Kočík Concord Wanderer

lucia246
5. jún 2013

Ahojte maminky, máte niektorá doma nový športový kočík concord wanderer? Veľmi sa mi páči, len sa nikde nedá vidieť naživo. Ďakujem

cuculik1
6. jún 2013

@lucia246 aj mna by to zaujimalo

ma_ta1975
6. jún 2013

@lucia246 @cuculik1 ja som ho dnes videla u nás v predajni Pre deti v TN 😀 mali ho v čiernej farbe tu nemusím...mne vadilo na FUSIONE že sa nedal prekliknuť do proti smeru a do košíka sa nedala dať taška s nákupom len po jednom lebo tam bol usky priestor...tento nový CONCORD WANDERER je SUPER je vyšší tak tam pohode dáte celu tašku s nákupom a da sa preklikať do protismeru farby sa daju tiež vybrať tá zelenkavá a béžová su božske... 😉

lucia246
autor
6. jún 2013

Veľmi ďakujem, to nie je až tak ďaleko, pôjdem pozrieť.

cuculik1
6. jún 2013

@ma_ta1975 no pre mna tn trosku od ruky ale do mesiaca by uz mali byt vsade. Len sa bojim ze ta vanicka je uzka. Ved to dieta tam je ako v ulite. Nechapem preco nepridaju aspin 5 cm.

gabinecka_
6. jún 2013

tak ja na kočík čakám, mal by prísť na konci mesiaca. Tiež sa mi na ňom páči to, že sa dá športová časť umiestniť aj v smere aj v protismere jazdy. Vanička je tá istá ako pre Fusion - travel set Fusion som mala pri malej. Vanička bola úplne v pohode, vôbec nie je úzka. Používali sme ju aj miesto vajíčka v aute, bolo to úžasne pohodlné, išli sme niekam, malá zaspala už v aute vo vaničke a potom sme ju už len naklikli na podvozok a išli. Vajíčko som používala iba keď som cestovala s malou sama a chcela som ju mať pri sebe.
Keď mi kočík príde, tak vám môžem napísať ako sa mi pozdáva. Vyskúšame najskôr športovú časť. Malá má iba 15 mesiacov, takže kým sa bábo nenarodí budeme testovať športiak 🙂

cuculik1
6. jún 2013

@gabinecka_ budem cakat. No my cakame babo az na zimu a preto sa obavam ze fusak, naobliekane babo ....

gabinecka_
6. jún 2013

@cuculik1 ja som mala malú na začiatku februára a von sme chodili hneď. Kúpila som si v predeti fusak do autosedačky - HUG - stál 20 EUR - veľmi kvalitný, teplý materiál a super pasoval do vaničky - tú akciu majú myslím ešte stále na rôzne farby zo starých kolekcií. Mal aj takú striešku - no do fusaku som ju už len obliekla do takého overalu teplého, samozrejme pod to normálne body kabátik, pančušky, gaťušky alebo dupačky, potom ten teplý overal fleecový a šups do fusaku HUG a už žiadna deka iba nánožník - ten je taký hrubší a keď fučalo, tak som dvihla takú clonu na nánožníku. Úplne to stačilo. Bola tam maximálne chránená pred vetrom aj zimou. Teraz budeme mať bábo v Juli, ale tiež to plánujem takto robiť. Keď chceš pohľadám a pošlem ti nejakú fotku ako to vyzeralo v plnej poľnej 🙂

cuculik1
6. jún 2013

@gabinecka_ dakujem. Foto by bolo super.

ma_ta1975
6. jún 2013

@cuculik1 @gabinecka_ moj sa narodil 8.augusta mala som vaničku tu skladaciu lebo je tuším o niečo dlhšia ale ako 5 mesačný sa mi tam už poriadne nevopchal tak musel do športového ☹ a viete si predstaviť aká bola vo februári zima...ale kupila so uteplený nánožník len Concord nevyrába tak som kupila Jané a ten pasoval malý tam bol zababušený len mi vadilo že som na neho nevidela...predsa len 5-6 mesačné bábo potrebuješ mať na očiach....no a tento nový je fakt super...kočky ked ho budete mať doma tak dajte foto som zvedavá a aké farby máte vybraté? 😉

cuculik1
6. jún 2013

@ma_ta1975 no ja len zistujem info....kupovat este neplanujem...

gabinecka_
6. jún 2013

@cuculik1 pošli mi mailovú adresu kde ti to môžem poslať.

