Kočík Mikado Aston. Aké máte názory?

strudlik
19. jan 2011

Ahojte, chcem sa spýtať, či niektorá nemáte skúsenosť s kočíkom Mikado Aston? Neviem k nemu nájsť žiadne recenzie alebo názory od mamičiek. Ďakujem 🙂

barborka27
2. feb 2011

@strudlik ahojcek.....ja som si tiez vybrala kocik tejto znacky.....paci sa mi....ale este pojdem pozerat.....kupila si si ho?.....mne sa velmi paci tento svetkocikov.sk/kociky-mikado/505-mikado-aston.html je cierny a na strieske su take cierno-biele vzory.....ma cislo tusim 37,ak by si si chcela pozriet 😀

strudlik
autor
3. feb 2011

@barborka27 ahoj barborka, tak my sme ho nakoniec predsa objednali vo farbe Aurelio... porovnavala som viacero kocikov, ktore sa nam pacili a tento vysiel najlepsie, len skoda, ze som nemala moznost vidiet ho nazivo, predsa je to ine.... ale snad coskoro dorazi a uvidime, ci splni nase ocakavania... kazdopadne ak budes chciet potom blizsie info, rada poskytnem 🙂)

ada222
6. feb 2011

@strudlik ahojky, tiez sa mi paci tento kociar a tiez presne v tej farbe ako si si objednala, alebo vo farbe classico, splna vsetky podmienky, ktore mame, dokonca je tam uplne vsetko aj s autosedackou len za 325 EUR, az sa mi ta cena zda moc nizka 🙂 len neviem ake ma rozmery po zlozeni, to som tam nenasla... ☹ ked ti pride, posli viac info 😉

aknela24
7. feb 2011

Ahojte u nás v meste v obchode som ho videla naživo ,velmi sa mi páči,aj športová časť je celkom velká,asi si ho objednáme.Dajte vedieť ked ho budete mať.

zuzu007
4. mar 2011

ada222 http://www.kocikyskalica.sk/obchod-kociky/kocik... rozmery po zložení sú dolu napravo.. aj ja by som ho chcela, len sa bojím objednať ho, kým ho neuvidím 😒

zuzu007
4. mar 2011

a neviete mi poradit, kde by som ho nasla nazivo??mali ho v skalici, ale predali ho 2 dni predtym nez sme prisli ☹

zuzu007
4. mar 2011

aknela24 odkial si? pisala si, že u vás v predajni si si ho pozerala?!

e_kociky
5. mar 2011

@zuzu007 v Bardejove ti ho radi predvedieme 😉

zuzu007
7. mar 2011

@e_kociky ved prave, to je z BA hroozne daleko :(

mary021
15. mar 2011

Ahojte, aj ja uvažujem nad kúpou. Mate ho úž níektora doma?

aknela24
20. mar 2011

@zuzu007 práve v Skalici som ho chodila pozerať, bol krásny,ale kúpili sme nakoniec Camarelo q12

bielalady
5. máj 2011

@strudlik, @ada222 - AHojte, ako ste s týmto kočíkom spokojné napokon?Mne sa tiež veľmi páči, lebo vyzerá byť dosť veľký...
Dá sa rúčka prehadzovať a samovoľne preklikávať, alebo treba prevracať sedačku? A inak je dobre odpružený, dá sa naozaj dobre hojdať aj športová časť?

babulkaa
26. máj 2011

ahojte aj mna by zaujimali nazory na tento kocik, ste spokojne?? Premyslam nad tymto alebo nad Dorjanom. Dajte vediet . Dakujem

janula01
26. máj 2011

Ahojte ja som nad týmto kočíkom tiež rozmýšlala. Videla som ho aj naživo a dá sa s ním dobre manévrovať a aj pohojdať + potom aj zablokovať odpruženie. Vanička bola fakt dosť veľká. Videla som ho v Trnave.

