Kočík Baby Jogger City Mini Zip

omajevaskida
29. jún 2015

Dobrí deň mamini už dlhšie uvažujem o tomto kočíku no zatiaľ som nenašla k nemu žiadnu diskusiu ani recenziu tak by som bola veľmi vďačná za všetky vaše odpovede pripomienky hlavne skúsenosti s týmto kočiarikom za každú jednu odpoveď vám veľmi pekne ďakujem. Kľudne diskutujte, píšte chváľte, preháňajte budem rada Krásny deň Mamini 🙂

smirujuca
15. mar 2016

@marttina333 pripina sa naspodu pri kolesach a potom hore na rucke. Neodleti a ani ju nepodfukne. Je dost dlha na stranach. Este ma cvoky vzadu za chrbtovou opierkou, nimi si ju zuzis, ked dietatko sedi v kociku.

adush123
15. mar 2016

@marttina333 neviem prave v sobotu som kocik zabalila a odlozila na.pojd kedze maly sa nekocikuje a dcerka ma 7tyzdnov. Na obrazku na obale je foto ako to vyzera

luciac
18. apr 2016

@smirujuca ahoj ako pozeram mame rovnake kociky zipa a balios, teda ja mam balios este na ceste a zipa mam len do auta. mas este oba?

smirujuca
19. apr 2016

@luciac ahoj, ano mam oba. Zipa sme pouzivali hlavne v lete a na cestovanie. V zime zas balios. Oba si nechavam aj teraz pre druhe.

luciac
19. apr 2016

@smirujuca tak ja som uz vystriedala vela kocikov, a nakoniec si nechavam zipa na cestovanie a baliosa mam na bezne pouzivanie uz na ceste, tak verim, ze s nim budem spokojna, menim ho za brio.

smirujuca
20. apr 2016

@luciac len rataj s tym, ze je o mnoho tvrdsi 🙂

luciac
20. apr 2016

@smirujuca to viem to jedine mi vadi inak balios ma viac plusov 🙂 ty si tiež mala brio?

smirujuca
20. apr 2016

@luciac nie. Baby v skupine mali aj brio.

luciac
24. apr 2016

@smirujuca lebo aj ja mam brio, a ked mi pride porovnam, a baby si nechali brio ci cybex?

kolya
4. júl 2016

Aj ja prispejem, mozno sa niekomu bude hodit recenzia. Mini city zip mame dva dni a slape skvele, dobre sa riadi a posklada sa na lego kocku 🙂 Strieska je luxusna, netreba vobec zaobstarat slnecnik, kosik je tiez dostatosne hlboky. Polohovanie je plynule az do lahu, nie iba par poloh ako pri niektorych buginkach. Bezpecnostne pasy mi maleho pekne drzia a sedi sa mu dobre. Pre porovnanie v gessleine sa mi zosuchaval zo sikmeho sedenia do lahu a to mal pasy na doraz. Jedine ma zamrzelo, ze obchodna specifikacia nosnosnosti je uvadzana 25 kg, no v prirucke kocika iba 15 kg plus 4kg kosik a 1 kg rucka. Je to dost zavadzajuca informacia, pre niekoho to moze byt rozhodujuci aspekt. V konecnom dosledku som vsak nadmieru spokojna a strasne sa z neho tesim. Je dodavany bez prislusenstva, vsetko si treba zakupit, v cene je iba drziak na pohar. Plastenka je pritom nutna vybava, no nechce sa mi vyhadzovat dalsich 36 euro, navyse mam tendenciu stracat ich. Mam kupenu univerzalnu z DM, uvidime ako bude fungovat. Tiez som zvedava, ako bude pasovat nanoznik z kocika ABC, ked dorazi madlo, to me doobjednali. Zaujimava by mohla byt aj cestovna taska, no tam sa cena splha uz dost vysoko. Aj tu rozmyslam, ako by som usetrila. Napadlo ma kupit, napr. z Lidla, malu cestovnu tasku na kolieckach o velkosti prirucnej batoziny. Kto vie, mozno raz pojdeme aj lietadlom a poskladany by sa mohol mal zmestit do batozinoveho priestoru. Ja som vyberala medzi tymto kocikom a Inglessinou zippy light. Mna presvedcili rozmery, po rozlozeni bol vacsi ako inglessina, po zlozeni mensi ako ona. A dovolim si trvrdit, ze sa do niektorych kufrov mozno vojde aj napriec. My ho mame v cervenej a hodi sa aj pre chalosa, v ciernej by sa teraz v lete chudak asi upiekol. Sedak je dost siroky, urcite sa mi tam v lete zmesti aj s fusakom.

