Kočík do mesta

3. júl 2023

Ahojte, hľadám kočík vhodný hlavne na cestovanie vlakom a MHD. Mám veľký šporťák, čo samo o sebe až taký problém nie je, ale hľadám niečo naozaj malé pretože miesta vo vlakoch pre kočíky sú často obsadené ľuďmi a ja sa tam už s veľkým kočíkom nemestím ( to platí aj o MHD) . Potrebujem niečo čo by som tam v pohode zmestila aj keby tam niekto sedí. Potrebujem niečo čo ide úplne do ľahu, malá má len 4 m. Ideálne by bolo aby to malo aj lepšiem kolesá. Viete mi nejaký poradiť?

simona20201309
3. júl 2023

Sportiak pre 4mes? Srandujes? V MHD aj vo vlakoch sú miesta určené pre kociky. Videla som v buse aj vo vlaku rôzne kociky, naozaj aj obrovské. Po sportiaku sa 9bzeras ešte skoro, ale potom ti veľmi odporúčam inglesinu quid alebo sport. To je naozaj top kočík na cestovanie. Ani nevieš, že niečo pred sebou tlacis. Zlozis aj rozlozis jednou rukou, váži 5,9kg takže uuuplne východe ho zlozis a prevesis cez plece. Na takéto presuny verejnou dopravou je za mňa fakt najlepší.

autor
3. júl 2023

@simona20201309 vo svete je úplne bežné, že sa deti vozia od narodenia v športových kočíkoch. Čo tam dieťaťu chýba keď je v úplnom ľahu? Tú Inglesinu idem pozrieť, dík za tip

simona20201309
3. júl 2023

Ale asi majú aj nejaké vložky nie? Nemoze sa bábätko z tých popruhov vysmyknut? Inak ta inglesina ju myslím tiež ma tie vložky pre babatka do tých spprtiakov. Pozri, fakt odporúčam.

autor
3. júl 2023

@simona20201309 tak popruhy sa dajú na väčšine kočík utiahnuť na minimum a moja malá je veľmi veľké bábätko, aktuálne má 87 cm a 10 kíl , nemyslím, že by sa vyšmykla.. prosím ťa, ide úplne do ľahu tá Inglesina? Vyzerá fajn, len sa mi nezdá , že by to bol plný ľah, aspoň z obrázkov.

simona20201309
3. júl 2023

Teraz si ma zneistila. Pozrela som, asi do úplného nie. No mne v ňom dcéra spala, a asi nám to nevadilo. Skus pozrieť ešte elodie mondo. Ale ten už nie je taký lahucky, aj manipulácia je trosku ina

simona20201309
3. júl 2023

Ani elodie. Pozerám ze ani cybex nejde do úplného ľahu (pozerám tie najľahšie cestovné)

simona20201309
3. júl 2023

https://www.bobaa.sk/Sportovy-kocik-MoMi-ESTELL...

Túto značku nepoznam, ale vyzerá super. Síce 7kg ale stále dobre. A ta rúčka na ťahanie vyzerá prakticky. Úplný lqh, aj cena dobra

riskoh
4. júl 2023

Bogaboo bee je maly , sikovny,kvalitny ,pre male babatko sa zasunie taka prenosna taska

maximiliana
4. júl 2023

Stvormesacne dieta 87 cm a 10 kg? A teraz tu O cervenej ciapocke...

sasanka605
4. júl 2023

Ja mam Bugaboo Bee a stredna dcera bola aj v Cybex Balios. V podstate oba skladne a do MHD v pohode. Beecko je uzucke, to sa zmestis aj do vlaku a ano vozila som s coccoonom malu aj 2mesacnu v uplnom lahu.

sasanka605
4. júl 2023

@simona20201309 toto myslim pisali na fcb skupine ze je sice male ale velmi labilne

autor
4. júl 2023

@maximiliana prosím ťa nebuď drzá, moje dieťa má diagnózu, je väčšia, to, že ty máš tabuľkové deti neznamená, že budú také všetky .

cookie29
4. júl 2023

@simona20201309 zalezi co si predstavuje pod pojmom sportiak

ja mam Zopa Cyrrus air, uz sa nevyraba, ale pouzivam ho prave na taketo presuny

kris_tin257
4. júl 2023

@maximiliana má totiž 10 mesačne a 4 mesačné bábo podľa jej profilu a toho čo tu píše 🤷

autor
4. júl 2023

@kris_tin257 a čo, že má?

dzejsik
6. júl 2023

pozri novinku Cam Off road, nieco medzi sportakom a cestovnym, Easywalker Jackey XL, Cybex Eezy S+2, ak otočný model tak Cybex Eezy S Twist+2, Cybex Mios,… z vacsich ale skladnych Joolz Hub, Zopa Move,… alebo skus este napisat do kocikovej poradne

kamagma
6. júl 2023

Petite mars royal 👌

dzejsik
6. júl 2023

este mozes pozriet z neotocnych sportakov zmieneny P&M Royal, ale aj Street a kamoska ma a je velmi fajn aj kompaktny Carello Bravo Plus

beahavala
15. júl 2023

Ahoj, ja používam športový kočík od značky easywalker, kupovala som ho cez e-kociky, za mna je dost spratny.