Kočík Joolz

bimbo37
14. aug 2012

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či máte niektorá skúsenosti s kočíkom joolz. Hrozne sa mi páči, len vôbec neviem aký je?

bionke
22. jan 2013

@mahulenka87 verna 🙂

mahulenka87
22. jan 2013

@bionke super 🙂 ja sa už neviem dočkať, kedy ho pôjdeme pozrieť osobne a dúfam že ho hneď aj kúpime 😀 Vedela by si mi prosím ťa odmerať tú vaničku? Vnútorné rozmery (dĺžka, šírka, výška). Viaceré kamošky a aj baby tu na MK sa naň pýtajú... Ďakujem 🙂

mahulenka87
22. jan 2013

@bionke naše mimi by sa malo narodiť júl/august no a dúfam, že aspoň do jari (do 9-10 mesiacov) sa vojde do vaničky aj naobliekané a vo fusaku

bionke
22. jan 2013

@mahulenka87 urcite 🙂 pomeriam zajtra ;)

mahulenka87
22. jan 2013

@bionke Ďakujeeeem 🙂

neslusanka
26. jan 2013

@mahulenka87 vanička má tuším 83cm na délku, patří mezi ty větší. My jsme se tam vlezli do 8m s fusakem, takže pokud nebudeš mít vyloženého obříka, tak je to pro tebe ideální, odvozíš v něm celou zimu

mahulenka87
26. jan 2013

@bionke 🙂 zabudla si?

bionke
28. jan 2013

@mahulenka87
dlzka 80 cm výška 21 cm a sirka 34 cm

mahulenka87
28. jan 2013

@bionke Ďakujem 🙂

bionke
28. jan 2013

@mahulenka87 NZ nestihala som skorej kocik mam na povale a momentalne obmedzeny pohyb 🙂

mahulenka87
29. jan 2013

@bionke v pohode 😉

e_z
21. jún 2013

O kočíkoch Joolz sa dočítate viac aj vo Wiki Modrý koník: https://www.modrykonik.sk/kociky-joolz/

katarina2504
31. dec 2013

@januska191 ahoj prosim ta a je ta sportova cast tak polohovatelna, ze mi tam maly moze spat uplne vystrety? Lebo napr. Stokke tu moznost nema, je to praveze tak, ze ked lezi ma nozicky dohora a to vraj nie je dobre na chrbat. Lebo aj my uvazujeme joolz day, ǎle kedze sportovu cast zacneme pouzivat akurat v zime, ked bude snehu a potrebovat sa bude fusak a maleho tam budem davat v 8 mes plus minus urcite na dlhsie spinkat , aby mal pohodlie. Dakujem

januska191
8. jan 2014

@katarina2504 ahoj, ospravedlnujem sa, ze odpisujem az teraz, nejak som nestihala 😒
aj na joolz je to tak, ze ma nozicky dohora, ale nikdy som to nevnimala nejak rusivo a zeby to skodilo na chrbatik tiez neviem, kazdopadne, my sme uplne v poriadku 🙂 . A ani sa nikdy nestazovala, tak neviem, je to na tebe, ja by som ale kocik joolz urcite odporucila na 100%

e_z
4. mar 2014

Ahojte kočky, tieto kočíky patria k tým drahším. Bude fajn, ak napíšete svoje skúsenosti s ním aj do našej encyklopédie Wiki Modrý koník. Vo Wiki si to nájdeme všetky pekne na jednom mieste a nemusíme tráviť veľa času na fóre. Dik moc.
Miesto na vaše skúsenosti je dole pod článkom: https://www.modrykonik.sk/kociky-joolz/
@januska191
@bionke
@januska191

euforia01
31. mar 2014

@bionke
@mahulenka87
@januska191 Babule chcem Vás poprosiť o názor na športovú časť,používali ste tak viete najlepšie do kedy sa dá využívať pred dieťatko,lebo chcem kúpiť športiak Joolz Day a čítala som ,že je malá ...tak teraz neviem ďakujem

bionke
1. apr 2014

@euforia01 no my sme kocik nepouzivali dlho 🙂 nechcela sa vozit tak do 2r aj to sporadicky teraz pri druhej ma rok, neviem podla mna aj s fusakom je uplne ok.

