Kočík Bugaboo Bee Plus 2010. Máte s ním takýto problém?

duplicka
2. okt 2010

ahojte maminy, mate niektora taky isty problem s tymto kociarikom?

https://www.youtube.com/watch?v=tNis-DgH9M0
marika6
20. jún 2011

elelel je v ňom vytrepem po schodoch aj dvojročné dieťa, ale to už odpadávam.
Takže s bábetkom odnesieš.

frlka
27. júl 2011

ahojte, mozete mi prosim niekto povedat do kolko kg je Bugaboo Bee Plus? Nejako som to nenasla ...Vdaka.

andrejo
12. aug 2011

podla officialnej bb stranky 17kg

ratocha
12. aug 2011

@frlka takže ideš aj do bgb? 😉

zajo79
12. aug 2011

@frlka kazdy kocik unesie v pohode aj viacej ako pisu, ked ma mala 17kg tusim si naposledy pisala, tak sa odvezie v kazdom beznom kociku. pokial nema 25 tak v pohode. a uz tolko priberat nebude tak rychlo.

frlka
12. aug 2011

@ratocha zatial nie 😀 v pondelok ma doma XLR 😎

novamaminka
22. jan 2012

ahojte baby,mozno je tu uz taka otazka ale nemam cas teraz vsetko preluskat..ked by som objednavala z bugaboo.com da sa aj na slovensko,ci asi nie,vsak?alebo teda da sa niekde objednat za nejaku super cenu?

janika84
24. jan 2012

@novamaminka aj mna to zaujima.tiez chcem kupit...a este by som potrebovala vediet nazor mamicky ktora malla aj bee aj bee+...na ceskych forach som citala ze bee bolo lepsie-strieska dlsia,menej rozhrkany,taky pevnejsi.ze jedine coim tam chybalo je to predlzenie opierky...potvrdite mi to maminy ci ako 🙂 no lebo neviem pre ktory sa rozhodnut...maly ma uz 18mesiacov a mame velky sportak a aj zapp xtra takze kocik budem pouzivat prilezitostne do obchodov na kupko...tak aby som nevyhodila peniaze len tak,predsa len ten bee viem kupit za polovicnu cenu 😒 budem radad ak sa najde tiekto kto mi napise.dakujem 😉

kilian
24. jan 2012

@janika84 bee+ je aj sirsi,konstrukcia sama o sebe je ta ista ako na starom bee,len kolieska mas ineho typu.strieska bola jednoznacne lepsia na starom.
ja by som na tvojom mieste isla do bee+,tvoj maly ma 18 mesiacov,ta sedacka na starom bee je dost uzka 😒 😒

mici111
24. jan 2012

@janika84 ja by som na tvojom mieste uz nekupovala bee, ved naco vam bude? ked mas sportak, aj zappika..vy sa este tak kocikujete?? ja mam doma tri kociky a uplne zbytocne mi stoja..bee pouzivame ale minimalne..a to mame skoro ako vy.. 😕

janika84
24. jan 2012

@mici111 ahoj.len ked man stale chyta ta mania 😒 quinny speedi mam v plane po zime predat,teraz ho pouzivam ked ideme pre starsieho do skolky do obchodu...byvam na dedine mame tu mooc snehu,maly sa peso ani nepohne...zappa mam v aute ked ideme na naku ku doktorke a tak.aj na leto na dovolenku budem urcite potrebovat.no a prave sa mi strasne zapacilo to bee tak som myslela ze ak by som bola spokojna predam aj zappa a necham len bee.no neviem co mam urobit lebo som spokojna zo zappom. A ty mas bee ci bee+ ?no mne sa vzhladovo viac paci to bee.tak ak tak asi kupim ten je o dost lacnejsi a na take presuny nam to bude stacit,ci? je fakt tak maly?mensi ako zapp? lebo aj na ten sa stazuju ale mne vyhovuje.

mycats
28. máj 2012

@duplicka nooo, pekne nam to tam ukazali, len ci to aj tak realne funguje!!!

duplicka
autor
29. máj 2012

@mycats 😒 hmmm

HALLLLOOOOOOOOO

baby, mate niektore nalepene tie kruzky a vibruju vam kolesa?

lentila.g
29. máj 2012

@duplicka ja mam nalepene kruzky a stalo sa mi asi za posledneho pol roka ze 2 krat, ale to bolo tak ze som mala prazdny kociar a na rucke navesane tasky asi o hmotnosti 15kg...to fakt len vtedy

duplicka
autor
29. máj 2012

@lentila.g 😉 😉 😉 😉

zhanam infa ci to pomohlo vsetkym🙂)))

mycats
29. máj 2012

@duplicka 2 vrstvy zabrali, este potestujem a dam vediet 🙂 ale teda je to dobre o nervy 😝

duplicka
autor
29. máj 2012

@mycats ☹ ved to, ale mas ho v zaruke🙂

mycats
29. máj 2012

@duplicka jj, este je v zaruke a aj bgb dava plus rok, takze mam dva roky 😀 😀 😀 😀

mycats
29. máj 2012

@duplicka kocik otestovany 😀 , zatial vsetko ok, tak som zvedava kolko vydrzia tie podlozky. lebo kym ich dodali, tak pomaly dva tyzdne presili.

mycats
29. máj 2012

Neviete nahodou niekto aky je rozdiel medzi kolieskami na starom bee-cku a na tom novom?? zmenili tam nieco, ked tam vznikol tento problem?

mycats
29. máj 2012

Obezeram a porovnavam bee a bee+. Mne tie kolieska pridu rovnake az na to, ze jedny su plne a druhe nie. Len klasicke bee ma iny klb, tam ako sa sklada pri uhle sedacky konstrukcia. Je to tam viac spevnene, tak podla mna to moze vyvolavat ten problem, alebo neviem 😝

jajulaa
30. máj 2012

čaute baby, tak sa aj pridávam k tým čo majú problém s kolieskami 😨 😨 , keď idem s prázdnym kočiarom tak ho musím tlačiť iba na zadných kolieskach, čo tie predné tak vibrujú, vôbec sa nedá tlačiť po 4.
poraziť ma ide 😖 😖
a ja nemám ku nemu nijaký doklad, lebo som ho kupovala z druhej ruky, myslíte, že to pôjde aj tak vyreklamovať?
mám napísať rovno do bugaboo, poraďte pls ....
ďakujem

mycats
30. máj 2012

@jajulaa www.bugaboo.com , staci im napisat vyr. cislo kocika a poziadat o tie pruzky. a predavajuca nenabalila pruzky?? ja si myslim, ze asi vsetky bee+ maju tento problem. nie len tie kupene v r. 2011 😝 😝

mycats
30. máj 2012

@pallacinka - takze nakoniec som zistila, ze som ten problem hodila sem 😀

jajulaa
31. máj 2012

@mycats ďakujem za odpoveď a ešte prosím ťa ako sa to povie po anlicky náhodou nevieš, tie prúžky myslím.

pallacinka
31. máj 2012

@mycats No tak to sa potom naozaj nemozes cudovat, ze som si to nevsimla, o tejto teme ani neviem 🙂

mycats
31. máj 2012

@pallacinka 😀 😀

mycats
31. máj 2012

@jajulaa - tu je info od vyrobcu: http://www.bugaboo.com/354
Shimmying wheels - vibrujuce kolieska

mycats
31. máj 2012

@jajulaa pozri si prispevky od duplicka, davala tu linky aj na video ako namontovat tie pruzky.