cervenakova
26. máj 2011

ahojte ja som si tento kocik objednala s e-kociky a uz sa neviem dockat kedy pride velmi sa nan uz tesime je to moj vysnivany kocik sice som ho na zivo nevydela ale od zaciatku tehotenstva som blucdila po nete a hladala to spravne vozitko pre moju princeznu a vysiel mi tento tak dufam ze s nim budem spokojna 😀

babulkaa
26. máj 2011

@cervenakova ja nad nim tiez premyslam , daj potom vediet ked pride aky je, ci je stabilny, mna by najviac zaujimalo ci je dobry aj do snehu teda na zimu . Ja som ho nasla na jednej stranke za super cenu aj s autosedackou za 299€ tak fakt vaham ci ho objednat alebo pockat najprv na spokojnost inych 😀

cervenakova
26. máj 2011

jasne dam vediet urcite ! ja som si ho objedna za 305 tusim tak ties s autosedackou ale este plus fusak na zimu dostanem k tomu tak to je uplne fantasticka cena dam urcite vediet ked pride

babulkaa
26. máj 2011

@cervenakova hej s fusakom to je super cena daj vediet sa tesiiim a kedy ti ma asi tak prist?

cervenakova
26. máj 2011

@babulkaa na buduci tyzden by som ho mala mat uz doma dufam ze ho nic nezdrzi ...a to som si este mohla vybrat ci chcem fusak alebo dazdnik na kocik ... ked pride dam urcite hnet vediet

babulkaa
27. máj 2011

@cervenakova super tesim sa 😀 jak blazon 😅

cervenakova
31. máj 2011

@babulkaa Ahojcek tak dnes mi prisiet uz kocik a som s nim strasne spokojna najradsej by som sa aj ja v nom povozila je naozaj uzasny vrelo odporucak este sme dostali k nemu aj ten zimny fusak vo farbe kocika je krasny velky teplucky . Perfektny kocik som s nim strasne spokojna 😀 stale sa nan pozeram a vozim si ho po izbe 😀 len nieco do neho este chyba ale aj to pride 🙂 . . . vrelo odporucam ! ! ! www.e-kociky.sk

babulkaa
1. jún 2011

@cervenakova jeeej super dakujem, a aka je sportova cast???je dost priestranna??? a ako sa polohuje chrbatik na nej dufam ze nie na snurky to by ma piclo 😀 A vanicka sa ti ako prenasa???? A nieje konstrukcia taka labilna, lebo na niektorych vyzera ako umelohmotna 😀

cervenakova
1. jún 2011

@babulkaa ahojcek no sportova cast je velika chrbatik sa polohuje kasicky potiahnes hore a ked chces mat dole vzadu mas packu potiahnes hore a das si do akej chces polohy . vanicka aj vajicko su velke a daju sa super prenasat a konstrukcia je pevna a hlavne super odpruzena to som sa najviac bala ! ! ! lebo teras je polovicka tych kocikov takych ze vobec nepruzia a su cele z plastu par krat potrasies a kocik moze vyhodit ... uplne jednoducha sa daju menit jednotlive casti kocika a ozaj este je tam super veliky kosik pod kocikom cakala som ze bude mensi som naozaj velmi spokojna s kocikom este si chem kupit slnecnik som sa rozhodla a bude uplne super 😀 podla mna urcite neolutujes ked si tento kocik objednas .... ja som hladala kociky od zaciatku tehotenstva a to hladanie sa vyplatilo 😀

babulkaa
1. jún 2011

@cervenakova tak to sa velmi tesim, si ma fakt potesila, trosku som sa ho obavala ale ked pises z vlastnej skusenosti ze je super tak nebudem vahat. A ozaj aky bude asi na zimu??

cervenakova
1. jún 2011

@babulkaa hej ale vies 100 ludi 100 chuti ... ale ja velmi spokojna cez zimu teplucky veliky dufam ze este aj moja malicka sa zmesti aj s fusakom do vanicky aj ten fusak co sme dostali k tomu kociku je krasne teplucky juuj keby si byvala blizsie tak by som ti najradsej predviedla cely kocik velmi som mu spokojna 😀

babulkaa
1. jún 2011

@cervenakova tak si ma uplne ze presvedcila, je rozhodnute kupujeme tuto znacku. Ako dlho to trvalo kym ti ho priviezli? 🙂

lucka127
11. júl 2011

@babulkaa
@cervenakova
@bielalady
@janula01
@e_kociky

prosim vas nemate fotku nazivo vo farbe fuksia? velmi by mi to pomohlo 😉

babulkaa
11. júl 2011

@lucka127 ahoj ja som este kocik neriesila este mam 3 mesiace cas, takze fotky nemam ziadne . Ale farbu ktoru planujem je Pastelo 🙂

lucka127
11. júl 2011

@babulkaa
aj ja som nad nou rozmyslal ale chcela by som skor ruzovy to bol odtien Avangardo

e_kociky
15. júl 2011

@lucka127 momentálne nie. ak bude, tak odfotím 😉