kolya
4. júl 2016

Este doplnim, ze ta nosnost 15 kg je na sedak.
Kolieska idu dobre aj po zamkovej dlazbe. Na hrbolatom asfalte uz kocik pocituje vibracie, no nic neocakavane ani hrozne. Potesila ma rucna brzda, myslela som, ze bude nozna.

katkatt
4. júl 2016

ahojte, len taka poznamocka pre vysoke maminy, tak nad 180 cm 🙂 Ja som v aprili zvazovala kupu tohto kocika, bola som ho nazivo omrknut v predajni, ale ked som vedla seba postavila tento zip a klasicky BJCM, tak mal pre mna o dost nizsie rukovat a kedze sa to neda regulovat, tak som nekupila zip, lebo by sa mi velmi zle tlacil. Aj na BJCM by som zniesla vyssiu rukovat....

kolya
4. júl 2016

@katkatt hej vysku som zabudla spomenut. Mne nastastie vyhovuje, ja som opacny extrem, mam 150cm 😀

adush123
4. júl 2016

@katkatt ja mam 177cm a v pohode zip uzivam.

luciac
4. júl 2016

@katkatt aj ja mam 174cm a manzel 180cm a super vobec nie je len pre nizsie postavy

katkatt
4. júl 2016

@luciac
@adush123 ja mam 185 cm a BJCM je mi nadoraz, dokonca aj zakopavam obcas, musim robit mensie kroky 🙂 predtym som mala Navington Scooner, ten bol v tomto smere lepsi...

katkatt
4. júl 2016

nehovorim, ze je len pre nizsie postavy, ale ze nie je pre nadpriemerne vysokych 🙂 aj taki sme rodicia 🙂

kolya
5. júl 2016

Skvele, ze sme sa vyjadrili rozne vysoke maminy, aj min max hranica, spravi to aky taky obraz. Ja som mala problem najst recenziu, druhy problem bol najst niaky obchod s vystavenym kocikom.

adush123
5. júl 2016

Ja somho kupila minuly rok ako novinka bol este len. Nic o nom som jevedela. Bol to cisty risk.

beli21
25. júl 2016

Ahojte, niekde som citala, ze vraj tento baby jogger zip sa rychlo rozhega oproti ostatnym baby joggerom. Asi to bude tym, ze ma vela klbov. Baby co ho mate uz dlhsie, aka je vasa skusenost? Inak vyzera ako fajn kompromis 🙂 tiez mam wanderera inak 🙂

luciac
25. júl 2016

@beli21 ja ho pouzivam na cestovanie, dovolenky a je super, nerozhegany a to ho niekedy pouzijem radsej ako klasicky sportak, za mna super!

beli21
28. júl 2016

@luciac super, vdaka 🙂

marttina333
28. júl 2016

@beli21 ja ho pouzivam kazdy den od aprila a nie je vobec rozhegany..

marttina333
22. aug 2016

Holky budete ho pouzivat aj počas zimy ? mate k tomu nejaky nanoznik ?

kolya
22. aug 2016

No neviem, chcela som presat sportak, ale suseda ma presviedca, ze deti v tych latkovych skorsie prechladnu, ze to konzultovala aj svojou doktorkou a ta jej potvrdila vyssiu chorobnost bugin oproti sportiakom. Uvidim, ako sa rozhodnem, v kazdom pripade idem kupovat fusak
@marttina333

marttina333
22. aug 2016

@kolya ja mam fusak Lodger, ale ten je fleecovy zvonku tak neviem ci nenamokne

kolya
22. aug 2016

@marttina333 mam vyhliadnuty jeden v pinkie a mal by sa dat pouzit aj ako nanoznik. Myslim, ze trochu vetra a dazda znesie

celasapremenim
22. aug 2016

@kolya ako sorry, ale mala som doslova v golfaci dve deti, nanoznik bol iba podsity latkovy a deti zdrave ako repa...boli v nom aj v zime, aj vo velkej
teraz mam sportiak uplne bez nanoznika, co riesim fusakmi, zimnym nepremokavym, jesenne a jarne mam od buggy snuggle dekove a inak iba navolno, pod deckou, od hrubsej po priedusnu
ja teda neviem co to je za lekarku, ze toto povie, ale dieta, co je kazdy den vonku, chodi po vyletoch, sportuje, plava, obcas zmokne, je urcite zdravsie ako nosene v igelitke

emiliar
11. sep 2016

Neviete mi poradiť rozmýšľam že si kúpim ten kočík len mám položku emitex. Myslíte že to pôjde s ňou zložiť.

kolya
3. okt 2016

@marttina333 dala som si usit jesennu vybavu. Obojstranna polozka a obojstranny nanoznik