Kočík Riko Basic

12. dec 2021

máte skúsenosti s kočíkmi tejto značky? ..vzhľadom sa mi páčia asi najviac spomedzi toho čo som zatiaľ videla. Hlavne Riko Basic a Riko Basic Plus. AJ cenovo sú celkom dostupné. Viete mi povedať poprípade aké sú negatíva tohto kočíka? Mimochodom bábo čakáme v lete tak poprípade uvitam nejaké iné tipy vhodné pre letné bábo.

budajova09
12. dec 2021

My mame kočík Riko Piano, kočík je perfektný, vanička veľká a priestranná, športová časť dostačujúca, maly v ňom spával a spáva vždy rád 🙂
Jediným mínuskom za 10 mesiacov ako ho používame sú predné kolieska… treba dávať pozor na šróby ktoré koleso držia, odporúčam hneď na začiatku dať tam podložky lebo nám sa podarilo jednu stratiť a druhá sa udržala len tak tak 🤷‍♀️ No a zožeňte špeciálne takúto šróbku niekde v obchode alebo na internete - nemožné… ešte že mám otca takého zberateľa a odkladatela a podobnú sme našli 🙈
Ďalšia vec na predných kolesách, neviem či nezniesli take zmeny teplôt alebo čo sa stalo, jednoducho sa tá guma rozišla 🤷‍♀️ Sem tam tam vbehol do ryhy kamienok, teraz v zime sneh a bol problém na svete… nevieme ako tam tá trhlina v strede vznikla no ked bolo teplo tak bolo všetko v pohode no akonáhle sa ochladilo tak sa to začalo takto rozchádzať, ked sa oteplilo tak sa opäť spojila a tak dookola… teraz ako udreli mrazy tak sa to rozišli úplne a museli sme časť z toho odtrhnúť… zohnat na Slovensku takéto koliesko je nemožné a keď zoženiete tak je drahé… náhradné diely jedine z Poľska 🤷‍♀️
Inak kočík perfektný, mame ho radi a sme s nik veľmi spokojní 🙂

autor
12. dec 2021

@budajova09 dakujem 🙂 a kolieska sa nedá vybrať že by som chcela iné ?

janulienka192
12. dec 2021

Máme Riko, chcela som ho najmä kvôli veľkej vaničke. Celý čas som bola spokojná, ešte aj teraz ho niekedy vyberieme ☺️

janulienka192
12. dec 2021

@janulienka192 my máme nafukovacie kolieska, defekt sme mali iba raz

sofinka1301
12. dec 2021

My máme riko Nano 2019 a ja som spokojná veľmi... Je mi ľúto ho aj predať keďže deti sú obe už veľké.

budajova09
12. dec 2021

Kolieska sa dajú odobrať len ťažko povedať či tam budú pasovať aj iné, toto neviem

dodmilka6
17. jan 2022

Aj ja chcem riko basic alebo Side kvôli veľkej vanicke cene a hlavne farba sa mi páči 😊 kamoška vravela ze keď si objednám s tejto stránky tak mi pan dovezie až domov posklada a nemá problém ani s reklamovanim kolies alebo kočíka tak idem skúsiť tu objednať 🙂
https://www.kocikyforbaby.sk/RIKO-SIDE-d2755.htm