Kočík Jané Slalom Reverse 2012 a vanička Transporter

mazula
1. feb 2013

Milé maminy, ktoré vlastníte tento kočiarik,aké máte skúsenosti?My čakáme bábatko júl 2013,a veľmi sa mi páči tento kočík, spĺňa všetky moje požiadavky,videla som ho asi pred necelým rokom, keď sme sa začali snažiť o bábo.Je mi jasné, že do tejto vaničky mimi už na zimu nedám, ale myslím že s kvalitným fusakom a nánožníkom to zvládneme aj v šporťáku, čo myslíte?len sa bojím, kolko tam to bábo vydrží, aby to nebol iba mesiac...a neviem ani čo s tými popruhmi vnútri v Transporteri.Tak by som Vás všetky Jané maminy poprosila o referencie, poprípade aj o foto,ďakujeeeeeeeeeem

suez
2. feb 2013

Ahoj Mazula, my sme mali Jane Slalom, s klasickou vanickou a nedam na nu dopustit. Aj mne sa viac pacil Reverse, lenze ta vanicka Transporter je naozaj velmi malicka, rozmer je nejakych 72cm x 30cm a klasika ma 80x40 co je pri takych malych detvakoch veru dost. Maly je tiez julovy a veru som ho vo vanicke vozila az do marca. Predsa ked vonku fuka, nemusi byt ani zima, tak ta vanicka je lepsia ako spotriak a v nom len fusak. Teraz cakame druhe a velmi sa mi paci nova Jane, lenze mam presne problem, nechcem transporter ale klasiku......nuz asi vyhra pohodlie babatka nad mojou oblubenou farbou🙂))) Popruhy su tam na to aby si ho mohla upevnit keby si po prevazala v aute, ale ja som to nikdy nerobila, zdalo sa mi to nebezpecne, hlavne kvoli hlavicke, ved by stacil maly tukes zozadu a nejdem ani domysliet co by bolo.....ved mame vajicko, vsak ze🙂)) Tak vela zdaru. Pa

sasha226
3. feb 2013

Ahojte, takze hovorite ze Transporter je mala ? mame totiz Jane kocik Trider vo vyhlade, a odporucali mi transporter vanicku kvoli bezpecnosti, je vraj lepsia ako ta micro ta je cela z latky. ta transporter je vraj bezpecnejsia a aj sa lepsie udrzuje cista... poradte.

mazula
autor
3. feb 2013

Vanička Transporter je ozaj kus pevnej vaničky, to majú pravdu, len keby bola vačšia, u mňa Reverse kvôli otáčaniu, prvého syna som mala veľa krát k sebe, ale hlavne sa mi dizajnovo páči viac, vôbec netuším ako sa rozhodnúť

gabca007
28. máj 2013

@suez a vies o tom ze transporter je ovela bezpecnejsi ako vajicko? tiez pohodlnejsi pre babo?

gabca007
28. máj 2013

@mazula ja mam kočiarik jane slalom reverse a vaničku transporter a som velmi spokojnaaaaa 🙂

ssslnieckooo
28. máj 2013

Ahojte, my máme Jané Rider Formula Strata 2012 a vaničku transporter, no som s ňou nadmieru spokojná. Malý sa nám narodil v januári a napratala som ho tam v hrubej deke aj vo fusáku. Využívame ju oveľa viac ako vajíčko, lebo malém sa v nej v aute parádne spí, vo vajíčku nebýva rád, je tam taký skrčený. Nezdá sa mi vôbec malá vanička. Ešte aj teraz v chladnejšom počasí keď je malý nababušený, meria 70 cm sa do nej krásne zmestí. Takže ja z môjho osobného pohľadu a názoru transporter len doporučujem 🙂

majka99999
28. máj 2013

@gabca007 no podla tych rozmerov je pre tvoje potreby idealna, moj mal v 5 mesiacoch 70 cm, uz by do trasportera nevosiel, nieto este vo fusaku. Ked bude leto (naozajstne 😀 ), uz budete v sportiaku...

