Kočík - cyklovozík pre 2 deti

simmushh
11. aug 2022

Ahojte, aký kočík resp. cyklovozík odporúčate ku korčuliam? Je vhodný aj TFK pre dvojičky? Ako sa ovláda prípadne cyklovozík/kočík so zaaretovaným predným kolesom keď potrebuješ ísť do zákruty? To mi je ťažko otocit aj ked som pesi, nie to na korčuliach, preto pozerám aj kočíky, nie len cyklovozíky. Ale teda rýchlosť nebude nejaká závratná, a pôjdeme po hrádzi takže minimum nerovností. Ďakujem baby, chlapa nejako chytili korčule a ja by som tiez rada isla niekam von takto s detmi. Aj ked cyklovozík využijeme asi dlhsie a ma širšie využitie, kedze starší ma uz 3 roky ale zas je to vyššia investícia. Fakt sa bojim ze sa mi bude zle ovládať 🥲

tinkavvv
11. aug 2022

@simmushh neviem ti porovnat dvojickovske. Ale zhodou nahod mam aj TFK pre jedno dieta a aj cyklovozik THULE. Obe sa uuuplne v pohode ovladaju na korculiach so zasretovanym kolieskom. V podstate vacsinou ides rovno, do zakruty zatlacis, pripadne podvihnes koliesko. Nic tazke. Cyklovozik je trochu stabilnejsi, da sa vyuzit aj na bike. Ale ked idem sama, vacsinou hodim do auta kocik, lebo sa rychlejsie zlozi.