gabinecka_
6. jún 2013

@ma_ta1975 my sme išli do športového kočíka keď mala 5 mesiacov, hoci mala ešte dostatok miesta v hlbokej vaničke, ale chcela sedieť a pozerať sa, chytať hračky... Vanička sa síce dá napolohovať, ale ona už samostatne sedela keď mala 5,5 mesiaca, takže to jej nestačilo. No mne to tiež vadilo že som ju nevidela aj keď malá bola veľmi spokojná, lebo všetko videla... Ja som neni moc "nánožníkový" typ.. na túto zimu sme mali fusak Lodger Bunker, je nepremokavý, neprefúka ho, bábo sa do neho dá super zabaliť, keď veľmi snežilo alebo čo, tak aj tak išla na vrch pláštenka... A inak Lodger wrapper sme používali zasa do hlbokej vane - to bolo tiež super.

standu
6. jún 2013

@gabinecka_ prosim ta, kde si objednavala kocik? ja ho mam objednany na miminkove, stale nic, ked som volala naposledy nevedeli mi povedat kedy pridu tie kociare...uz ma triafa slak, chodim so starym, vanicka mi stoji v byte, mala ma pomaly 2mesiace a ja sa bojim, ci tu vanicku vobec vyuzijem ☹

gabinecka_
6. jún 2013

@standu v predeti. Inak aj ja mám strach či to stihneme 🙂 Ale počkám naň. V predeti povedali, že by mal prísť na konci Júna.

standu
7. jún 2013

@gabinecka_ ja som ho objednavala vo februari, vtedy mal byt v aprili, maji...nechapem naco ich slubuju, ked ich este nevyrobili

gabinecka_
7. jún 2013

@standu oni len povedia také info aké majú od výrobcu..

standu
7. jún 2013

@gabinecka_ ved ja nie na predajcov som zla 😉 ja ich chapem, ale to vyrobca zavadza

lucia246
autor
7. jún 2013

Ja som sa nan bola pytat v tt a povedali mi ze dodavatel je nespolahlivy, povie ze nieco bude v marci a pride to v maji. Tak potom stracaju zakaznikov. Urcite nezalezi na vyrobcovi ale dodavatelovi pre SK.

standu
29. jún 2013

ked to neikoho este zaujima, dostala som vyjadrenie od distributora sprostredkovane cez predajcu, ze sa vyktytla potencionalna zavada na nejakej suciastke kocika a vyrobca sa rozhodol ju vymenit. concord uviedol distribuovanie zaciatkom augusta....

ustrachana
30. jún 2013

V pre deti maju vystavenu vzorku kocika v ciernej farbe.kocik je neskutocne velky a kopia bria akurat je este vacsi ako brio.a skladom ich budu mat zaciatkom augusta ( aj to nebolo na 100%)

christi
1. júl 2013

ahojte, da sa uz niekde v BA vidiet tento kocik nazivo ? Kde pls ? Neviete mi prosim povedat, ako je to v pripade lahu so strieskou, pokryva plne hlavku dietatka ? Lebo fusion nemal taku striesku. Dakujem.

januska555
8. júl 2013

Ahojte baby ten kociar ma uplne dostal, zatial len vlastnostami a fotom, ale riesim ci sa nan da nakliknut ta starsia verzia vanicky, proton tusim, lebo kamoska ju ma a vidi sa mi dostatocne siroka a aj sa mi viac paci ako ta sleeper a maly sa ma narodit zaciatkom decembra tak aby sme zimu s fusakom zvladli pohodlne...neviete mi poradit? Dakujem

ustrachana
17. júl 2013

Kociky uz su na Slovensku dostupne.

vladkaluckalukas
18. júl 2013

Ahojte, prosim Vas, viete niekto ako sa polohuje chrbatik? Je to klasika s pevnou konstrukciou alebo ten paskovy system ako ma brio go, ale zipsovy? Alebo sa to cele preklapa ako take koryto?
Dakujem

grettka
18. júl 2013

na tejto stranke mas manual, a su tam aj obrazky. Klikni si a otvori sa ti dokument.
http://en.concord.es/products/moving/buggys/wan...

vladkaluckalukas
18. júl 2013

Dakujem, je to presne ako u bria go...pasky a to som mala tusim na chiccu a to je des.
Dakujem krasne.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
standu
19. júl 2013

@januska555 dnes sme boli vonku s protonom na wandereri;)

standu
19. júl 2013

@teegreen muum som nemala v ruke, ale dnes sme mali premieru a som nadmieru spokojna.

januska555
19. júl 2013

@standu ahoj takze nemusim nan kupovat sleeper, mne sa ra starsia verzia vanicky viac paci a aj tak ju nebudeme uzivat ako autosedacku, tak len aby to sadlo. A ako si spokojna s kociarom ja chcem na december, je dost stabilny? Dakujwm