila diskusiu na baby jogger fit ale zatial sa nik neozval 🙂 bola som si ho pozriet nazivo v pezinku, ma dost velke kolesa, stale vaham ci si vyberem niektory z radu baby jogger alebo TFK to je nemecka znacka www.buggy.de tie vyzeraju tiez vyborne a maju vyborne recenzie, vhodne tiez aj na sport.

katarina6
17. feb 2011

rainee,

mas pravdu 😅 , to je city select, mne uz z tych nazvov mierne povedane sibe.... takze to budem musiet pohladat diskusiu na City select 🙂)) ten 3 kolesovy City Elite sa mi nepaci 🙂...

spar
26. feb 2011

@rainee Ahoj, ja som si tento kocar vybrala prave dnes po dlhom hladani sportoveho kociara. presla som asi vsetky obchody v ba a okoli a mozem ti urcite povedat, ze je vyyyborny. lezadlo polohovatelne je sice trochu makksie, avsak nakolko ma tento kociar len 7,7 kg tusim, nema tazku konstrukciu, dieta ma v nom absolutne pohodlie, porovnavala som ho s kociarom quinny a tento city mini je vacsi. lahky.. nemam slov.. urcite si ho na jar objednavam.

juliagregor
26. feb 2011

http://www.letsgostrolling.com/2010-Baby-Jogger...
treba si to cez prevodníky pozrieť, ale zatial jediná stránka, kde su rozmery...

rainee
autor
26. feb 2011

@spar ahoj a odkial si ho objednavala, z kocikova? maju ho aj niekde vystaveny na predajni?

elly2009
26. feb 2011

ahojte.
Tento kocik mam uz par mesiacov. Kupila som ho za babku... 😀
Mam city mini a som s nim maximalne spokojna. Pritom musim priznat, ze som mala x kocikov, no tento je na obrovsku jednotku.
Prave som videla na internete city micro vsetky farby.
Takze ak chcete, objednam Vam ho. Z UK. poslite mi internu postu, ak mate zaujem, lebo potom tuto temu nenajdem.
😀

somewhere_33
28. feb 2011

@elly2009 ahoj prosim ta na akej stranke z UK to objednavas ?

spar
11. mar 2011

Kupili sme ho minuly tyzden, mali tam odtien, kt. mi vyhovoval. avsak v ziadnej inej predajni v Ba som ho nevidela. Ano, v tej predajni ho mali iba jeden kus a objednanie trva zhruba 4 tyzdne. Ale kedze sme ho kupili, tak predpokladam, ze si dalsi zadovazia. Inak suhlasim, som MAXIMALNE spokojna, je lahky, strasne dobre sa sklada a rozklada, no proste parada. odporucam kazdej mamicke, kt. uz je unavena z nosenia, dvihania 🙂

zajo79
10. jún 2011

ma niekto osobnu skusenost s baby jogger city elite? pripadne fotku s vacsim dietatom?

franziska2010
11. jún 2011

ahojte.ja akurat pozeram CITY MINI,ten sa mi pozdava.videla ste ho niektora nazivo?neviem sa rozhodnut,ci cerveny,alebo ten svetly.a este by som chcela vediet ake ma kolieska(
umele alebo gumene.dakujem

dosa
12. jún 2011

@franziska2010 city mini je super, ma rovnako velke vsetky kolesa a su gumene, idu krasne potichu...

franziska2010
15. jún 2011

@dosa dakujem ti.este musim pozriet,kde sa da kupit,objednat 4-kolieskovy.majte sa krasne.

