Kočík s veľkou vaničkou a dobrou športovou časťou

sarinka91
7. júl 2014

AHojte maminky, prosim poradte mi, ktore kociky maju dost velku vanicku, nakolko budem mat zimne babatko, tak aby mi tam voslo aj s fusakom 🙂 resp. da sa to vyjadrit nejak v cm, ake rozmery by asi mala mat ? Ktory kocik ma zaroven aj dobru, polohovatelnu, sportovu cast, aby som nemusela kupovat dalsi sportovy kocik extra ? mam zaujem pokukat bazariky, len mi prosim povedze na aku znacku sa orientovat, som prvorodicka, aby som si neskor nebuchala hlavu 🙂 aj ajby bol spratny do auta..byvame v dome, po chodoch chodit nebudem, len na prechadzky po dedine, cesty su v pohode.. dakujem vam velmi pekne vsetkym za rady 🙂

lyllyann
7. júl 2014

mám tu v bazáriku kočík Qatro k2 je veľký my sme vo vaničke boli 9 mesiacov a šporťák v pohode do troch rokov využiješ, je golfáč a na cene sa môžeme dohodnúť
😉

sarinka91
autor
7. júl 2014

@lyllyann dakujem, ale ste odo mna daleko a radsej by som kupila kocik, co by som aj videla 🙂

140173
7. júl 2014

@sarinka91 ahoj. ja odporucam CAM Cortina, 3-kolka, nedam na nu dopustit. Velka vanicka - fusak ziadny problem; a je plastova, takze babo neprefuka. My sme hlboku vanicku mali do 8 mesiacov, a teraz mame sportak a tiez ziadne vyhrady .

cekankacamomille
7. júl 2014

ahoj. my sme mali znacku CAM. boli sme MAXIMALNE spokojni. Oproti ostatnym kocikom maju velku priestrannu vanicku. Mne sa dcera narodila zaciatkom februara, takze tiez isiel este fusak, zavinovacka, ci perinka....a super. Este ako 7mesacna do nej bez problemov vosla a mala dost miesta na ponatahovanie sa a to rozhodne nepatrila medzi malicke deti, kedze rodicov ma vysokych. Konstrukcia oproti inym kocikom tiez super. Nam sa vosla do malej fabijky a plus k tomu este nakup. Lahucka, super skladna. Pre nas to bol top. Keby ze mame dalsie babo, tak my jednoznacne CAM. Konkretne sme mali ELEGANT. Teraz su v ponuke aj s nafukovacimi kolesami rozne modely od tejto znacky a cenovo je to dostupne. My mozeme len vrelo odporucat 🙂

sarinka91
autor
7. júl 2014

@140173 a prejde mi 3-kolka po snehu ? diky

applede
7. júl 2014

@sarinka91 ahojky....ja mam v bazariku tiez na predaj kocik..Jane...na cene sa da este dohodnut.. 🙂

140173
7. júl 2014

@sarinka91 ziaden problem, pri snehu sa da zablokovat predne koleso. A zabudla som, ze sa vyborne ovlada aj 1 rukou.

cekankacamomille
7. júl 2014

este dalsi pozitivny dotaz, neviem ako u cortiny, ale myslim, ze rovnako ako u elegant, vanicka sa oficialne pouzit ako ''autosedacka''. Daju sa dokupit pasy a priputa sa ako autosedacka, ci vajicko. Pre nas to bola dalsia vyhoda, lebo ta vanicka je na prepravu dietata podstatne pohodlenejsia, nez vajicko. Vajicko sme zacali vyuzivat neskor, ked uz bola vacsia, viacej vnimala svet a uz bolo aj teplesie. Takze ako pisala sarinka91, jednoznacne doporucujem CAM

fuska
7. júl 2014

@applede Ako moze byt ten kocik po jednom dietati, ked je z roku 2004 a ty mas rok a pol rocne dieta???

