Kočík Concord Wanderer

lucia246
5. jún 2013

Ahojte maminky, máte niektorá doma nový športový kočík concord wanderer? Veľmi sa mi páči, len sa nikde nedá vidieť naživo. Ďakujem

standu
7. aug 2013

@standu strieska nie je neoprenova, je to taky isty matros ako zvysok kocika, aj kosik. ja som zatial na 100% spokojna s konstrukciou, uvidim ako ked pojdeme do sportaku ale myslim ze nevidim problem. je dost dlhy a priestranny podla mna. niekomu vadi to snurkove polohovanie, ale z fusionu si nan zvyknuta, tak to by nemalo byt prekazkou.kolesa su pevne, pritom odpruzene, zas to nie je uplne klasicky hojdaci kocar, ale nedrnci prilis, nezapichuju sa kamienky do kolies...neviem, ak mas este nieco kludne sa pytaj

emode
8. aug 2013

@standu takže dá sa nakliknúť vanička Proton aj vajíčko? presne takto rozmýšľam aj ja, že kúpime nový športový a vaničku aj vajko z ruky ... najprv som chcela fusion (pri prvej sme mali neo), ale ako píšete, nedá sa otočiť športová časť a cenový rozdiel je minimálny ... ništ, oôjdem ešte raz okuknúť k nám do predajne Pre deti ...

standu
8. aug 2013

@emode kuk fotky na predchadzajucej strane, kupila som tu na mk proton aj ion a jazdime 🙂 🙂 🙂

iv10
9. aug 2013

Tak ja mam fuisona prodaneho a wanderera objednaneho!!! Huraaa 😀
Rozhodla jsem se pro sedyho protoze cernyho mam britaxe. Tak jsem se zkusila trochu odvazit 😀 ve stredu by mel dorazit do CR a snad co nejdrive ke me pak 🙂

christi
11. aug 2013

@iv10 no super 😉

christi
11. aug 2013

@standu premyslala si nad nanoznikom na zimu ? ci mas nejaky, kt. sadne na wanderer ? vdaka za radu 😉

standu
12. aug 2013

@christi mam stary emitex,ale poskulujem po lodgeri 😉

standu
12. aug 2013

@christi teda tym som myslela, ze nanoznik neriesim, pouzivam rovno fusak

christi
12. aug 2013

@standu a emitex tam sedi ? myslis, ze lodger bude lepsi ? vravime o sportovej casti, vsak ? 🙂

iv10
12. aug 2013

@christi i ja mam lodger, nejlepsi fusak za me co sedi perfektne do vsech kocaru snad

christi
13. aug 2013

@iv10 takze ani Ty nebudes pouzivat nanoznik, iba fusak ?

iv10
13. aug 2013

@christi asi ne. A kdyz tak mam ten pinkei a nebo bych si nejakej usila.jeste uvidim 🙂 🙂

laleal
13. aug 2013

@standu ahooj,prosím ťa,ked je kočík v lahu,aku dlžku má ta časť kde bábo spinka?

standu
13. aug 2013

@iv10 neprisla ti IP s mierami odomna?? ja ju tu nemam!hned vecer som sla merat a nevidim to tam.
@laleal som odcestovana a mame tu vanicku, merala som sportak pre iv10 ale ocividne jej moja IP nedorazila, za co sa ospravedlnujem a co pamatam dokopy okolo metra. ja mozem premerat opat az v sobotu.na concord stranke su myslim rozmery

iv10
13. aug 2013

@standu nooo neprisla mi zprava 🙂 ale neomlouvej se 😉

laleal
14. aug 2013

@standu skusim ešte raz pozrieť tu concord stránku 😉 ja mám brio go,tento wanderer ma velmi zaujal,tak ma zaujma hlavne to,či má športovu časť priestrannejšiu,inak je nadherny,ako uplne prvy kočík som mala concord neo a concord je proste kvalita,vanička bola nadherne priestranna 😵

ustrachana
14. aug 2013

@laleal ja som vcera porovnavala brio a concord lebo vyberam kocik pre syna a concord je vacsi, ale podla mna brio je lepsie - ak by som mala volit medzi nimi.

laleal
14. aug 2013

@ustrachana ja som ten wanderer ešte naživo nevidela,možno zmením nazor ked ho uvidím naživo,neviem 🙂 Mám pár kočíkov odskušanych a jednoznačne brio je pre mna top najlepší ale padol mi do oka aj tento concord 🙂 musím ho niekde pozrieť naživo 🙂

ustrachana
14. aug 2013

@laleal no my kupujeme uz 26 kocik a wanderer ma sklamal na plnej ciare, to som nanho cakala od septembra kedy mu zacala reklamna kampan 🙂 ale ak mam zhodnotit s briom tak urcite brio - je pevnejsie a take viac sik 😉 vcera som sa s wandererom "hrala" 20 minut v obchode a nepresvedcil ma 🙂 a to som bola rozhodnuta, ze si ho kupim kedze hladame nieco co u nas zostane (dufajme) uz aj na zimu.
ved uvidis, kazdy ma ine poziadavky a iny vkus, ale sama za seba : nieeeeeee 😀