77kalinka
17. jún 2011

dobry den prajem, city elite je perfektny kociar, mam ho tiez uz vyse roka a mozem ho vrelo odporucit, najvacsia vyhoda tohto kociara je, ze ma vysoku nostnost az 34kg, ostatne kociare su do 15kg, cize ak mate velke a tazke dieta, je tento kociar super, velmi lahko ovladatelny, sklada sa lahko, ulozny priestor velky, zatial som nenasla ziadne negativa, mozem vrelo odporucit, je do vsetkych terenov, americka znacka, nie je to novinka, mozno tak na Slovenko sa to dostalo tento rok. 😎.
Popis:
Unikátny funkčný systém skladania - PATENT BABY JOGGER!
polohovateľné, mäkké sedadlo, ktoré sa dá rozložiť do polohy ležmo
vetrané operadlo v polohe ležmo
možnosť upevnenia madla, adaptéra pre autosedačku (dokupuje sa samostatne podľa potrieb)
na rám kočíka možnosť upevnenia vaničky Baby Jogger, autosedačky skupiny 0/0+, ďalšieho sedadla pre druhé dieťa (prestavba na dvojitý kočík) a stúpadla (skate) pre staršie dieťa
ručná brzda
odpružené otočné predné koliesko s možnosťou automatickej aretácie
nafukovacie, ľahko odnímateľné kolieska na guličkových ložiskách
predné a zadné kolieska - priemer 30 cm
veľká polohovacia strieška s okienkami a magnetický uzavieracími vetracími otvormi
polohovacia rukoväť
doplnková tácka pre rodičov s odkladacími miestami
nastaviteľné 5-bodové bezpečnostné pásy s výstelkami
veľký nákupný košík
kapsa na drobnosti
pás zaisťujúci kočík v zloženom stave, chráni pred náhodným rozložením kočíka počas prepravy
Technické parametre:
rozmery zloženého kočíka s kolesami 85 x 70 x 40 cm
rozmery zloženého kočíka bez kolies 85 x 51 x 27 cm
nosnosť kočíka pre 1 dieťa 34 kg
nosnosť kočíka pre 2 deti 45 kg
Rozmery:
Šírka 700 mm
Hĺbka 1120 mm
Výška 1190 mm
Hmotnosť 10.5 kg

marges
4. júl 2011

@zajo79 ahoj, skusmo som posadila do tohto kočíka trojročného synovca. Ten sa v poslednom čase pchá do kočíka mladšiemu bráškovi (majú jane nomad), odkedy prerobili na šporťák, a tam sa teda takto pekne nezmesti.

Inak trojkolka city elite je najkvalitnejší výrobok aký som kedy mala, premyslený do detailov (napríklad magnetky na všetkých štyroch okienkach namiesto suchých zipsov sú perfektné), manžel ho vybral kvôli kvalitným ložiskovým kolesám bezdefektovým nafukovacím.

bbtina
4. júl 2011

jeeejda dievčatá, poďme hromadne objednávať 🙂 Ak by niekto objednával a našiel dobré ceny ja by som straaašne chcela City Elite double alebo aj city mini double, ja som už chorá a ja si to neviem a bojím sa objednať z USA.
Ak si ho niektorá budete objednávať, prosím kontaktujte ma

zajo79
4. júl 2011

@marges aaaaaaaach...cista provokacia toto 😀 😀 😀 strasne sa mi paci, cervena - taka formula 😎

len skor by sa mi zislo nieco mensie...teda aj city elite by som si pred sebou vedala obhajit, ale pred mm uz nie.

zajo79
4. júl 2011

ale pride zima, budem chciet nieco do terenu..to bude super. 😵

zajo79
4. júl 2011

najmenej kolko mesacne dieta by ste do neho dali? samozrejme uplny lah.

marges
6. júl 2011

@zajo79 ahoj, my sme dali synka v 4 mesiacoch, bol veelmi spokojný. Na amerických stránkach čo má výrobca som videla že američani vozia úplne maličkých. Dá sa objednať také zmenšovátko http://www.originalbabyshop.eu/snuzzler-ochrann...

hrazdičku dopredu sme nedokupovali, máme tam len taký kus horolezeckého lana 🙂

lodgermaniacka
19. júl 2011

Čaute baby, prosím Vas, existuje tento elite v tej tmavšej modrej farbe ako na uvodnej fotke? ten by som hned brala 😝 je to už starší model, ked nie je v ponukach?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11562452&tab=2