Kočík Mutsy Nio

7. feb 2021

Ahojte maminky, prosím Vás pekne o skúsenosť s kočíkom mutsy nio. Veľmi sa mi páči no bojím sa krátkej striešky keď je poloha kočíka na ležanie, príde mi dosť krátka. Nemali ste s tým problémy napr v lete? Za každú recenziu či už pozitívnu alebo negatívnu ďakujem!

malebiele
7. feb 2021

Ahoj, my ho mame, maly sa narodil teraz v novembri takze ti nepoviem aka je strieska v lete, ale inak kocik by som nemenila..zatial pouzivame samozrejme len vanicku a je super. Pre mna je vyhodou aj to, ze sa da nastavit rukovat kocika, ja som nizsia, manzel vyssi, kazdy si nastavi podla seba. A takisto mi pride dobre odpruzeny, kludne mozem maleho v nom "hojdat" aby zaspal, nie je problem 🙂 ale nemam s cim porovnat no, iny kocik som nikdy ani v ruke nedrzala no s mutsy nio som velmi spokojna 🙂 aj sa pekne jednoducho sklada, nezabera vela miesta a nie je prilis tazky

autor
7. feb 2021

@malebiele jooj, my máme už 11 mesačného a riešime pekný dizajnový športový kočík, len tej krátkej striešky sa bojíme. 🥺

malebiele
7. feb 2021

Co som aspon pozerala sportovu cast, mne ta strieska neprisla nejaka kratka, povedala by som ze sa celkom pekne hlboko dala stiahnut, ale tak mozno ti lepšie odpovedia tie ktore ho uz pouzili v lete 🙂

autor
7. feb 2021

@malebiele každopádne ďakujem veľmi pekne 🙂

brezza
7. feb 2021

Dokupila som si slnecnu clonu. Toto je jedina nevyhoda toho kocika. Inak je super. Skladny, lahky, otocny, kolesa perfektne. Maly ma dva roky a stale sa vozi. Tu clonu sme pouzivali len chvilu. Uz dlho nespava v kociku. Chce vsetko vidiet.

elisaelisaday
8. feb 2021

Za nas vyborny kocik, vydrzi "vsetko", nesetrili sme ho. Strieska je kratsia, tiez sme to riesili clonou. Este jeden nedostatok ak ste vysoki, tak je rukovat nizka. Ale pri normalnej vyske rodicov je to ok (ja mam 170 cm).