Kočík Petite&Mars Easy

barborasebastian
16. feb 2018

Prosím maminky, aké mate skúsenosti s týmto kočíkom petite&mars easy? nosím malú ale chcem pre prípad cestovania alebo letných výletov mat aj nejaký kočík, mne sa paci pomer cena a kvalita, zatiaľ čo som čítala pár recenzií že je fajn, ak máte ešte nejaké nápady nebranim sa aj golfovemu, tak uvítam všetky možnosti, samozrejme nechcem do toho moc peňazí investovať, radšej kupujem šatky:D ďakujem🙂

lavieenrose
16. feb 2018

kocik je super jedine co mi vafi na nom je ze dieta si nema kam dat nohy ..na stupienok urceny pre nohy sa zmesti ukurat tak pata

barborasebastian
autor
16. feb 2018

@lavieenrose ďakujem pekne, čítala som niekde že je dosť ťažký, ale tak keď si zoberiem že vláčim 10kg dieťa tak to nebude také hrozné... Ci?

lavieenrose
16. feb 2018

kociar nie je tazky..ale je problem ho dostat po niektorych schodoch lebo schody maju vysku taku presne v akej vyske je brzda

barborasebastian
autor
16. feb 2018

Ďakujem a ukladaci priestor je dosť veľký? Na foto vyzerá teda priestranne, mne sa paci aj strecha že sa dá tak roztiahnuť podľa mňa dobra vecička keď svieti slnko.
@lavieenrose

maria0509
16. feb 2018

@barborasebastian my ho máme od včera ale už sme ho aj vyskúšali a je super aj na zimu 😄 ... a ukladaci priestor je super veľký aspoň pre nás no .každému vyhovuje niečo iné. a ta strieska je fakt super .🤗

melisssssa
16. feb 2018

My mame tiez od vcera tento kocik...Za tie peniaze som velmi spokojna...je priestranny,strieska super,kosik velky..jedine co mne vadi je ,ze si rukovet nemozem regulovat ,ale zvyknem si 🙂 to je detail ..a je lahucky,dobre sa s nim jazdi...

jonnie
16. feb 2018

Mala som ho chvilu a pre nas nevyhovujuci. Vadilo mi, ze nie su odpruzene kolesa, bol taky tazkopadny. Neviem, ci je to taziskom, zle sa mi s nim slo do zakrut. Je to moznd aj vahou dietata, nevozila som tam zrovna 9 kg dieta. Zdalo sa mi, ze na musim velmi namahat pri tlaceni kocika. Teraz mame Valco Snap4 a to uplne lahko ide oproti tomu. Ulozny priestor je ok, aj strieska, ale vravim, ono je fajn vyskusat aj s dietattom.anielen na predajni meter hore-dole. Idealne, ked ma nejaka tvoja kamoska.

janka7177
16. feb 2018

Ja mam Petite&Mars Easy a som vrlmi spokojna.Kupila som si aj Valco Snap,ale bola som trochu sklamana.S Petite&Mars sa mi ovela lahsie manipuluje.

barborasebastian
autor
16. feb 2018

@melisssssa prosím ta a akú máš výšku? Ja mam 163cm a co mam mutsy taky dojazdovy tak na ňom sa dá rúčka polohovat a ja ju mam aj tak na najvyššie:D mne sa zle šoféruje keď je moc nízko musím mať ruky vo výške pŕs:D

melisssssa
16. feb 2018

@barborasebastian tak to Ti bude vyhovovat,ja mam na starom tiez polohovatelnu,a davala som si nizsie ako je na tomto..a vysku mame rovnaku 😀

lavieenrose
16. feb 2018

@barborasebastian kosik dole je super uz odniesol nejeden velky nakup

barborasebastian
autor
16. feb 2018

Ďakujem baby veľmi pekne za rady a názory, tak som sa rozhodla teda a objednávam🙂 dúfam ze využijeme aspoň ako nákupný a batožinový keď tak:D

poire
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
poire
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikastrickova
28. feb 2018

