Kočík Mutsy Evo

boska79
30. jún 2012

Mate prosim niekto tento kocik? A v nom asi rocne dieta? Potrebovala by som fotku, v obchode mi povedali- nemali ho na predajni, ale ze je uzky...co sa mi nezda, neuverim kym neuvidim.. A ako ste s nim spokojne?

palculienka2011
2. júl 2012

mutsy je pimpnuty transporter, velkosti by mali ostat take iste, tak si chod skusit ten. Ja sa nan chystam, kamoska ma transporter, budem od nej brat vanicku a vajicko, len sportiak si kupim evo, ze jednotlive casti su kompatibilne...odkial si? lebo v BA v kocikove maju evo

boska79
autor
2. júl 2012

@palculienka2011 od Nr.. Pojdem kuk v stredu do bambini... Ale kvoli streche to bude asi bjcm gt

bebel
7. sep 2012

Nie je úzky, veľmi sa pozdáva 🙂

ifkael
7. sep 2012

@bebel bola si ho kuk? strecha nieje kratka?

bebel
7. sep 2012

@ifkael je kratšia, ale rozzipsovaná mi bohate postačí 🙂
Asi hodím na bazár všetko, čo mám Bugaboo 😝

soso
9. sep 2012

@bebel si mi dala takeho chrobaka do hlavy teraz s tymto kocikom, ze az🙂 ja totiz ten nas cam uz nepouzivam cele leto...ficime na beecku a tej uuuuzasnej streche od teba!🙂 Mne mala v came nepasuje a toto sa mi paci, ze aj ta cas na nohy je ohybna (podobe ako na briu)...kde si bola evo pozriet na zivo? a keby si predavala nieco ku camu tak daj echo, diky🙂

bebel
9. sep 2012

@soso 🙂 čo len chceš ti posuniem - zvažujem aj easywalker novinku

ifkael
9. sep 2012

@bebel june sa mi luubi, len neviem co ta strecha- to musime ist pozriet niekam

June,evo, novy stokke sola/urbo alebo plusko- tot moj zoznam

bebel
9. sep 2012

@ifkael plusko už nie... 😎

bebel
9. sep 2012

@soso v prémaman

soso
10. sep 2012

@bebel diky moc, pojdem mozno pozriet na zivo, ohladom toho tvojho uzasneho cam sa potom ozvi pls, ked budes rozhodnuta menit🙂

macacka
22. okt 2012

aký máte názor naň ho a hlavne osobné skúsenosti
http://www.kocikovo.sk/product/mutsy-evo-2012-v...

macacka
27. okt 2012

osobné skúsenosti kto má ?

radusiq
27. okt 2012

@macacka my ho mame a velka spokojnost, hlavne sa lahucko ovlada a sklada. co konkretne potrebujes vediet?

macacka
27. okt 2012

@radusiq používaš od vaničky alebo len športovú časť ?

radusiq
27. okt 2012

@macacka zatial pouzivam len vanicku a vajicko, sportovu cast mam vyskusanu ked bol na navsteve starsi synovec

macacka
27. okt 2012

a vaničkou spokojná je dostatočne veľká a s naklikávaním nieje problém aké máš vajíčko a čo sa týka športovej časti nezdá sa ti strieška malá keď polohuješ opierku do úplného ľahu

macacka
27. okt 2012

@radusiq a vaničkou spokojná je dostatočne veľká a s naklikávaním nieje problém aké máš vajíčko a čo sa týka športovej časti nezdá sa ti strieška malá keď polohuješ opierku do úplného ľahu

radusiq
27. okt 2012

@macacka zatial je drobec maly ale myslim ze vanicka je v pohode co sa velkosti tyka, trosku mi pride akoby naklonena-akoby lezal malinko dole hlavou ale on vyzera spokojne moze to byt len moj pocit. Naklikava sa cez adaptery ale velmi lahko, aj sa lahko vybera. Vajicko mam Maxi Cosi Cabriofix, tiez sa napaja cez adaptery a lahko sa vybera..sportova cast by mohla mat veru dlhsiu striesku aj v sede ale nie je to katastrofa, fakt malicko chyba aby som bola 100% spokojna 🙂
Este jeden minus ma napadol-ked vychadzas na obrubnik tak rucka trosku velmi pruzi akoby bola povolena, takze sa tazsie vychadza..

snehulienka2
10. jan 2013

babenky, máte ešte niektorá nejaké skúsenosti s kočíkom Mutsy Evo, ako pozerám tak pozerám ten mi ozaj poriadne sadol... chystáme sa naň 🙂

roxy
11. jan 2013

baby otázočka, aké sú tie kolieska? my sme síce v meste ale žeby tu boli nejaké upravené chodníky, to ne. preto ma zaujíma či nehrkajú alebo tak. ďakujem

roxy
11. jan 2013

aha, a ešte by som chcela vediet či náhodou neviete kde ho možem pozriet v ba alebo v tt. Ďakujem

alaniska
13. feb 2013

@radusiq ahoj,rada by som mala na teba otazocku ohladom mutsy evo.Prosim ta ake su kolieska?Mrzi ma ,ze niesu nafukovacie,ale nazivo som ho este nevidela.Su pogumovane? Nehrkoce?Su nejake negativa?Zatial mam casu dost,ale dost sa mi pozdava tento kocik.Budem vdacna za odpoved,dakujem krasne🙂

dejna20
16. feb 2013

Baby opierka vo vanicke sa neda dvihnut? Napr pri refluxe?

roxy
16. feb 2013

@alaniska čo som ho ja pozerala v obchode, tak kolieska vyzerali fajn. sú dost velké a napriek tomu že nie sú nafukovacie vyzerajú nehrkotajúco. mna nakoniec ale odradila malá strieška.

@dejna20 vanička sa nedá polohovat. ja som sa nato špeciálne pýtala, lebo sme porovnávali s peg perego a tam sa polohovat dá.

dejna20
16. feb 2013

@roxy no ved ja tiez porovnavam z peg perego book plus. Ten som videla nazivo. Mutsy zatial nie. Ale pri pp som pocula ze sa konstrukcia a kolieska hned vyhrkaju. Pripadal ti mutsy pevnejsi?

roxy
16. feb 2013

@dejna20 mutsy mi prisiel labilnejší, aj vanička sa akosi kývala na tých adaptéroch. neviem, ale my sme nakoniec vybrali ten book plus 😉

dejna20
16. feb 2013

@roxy
A kde si bola, ze tam mali oba kociky na predajni?

roxy
16. feb 2013

@dejna20 ja som bola v Bratislave v Palace na Zlatých pieskoch. porovnávali sme tieto dva a ešte Jané Muum či ako sa to píše

majamat
19. feb 2013

uz som ho pozerala a vzhladovo sa mi paci, skusenosti sice nemam, ale ta strieska na sportaku je o nicom. kedze je prichytena o sedacku a nie o konstrukciu, ked sa da sedacka do lahu, posunie sa aj strieska a kedze ma rovny tvar, tak aj po rozzipsovani sa vystrie skor rovno hore a nie nad hlavicku dietata. cize strechu nebude mat moc nad sebou, ale skor za sebou.