Kočík Roan Bass Soft

zuzik1701
27. sep 2017

Dobrý deň,
V decembri čakáme prírastok. Stále nevieme aký si kúpiť kočík.
Zatiaľ máme favorit roan bass soft, ale tiež otázka ci ekokoze alebo látka
Ďakujem za každú radu

dominika6
27. sep 2017

@zuzik1701 vyhladaj si staré témy..sú ich tu 100ky..alebo stooky? 😀

emili31
27. sep 2017

bozinku to je polska herka...vanicka je super to ano, ale sportova cast hruza, vysoke, labilne...je to vsetko na jedno kopyto s camarello, riko...atd...ja mam uz 2 rok x lander a sportova cast stabilna, dieta lahne v sirokom sedeni..neviem kedy mas babatko..aj to je dost dolezite..ak mas napriklad junove tak kup cez bazar len velku vanicku napriklad aj to camarelo a potom o cca 7-8 mesiacov si kup novy alebo aky chces dobry sportovy..napriklad je dobry thule takyto https://www.sportobchod.sk/sportovy-kocik-thule...

jankalukasova
27. sep 2017

Ja mám doma poľský kočík.. máme (okrem iného) trojkombináciu bexu a nedám na ňu dopustiť. Je to veľký kočár.. je ako taký tank, všade to prelezie aj cez pole, nie je s ním absolútne problém. Do hlbokej vaničky sa ešte tak tak vlezieme (máme 7,5 mesiaca a skoro 11kg... ) ale tam už byť nechce, takže sme prešli na šporťák, tiež má super, má veľkú striešku, takže nie je problém ju zatieniť. Bexa má super nákupný košík, ktorý sa dá celý zazipsovať, takže človek nič nevytratí. Kúpila som aj iný športový kočík ale preto, lebo som mala malé auto a skladať doň tú bexu bol trošku problém. Nechávam si ju aj pre druhé bábo.
Pre mňa nebolo riešenie kúpiť len hlboký kočík.. veľa som využila aj vajíčko s podvozkom... takže pre mňa je trojkombinácia super... a vôbec nebol problém s tým, že je to poliak.

jeltica
27. sep 2017

Podla mna vyzera ako latkovy. Ale moj osobny favorit je jane slalom. Je to priestranny kocik vhodny do akeho kolvek terenu. A mozes si vybrat ci uz troj alebo stvorkolesovy kociar

ada2192
28. sep 2017

Aj ja mám JANE slalom. Som s ním veľmi spokojná, odporúčam. Veľká vanička, veľká športová časť. Kamarátka má JANE Crosswalk, ten je štvorkolieskový, teraz už používa z neho športiak, je tiež priestranný a tiež si ho chváli

libulibu
28. sep 2017

Ja mám kocík jané Crosswalk a som s ním velmi spokojná. Je dobre odpruzený a vanicka nám vydrzala 7 mesiacov. Teraz uz pouzívame sportový kocík a jeho velkou výhodou je, ze sa dá zlozit aj s konstrukciou. Je priestranná a ide az do lahu. Vybrala som si dobre. Odporúcam.

veronikaromanko
28. sep 2017

Nas krasavec 😊 tiez mam termin v decembri. Takze kolesa boli pre mna dost dolezite...

emili31
28. sep 2017

@veronikaromanko skuste do toho dat fusak napriklad elodie a zistite, ze dolezite je aby babatku netrcali nozky ...neviem kolko v tejto sportovej casti vam vydrzi, kedze je strasne kratka...inak vela peknych km zelam 🙂

veronikaromanko
28. sep 2017

@emili31 uvidíme ;)

libulibu
29. sep 2017

Môj brat má kocík Jané Muum a má uz dva a pol rocného syna a sportový kocík je dostatocne priestranný. Uz ho tam mal aj s fusakom a malý má dost miesta a je aj dostatocne dlhý. Je to dobrý a hlavne velmi lahký kocík, je s ním spokojný.

zuzik1701
autor
29. okt 2017

Aký máte názor na roan bass soft????

dominika147
2. nov 2017

Niesu to dobre kociky.susede sa po kratkej dobe pokazilo polohovanie sportovej casti, plastova suciastka sa odrala a padalo to same do lahu, museli reklamovat, cakat, bez kocika...a vymenena cast sa znovu obdiera..premna je to hlupo vyriesene polohovanie.ale mozno inym sa to nestalo, osobne sa mi nepaci ani sportova cast ako je riesena...

nimana
7. nov 2017

Ahojte baby, neviete mi povedať, čo je toto za značku? Má gumené kolesá a veľký košík a vyzerá byť aj celkom skladny, len neviem ako sa volá