Kočík Bebetto Luca 2018

dominikadominika11
20. apr 2018
zana124
21. apr 2018

Mám ho objednaný, sama som naňho zvedavá. 😊

dominikadominika11
autor
21. apr 2018

ja som sa nakoniec rozhodla pre riko vario

lenqua_12325
21. apr 2018

Bebetto kočíky nesklamú 🙂

anavis17
22. apr 2018

Sme spokojní🙂

demonka5
27. apr 2018

@dominikadominika11 Mozem sa spytat preco bakoniec riko vario?sama uvazujem nad tymifo dvoma kocikmi ale zial som ich real nikde nevidela

dominikadominika11
autor
28. apr 2018

@demonka5 rozhodla som sa pre riko vario na zaklade aj videii a funkcii ktore ma kocik a aj kvoli farbe inac su to velmi podobne kociky

https://www.youtube.com/watch?v=oosgui9FbgA

link na video a aj kvoli farbe a uloznemu velkemu priestoru

demonka5
28. apr 2018

@dominikadominika11 Dakujem za video tiez sa mi najma funkcie pacia len je velmi malo recenzii skusim este vygugglit kde by son ho realne nasla ale asi to aj ja risknem a kupim vario

dominikadominika11
autor
28. apr 2018

@demonka5 odkial ste? maju ho na predajni v zamkoch a tusim aj v nitre ja som ho kupila za 405€3 kombi komplet aj s dovozom najlepsia cena v nz je za 440 a v nr drahsi ovela

demonka5
28. apr 2018

Ja som z kosic okolie a tu velmi nemaju skusim do jednej oredajne zavolat ci nahodou nie je vystaveny

dominikadominika11
autor
28. apr 2018

@demonka5 mne pride o 10 dni tak vam napisem aky je

demonka5
28. apr 2018

@dominikadominika11 dakujdm velmi pekne ak by std bola taka laskava aj par fotiek

demonka5
28. apr 2018
daniela8989
28. apr 2018

Mame bebetto tito s line 2017 a som nadmieru spokojna, nemenila by som 🙂

dominikadominika11
autor
16. máj 2018

@demonka5 dobry den dnes my dorazil ten riko vario je super tak ako pisu v opise a v tom videii vsetky funcie sedia a nieje ani taky robusny ako sa zda a pritom je priestranna vanicka farba sedi ako na internete a kazda cast ma nanoznik a sietku mna stal 405 e aj s cestou 3 kombi

demonka5
19. máj 2018

@dominikadominika11 dakujem pekne za zaslanie fotky fakt je kraaasny, ja este stale nie som rozhodnuta, zmiatli ma jednom baby obchode, že riko nie je dobry😒, su reklamacie ako ste spokojna so skladanim?ten material na vrchu kocika sa da podla vas cistit?

dominikadominika11
autor
20. máj 2018

@demonka5 skladanie je velmi jednoduche mne v predajniach vravely v 2 ze nemaju reklamacie povrch je takeho materialu ze sa vsetko da odopnit a prat

roncsi85
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
roncsi85
27. máj 2018

@daniela8989 Ahoj! Tiež by sme chceli kúpiť Bebetto Tito. Mohla by si mi poslať real foto?

daniela8989
27. máj 2018

@roncsi85 mas v sprave

pepusa1
28. máj 2018

Ahojte tiež chcem Bebetto ale ja zvažujem Vulcano alebo Luca všetky tie verzie su veľmi podobné tak sa mi ťažko vyberá ja chcem tmavom modrý tak ja podľa farby hľadám takisto som pozerala aj Holland a Murano len tie farby su odlišné

pepusa1
29. máj 2018

@zana124 aký je? Akurát som objednala 🙂

zana124
29. máj 2018

@pepusa1 aký si objednala? A farbu? 😊 No ja som s ním zatiaľ spokojna, doma som skúšala všetky funkcie. A je ešte krajší v skutočnosti ako na fotke čo prezentujú obchody. Pošlem ti do správy foto.

pepusa1
29. máj 2018

@zana124 no objednala aj zrušila lebo som v UK a pytali 100e za dopravu tak som našla tu za 558 s autosedačkou. Kľudne mi pošli diky 🙂

vilmuska9
30. máj 2018

Zana124, a mohla by si spravit par foto,ako vyzera v reali...uvazujeme aj my o nom...len ked nie je nikde na predajni k pozretiu v oblasti Tn...zaujimal by ma napr. aj odkladaci kosik naspodu...je k nemu dobry pristup/nezavadzia tam ta konstrukcia?material-je to umyvatelne?dakujem moc

zana124
30. máj 2018

@pepusa1 fuuuha tak to je veru dost! A nechystás sa na Slovensko? Že by si kúpila tu? Majú ich na stránke https://www.4mama.sk/kombinovane-kociky/kocik-b... aj keď ja ho mám za drahsie z inej predajne zo stránky https://www.mojkocik.sk.

zana124
30. máj 2018

@vilmuska9 Čo sa týka košíka, tak prístup je v pohode (neviem porovnať s inými kočiarmi, nemám skúsenosti). Vieš sa tam dostať spredu aj z obidvoch bokov, plus ho vieš celý odpojiť a dá sa prevesiť cez rameno, keď tam náhodou máš nákup, aby si nemusela prekladať veci. Ten výčnelok čo je na fotkách je vlastne úchytka na ľahké prenesenie keď je konštrukcia zložená. Určité časti z kočiara sa dajú zobliect a vyprať, ale majiteľka mi to neodporúčala. V podstate pri hlbokej vaničke ti drobec nemá ako zašpiniť látku, to skôr až v tej športovej časti, ale tam je madlo aj opierka nôh z ekokože, práve kvôli ľahkej údržbe. Kočiar má aj UV 50 tak vraj nevybledne. Som zvedava. Inak, čo som čítala kade tade po nete, tak často, že: “poľské kočiare sú ťažké, nafukovacie kolesá sú strašné, hrozí defekt a pod.). Tento model je fakt ľahký, porovnávala som si rozmery aj váhu s viacerými “super ultra modernými predraženým” a obstál u mna na 1. Na kolesá som sa pýtala v predajni tiež, povedali mi, že skôr mali reklamáciu na kolesá preto, že ich chceli dofúkať (na pumpe 😃) a praskli im. Že sa to dofukuje normálnou pumpou ak vôbec dofukovať treba.

mijabg
30. máj 2018

@zana124 Prosííím mohla by si poslať aj mne pár fotiek? Tiež sa mi páči, ale zatiaľ som ho takto nevidela.

zana124
30. máj 2018

@mijabg Jasnacka, máš v správe 😉

pepusa1
30. máj 2018

@zana124 no nechystám lebo som mesiac pred pôrodom. Myslela som ze doprava bude zo 20e no smola. A tu je za 558 libier aj s autosedackou tak ešte rozmyslam lebo včera mi padol do oka kočík Oyster síce netuším čo to je za značku asi anglicka a v akcii je tak uvidím každý deň hľadám kočík po nete už mám dosť 🙂

pepusa1
30. máj 2018

@zana124 pisala som im email ta prva stránka nerobí prepravu a druhá robí ale čakám čo odpíšu