gabca007
28. máj 2013

@majka99999 no preto som to tak aj riesila..keby som caka babo napr.v sept. tak by bol asi transpoter malinky, ale takto nam to vyhovuje a tesime sa uz na sportovu cast 🙂

majka99999
28. máj 2013

@gabca007 moja vanicka mala 80 cm aj tak sme v decembri museli do sportiaka, lebo maly bol uz dlhy. Aj tak musel byt vo vanicke napolohovany, inac mraucal, ze nevidi. 😀

gabca007
28. máj 2013

@majka99999 ja celkovo nechapem ked vecsie deticky davaju do vaniciek, potom sa necudujem ze idu z mesta s babom na rukach lebo je nervozne v kociariku kedze nic nevidi. vecsinou su deturence zvedave a chcu uz vnimat vsetk okolo - to si mi potvrdila aj ty 🙂

majka99999
28. máj 2013

@gabca007 tak moj kuka rad dodnes, aj ked fuka a stiahnem mu striesku, dobreze madlo nepodlezie, len aby videl. 😀 V kociku spi 1x do tyzdna, to uz musi byt hrozne unaveny. Ved sama uvidis. 🙂

gabca007
28. máj 2013

no tesim sa 🙂
moj kedze je malinky tak prebubka celu prechadzku 🙂

suez
28. máj 2013

@gabca007 No neviem neviem, videla som par crash testov a veru nedopadli vobec dobre☹((( Jasne ze vanicka je urcite pohodlnejsia ako vajicko, lebo je tam babo vystrete a nie je natlacene do "skatulky" o rozmere 10x10 ale prave preto je aj nebezpecnejsia, staci maly naraz zo zadu or spredu a krk zlomeny.....nechcem na to radsej ani pomysliet. Myslim ze vanicka /transporter/ je zakazana takmer v celej Unii okrem Spanielska, aj ked asi vela zalezi na tom ktorom policajtovi. Krasny dnicek

gabca007
30. máj 2013

@suez neviem aké štúdie si čítala ale máš očividne chybné informácie, skús si prečítať toto a zbytočne neodrádzaj maminky od transporterov lebo sú fakt bezpečné.
http://www.jane.sk/_blog/JANE_Showroom/post/TRA...

ale každý ma právo na vlastný názor, a keď si presvedčená že je to tak tak je to vlastne tvoja vec a ja ta nebudem zbytočne presviedcat o opaku... jane ma zato neplati hihi 🙂

suez
30. máj 2013

@gabca007 Ved ja nikoho neodradzam, ked chce niekto vozit dieta vo vanicke nech vozi. Gabca hlavne si precitaj co si mi poslala🙂)) spomedzi AUTO-VANICIEK je transporter najbezpecnejsi! nie ze je bezpecnejsia ako ktorekolvek vajicko a to je zasadny rozdiel. Ved kukni youtube a hod si tam crash test, ak vies trochu po anglicky najdes tam milion odkazov...... ja som tiez mala Jane a bola som s nim ako s kocikom maximalne spokojna po vsetkych strankach, ale drobca by som v transporteri v aute nevozila. A ano je to iba moj nazor, kazdy ma svoje svedomie aj vedomosti🙂))) takze tak. No aj tak budem najstastnejsia ked sa nebudem musiet nikdy presvedcit ci mas ty or ja pravdu🙂)))) Vsak? Vsetko dobre 😉

gabca007
30. máj 2013

@suez 😉 aj tebe vsetko dobre...mame rozdielny nazor ale to je fuk, hlavne je ze sme nikdy neoskusali a snad ani neoskusame to co ukazuju crash testy 🙂

mazula
autor
1. feb 2014

Ahojte.predavam celu 3kombinaciu slalom reverse s novou autosedackou,mam v bazariku