laleal
14. aug 2013

@ustrachana jeminečku že 26kočíkov 😀 to ja som mala iba ten concord neo,inglesinu avio a bugabo bugaboo bee plusko a brio go 😀 mne sa zasa nechce už meniť kočíky,som uplne najspokojnejšia s briom ale ešte možno tento wanderer...ved uvidíme ked si ho omáknem naživo 🙂 nie je vela kočíkov ktore maju takto riešeny lah,korytkovy som už nechcela a trojkolky sa mi nepáčia :-/ ešte ma dostal bgb buffalo ale tam je zasa to korýtko ☹ Myslím že v TN v predeti maju tento wanderer vystaveny,tak ho omrknem 😉

ustrachana
14. aug 2013

@laleal no ja som v tom mala zalubu, ale dalsi dovod bol zdravotny stav mojho synceka - nie kazdy kocik mu vyhovoval ( aj Brio sme museli po 2 dnoch predat lebo mu v nom nebolo dobre) a uz ma to nebavi lebo maly je uz velky a sedi sam takze uz to taky velky vplyv na zdravotny stav nema 😉 oki, tak prajem spravny kukuč 😉

gabinecka_
16. aug 2013

Dnes mi dorazil Travel set Wanderer, máme za sebou dve jazdy v sleeperi a som fakt nadšená! Čakali sme síce dlho, ale oplatilo sa. Je mäkký, páči sa mi ako sa hojdá, kolesá sú úplne super - z takej tvrdej gumy. To naklikávanie športovej časti je úplne super. Športová časť je super veľká, zajtra do nej naložím staršiu dcéru - tak som zvedavá ako v tom bude sedieť. Mladšej sa v sleeperi dnes veľmi páčilo. Oproti Fusionu, ktorý som mala pri malej, pociťujem ako najväčšiu výhodu podvozok a tiež to že sa dá športová časť otočiť v smere aj v protismere jazdy. Jazdí sa s ním o mnoho ľahšie, nevŕzga. Je vhodný aj to ľahšieho terénu. Trochu sa obávam tej bledej farby na streche športovej časti - máme béžový set. Ale však uvidíme. Inak SUPER!!! Fakt odporúčam.

standu
17. aug 2013

@gabinecka_ tesim sa, ze si spokojna 🙂
@laleal obzerala a porovnavala som s briom, wanderer ma o odst vacsie predne kolieska, co beriem ja ako plus na zimu

laleal
18. aug 2013

@gabinecka_ ked porovnavaš s fusionom,wanderer má športovu časť priestrannejšiu alebo menšiu?Viem že fusion je velmi priestranny čo sa týka športovej časti,zaujma ma hlavne či je to lôžko wandereru v lahu aspon tak dlhe ako brio alebo fusion,inak sa mi na wanderer páči že je taký farebny,ja mam čierno čierne brio,síce mám farebne podložky a doplnky k nemu ale tento wanderer je taký iny 🙂 Musím si ho niekde omrknuť naživo,včera som síce bola v TN ale nemala som čas zbehnuť do predeti..

danka2211
18. aug 2013

Ahojte,ja som si tiež chcela kúpiť tento concord wanderer,ale trošku som bola sklamaná,ked som si ho odskúšala.Ked som malého dala do kočíka a dávala som ho do ležatej časti a späť do sedu tak sa celý nadvihol (ta spodná časť na ktorej ležal)a narušil malému pohodu,nikto na to neupozorňuje,ale podla mňa je to dôležite..ja mam 6 mesačného chlapčeka a chcela som kúpiť niečo univerzálne a dosť som sa naň tešila,no mne moc nesadol :(.

danka2211
18. aug 2013

Ak s ho chce niekto odskúšať tak ja som si odskúšala v Bratislavskej predajni Pre deti a aj v Žilinskej predajni Pre deti.

standu
19. aug 2013

@laleal tak bola som opat v pivnici premerat na poziadanie jednej kocky, celkova dlzka loznej plochy v lahu je mnou namerana 97cm. sirka v chrbtovej casti je 34cm. podla mna je ta buda troska tensia ako na fusione ale chrbatik je dost pevny, neohyba sa.

laleal
19. aug 2013

@standu dakujem,si zlatá,ja si pôjdem potom zmerať brio aku ma dlžku,už si to nepamätam a porovnam si...ja už ho mam odloženy v pivnici v igelite ale ešte nie je zloženy,len zakryty,tak uvidíme či ho predam alebo ho zložíme a pôjde na povalu na chvílu 🙂

iv10
19. aug 2013

Ahoj holky zitra uz snad mi ho pani doveze, se tesiiim. Hele ta bouda je sundavaci a pratelna jak u fusiona?
Jeste mohla by mi prosim nektera zmerit madlo? Zadala jsem si na usiti pro maleho takovy ty trasnicky tak bych potrebovala obvod a delku te latky co je na tom madlu.
Dekuji moooc predem!

laleal
19. aug 2013

Baby a vanička na tomto kočíku je menšia než jej predchodca?Ja som mala concord neo 2011 ako trojkombinaciu a vtedy mmi vanička maximalne vyhovovala (športova časť už nie ale to sme rýchlo zmenili)...ja som mala vaničku ktorá mala taku neoprenovu striešku...páči sa mi aj táto nová vanička ale neviem či sa mi to iba z foto zdá,nie je o dosť menšia?