januska191
1. apr 2014

@euforia01 my sme ho používali do 3 rokov, ale bol by jej dobrý asi aj do 5. Našej slečne sa tak páčil, že nechcela vôbec chodiť pešo, tak som ho predala, aby ju nelákalo a konečne sme sa aj prechádzali 🙂 .
Veľkosť vôbec nie je problém na tomto kočíku a budem sa opakovať, ale pre nás bol bezkonkurenčný 🙂

mirao
1. apr 2014

@euforia01 Ahoj,ja budem predávať športový Joolz,mám béžový a na výmenu mám aj sedačku s taškou v šedej farbe.Béžový mám odfotený vo fotoblogu.Kočík Joolz je super.Je to môj 3 kočík,banujem ,že som si ho nekúpila ako prvý aj s hlbokou vaničkou.Podľa mňa trošku zmena,nie len samé Stokke🙂

euforia01
1. apr 2014

@bionke
@januska191 ďakujem krásne babule potešili ste ma -lebo najradšej mám recenzie od tých ktorý kočík aj používali a nie niekoho osobné názory kto kočík videl ako ide okolo a tie väčšinou sú dosť zavádzajúce a potom len popletú .
Ešte sa chcem spýtať na to korýtkové sedenie-ležanie je to taký problém ? ďakujem

januska191
2. apr 2014

@euforia01 naozaj nechapem, kto to označuje ako "problém" 🙄
nikdy som to tak nevnimala, dokonca ked si to porovnam so synovym kocikom, bolo toto sedenie ako keby stabilnejsie. Aj ked si vezmes my dospeli tiez radsej sedime na stolicke ako na zemi s vystretymi nohami.
Aj ked urcite tak nebude sediet od zaciatku 🙂 . Ja som ho malej kupila ked mala 6 mesiacov a naozaj nemozem napisat jednu negativnu vec ...

patulu
2. jún 2014

Ahojte, je tento kočík aj pre vyššie maminy a ocinov?

remeli
6. aug 2014

Ahojte, ja by som sa chcela opytat ako je to s vajíčkom, dá sa nejaké použiť na konštrukciu?

vidruska
25. sep 2014

@patulu ano rucka je nastavitelna, co je super, lebo ja mam 162 cm a manzel cca 187 cm 🙂) Ale paradoxne rucku mame stale v rovnakej vyske a to na mna...

vidruska
25. sep 2014

@remeli Ano, ide tam Maxi Cosi vajicko

lusiana999
26. nov 2014

Maminky tento kočík Vám môžem len odporúčať sestra ho má konkrétne JOOLZ DAY STUDIO GRIS, je veľmi moderný, praktický, lahko sa skladá, malá má 8 mesiacov máme ju už v športovej časti, ktorú napolohujeme až do 3 polôh čo oceňujeme a vieme ju pekne a pohodlne aj nakŕmiť, skúsili sme už rôzne tereny či už leto v Chorvátsku alebo dovolenku na horách, preto odporúčam kúpiť tento kočík, jeho kúpu nikdy neoľutujete!! Odporúčam tiež kúpiť u predajcov JOOLZ na SR, rada Vám poradím aj konkrétnych predajcov!!!!

emilyx
9. dec 2014

Mam na predaj kociarik Joolz.za super cenu a v top.stave bol naozaj.prefektny ziadny problem lahulinke ovladanie kraaasny. IP.

lugigi
11. jan 2015

s Akou cenou mam pocitat s joolz pouzivanym?
@emilyx je krasny aka bola/je cena,?

emilyx
23. jan 2015

@lugigi uz je predany

adka666
14. sep 2015

Dobrý deň, tiež už som takmer na 100 % rozhodnutá pre kočík Joolz day. Chcem pekne poprosiť neakú mamičku o odpoveď, či mu jazda v teréne - rozumej lesná vyšlapaná cesta, štrk a pod. nerobil problém, rovnako ako to bolo so snehom. A ešte by ma zaujímala reálna využiteľnosť kočiarika do akej výšky/veku. Môj manžel je skoro dvojmetrový čiže nutné očakávať vysoké bábo 🙂))) Už teraz v 6m je nadpriemer. Ďakujem.