Kočík Espiro Active 2011. Referencie?

bobesko
11. apr 2011

Ahojte,nemate niekto prosim skusenosti s golfacom ESPIRO Active 2011...
Mam rocnu dcerku,ale sme dost velky (ma 12kg a bojim sa,kolko nam to vydrzi,ako sa s nim jazdi atd?)
Dakujeeeeeem!

magua
13. apr 2011

Ahoj, my sme prave kupili ESPIRO Active ale 2010... myslim, ze je tam rozdiel len v tom ci su na potahu gulicky alebo iny vzor... no operadlo je dostatocne vysoke... vraj jedno z najvyssich, opierka na nohy je nam tak akurat, moja mala ma teraz tiez rocik, vazime 9kg, slnecna clona v strieske je super. Kocik sa celkom lahko ovlada, hoci si treba zvyknut, ze sem tam trafis nohou do kolieska, na aflaltovom povrchu nehrkoce, no my tu mame v centre mesta tie kocky a tam to dost hrka, ale uz som si zvykla. Sklada sa uplne jednoducho a je super skladny. Nie som si ista, ale je tusim do 20kg, takze tvojej malej by to mohlo byt... a teraz uz aj tak nebude moc priberat...
Je k tomu nanoznik a igelit proti vetru vraj...
Ked to tak zhrniem, ako druhy kocik, taky do mesta je to fajn, vybrala by som si ho znova...

navan
23. jan 2012

ahoj nahodou som natrafila na tuto vasu starsiu debatu,tiez prave rozmyslam nad espiro active 2010 z internetu,nemam ho kde vidiet nazivo.... s odstupom casu mate nejake nove skusenosti, klady,zapory? syn bude mat v lete 2 roky,ma 12 kg. Je sedaci priestor dost velky? Polohovanie je uplne do lahu? dieta je tam v pohodli? Dakujem 🙂

tatiana1760
11. feb 2012

AKCIA na marec ESPIRO !!! Hlaste sa 🙂 Foto v mojom bazáriku .
Viac info cez poštu..

dan_ka
17. apr 2012

Caute, aj mna by tak s odstupom zaujimalo ci ste spokojne.Dakujem krasne za odpoved🙂

voskovaeva
26. mar 2013

no ja som az doteraz bola spokojna dnes pri ceste do skolky sa mi zlomilo koliesko dufam ze ho vyreklamujem mame ho len rok ☹ jedine co by som mu vytkla bol kosik pod kocikom ten sa nam protrhl hned rpi skladani