@poire mala som aj easy, aj street teraz. Koliesko vypadne, ked tu packu stlacia, aj jemne, alebo ho nemate riadne zacvaknute, normalna vec. Kolieska netreba rozoberat srobovakom, ale ano je to normalna vec, ze raz za cas treba premazat a precistit, starat sa o ne. Nikdy som brzdu neoskrela, asi vdaka tomu, ze kocik dostatocne nadvihnem. Ja tuto znacku milujem, za malo penazi vela muziky.

poire
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikastrickova
28. feb 2018

@poire mne teda madlo nikdy neolizoval. A ked kocik skladam tak madlo davam vedla, a do kufra idr poleziacky, nie postojacky a inac nemam dovod kocik skladat a rozkladat 10x do dna. Mam odskusany Tako, Camarelo, Stokke. A ano matr pravdu, je citit rozdiel a ako vravim za malo penazi vela muziky s touto znackou.

poire
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinoocka
28. feb 2018

Ja som ho mala a bola som spokojná, veľký košík, super strecha, ľahko sa s ním chodilo ....aj sa dobre skladal. Ja som madlo tiež zvykla odcvaknut lebo tak zabral v kufri menej miesta ale nevadilo mi to. Ale je pravda že keď dieťaťu pretrcaju už nožičky z tej opierky tak ho to tlačí lebo je to celé dookola také kovové a potom keď teda opierku sklopite tak si tam nemá veľmi kde položiť nohy....napriek tomu by som ho odporúčala, má veľa výhod.

veronikastrickova
1. mar 2018

@poire vam moze byt uplne jedno, preco mam odskusane tolke kociky, ale ked vas to tak strasne zaujima, opatrovala som deti male pred
svojim a hlavne ja byvam uplne inde, ako moji rodicia 🙂 a ano davala som dole madlo, do auta, ale ked ma nepoznate, tak nechapem, ako ma dokazete spochybnovat v takychto veciach.

barborasebastian
autor
1. mar 2018

Ak sa vám dá ženy pošlete foto co je zle? Ďakujem pekne.

poire
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petravas
4. apr 2018

Mne toto napríklad veľmi pomohlo. Presne ako tu je spomenuté, všade na nete som našla samé superlativa od ľudí čo ho práve vybalili z krabice, aký je krásny úžasny ale nikto sa ešte nevyjadril, či je taky dokonalý aj z dlhodobého hľadiska.

lilka5566
10. okt 2018

Ak niekto čítate,zaujala ma ta brzda. Ako chodíte po na obrubníky keď vravíte že ju vzdy suchnete? Normálne nad tým rozmýšľam 😁 však najprv predné kolieska a zadok zdvihnete nie?

barboraknap
14. feb 2019

@barborasebastian cena je super ale uz by som nekupila. Mali sme ho len v aute rucka sa oskrabala pri nakladani do auta, ked idete po kamienkoch cely kocik vybruje, nie je vôbec opruzeny. Maly sa mi stale smyka a visi len na madle. Nohy mu visia lebo nedotiahne na stupienok. Ku kolieskam sa ani nevyjadrujem, po snehu je to katastrofa, jedine plus je velka strecha a ukladaci priestor. Teraz sme objednali coletto joggy s nafukovacimi,je sice drahsi ale ja nechcem uz ani vidiet plastove kolieska. Kazdy ma iny nazor no nam absolutne nevyhovoval.

barborasebastian
autor
26. feb 2019

@barboraknap ja som si to na poslednú chvíľu rozmyslela a kúpila som geisslein f6 Air už ho mám rok a som nadmieru spokojná že som sa tak rozhodla.

tanag
12. máj 2019

Ahojte dievčatá ,sú tieto kociky vhodne aj do terénu? Niekdy nejaká poľná cesta ,strk? Nie len do mesta? Ďakujem

barboraknap
19. máj 2019

@tanag urcite nie, s dietatom by neskutocne triaslo,kocik je velmi tvrdy

lenuskaa33
28. máj 2019

@veronikastrickova prosím ťa easy alebo street.kyory je lepsi

veronikastrickova
28. máj 2019

@lenuskaa33 street jednoznacne