sarinka91
autor
7. júl 2014

@applede pekny, ale tiez ste daleko odo mna, a ak budem kupovat kocik z bazaru, tak ho budem chciet aj vidiet 🙂

bibadlo
7. júl 2014

Ja mam Peg Perego GT3, som velmi spokojna. Veľká vanička (malý v nej bol do 8 mesiacov aj vo fusaku), športová časť má niekolko polôh a dá sa dať úplne rovno do lahu. Je aj na veľké dieťatko a v pohode do 3 rokov, niekde nebudú trčať nožičky ani hlavička. Strieška je polohovatelná smerom dopredu ako tienidlo proti slnku, má veľké nafukovacie kolesá na akýkolvek terén, veľký nákupný košík. Je to náš piaty kočík (mame 3 deti), spojil všetky požiadavky z predošlých kočíkov do jedného. Jedinou nevýhodou je, že nie je až taký spratný do auta. Ale aj dalšíkrát by som si určite vybrala tento.

fuska
7. júl 2014

@sarinka91 Ja ti odporucam ist do nejakeho obchodu s dobrym vyberom. Vyberat cez net je na nic. Kazdemu vyhovuje nieco ine. Su aj lacnejsie polske kociky, ktore maju vela super vychytavok oproti drahsim kocikom. A ak sa ti v predajni zapaci nejaky drahsi, potom pozri v bazaroch. A davaj pozor na vek kocika. 5 rocny kocik, resp. autosedacka k nemu je uz davno za zenitom, plasty sa opotrebuvaju...

hatapkagb
7. júl 2014

@sarinka91 ahoj.Ja som kupila tento kociar pred 5rokmi a teraz ho pouzijem tiez,je vyborny,z jedneho kociara mas pouzitie az 3-4 krat cize vanicka obrovska,potom bez vanicky fusak je tam,potom sportovy,a potom mozes mat kociar ze je dieta otocene k tebe alebo rucku prevratis a dieta je v predu,je to super kocik,vyborne sa ovlada aj jednou rukov.

http://www.multipino.com/offer324570.html

applede
7. júl 2014

@fuska 🙂 🙂 super postreh ....no predava moja teta ...aj tie chlapcenske veci ... vacsinou su ani nenosene alebo cisto nove, aj tento kocik bol min pouzivany co ich mali tusim 3 ...len jej bolo luto ich dat skor prec...teiz som nechapala preco..ale sak... ich vec 🙂

fuska
7. júl 2014

@applede Ja len tak, ze ta cena je velmi premrstena. Autosedacka nepouzitelna, sportak super, celkova hodnota kocika maximalne 100€, pochybujem, se sa najde niekto, kto jej da za to viac...

applede
7. júl 2014

@fuska 🙂 viem ze ten kocik nie je najnovsi model...ale vies aka bola kupna cena? 🙂 preto tam je este cena dohodou ...ale to netreba riesit ak nemas zaujem...

fuska
7. júl 2014

@applede viem si predstavit, kolko ten kocik stal pred 10 rokmi, ale to kupujucu trapit nemusi. A hlavne ta autosedacka uz nie je bezpecna. Ja mam doma presne takyto kocik a nemala by som gule pytat za neho viac ako tu stovku. A pride mi to neseriozne, taka prvorodicka, co sa v kocikoch moc nevyzna sa moze nechat nachytat. Pozdravujem tetu. 😉

siska53
7. júl 2014

@sarinka91
http://www.kociky-inglesina.sk/kolekcia-2012/ko...

ja ten moj planujem uz konecne zahrade vyumyvat a predat.
ja som mala jarne deti a v zime som ich v nom vozila vo fusaku uplne v pohode.

applede
7. júl 2014

@fuska nechapem teraz jednemu ...co je na autosedacke nebezpecne?? ona je puknutna ako sa naklikavala na kocik v aute pri zapinani nie je nic poskodene co by inak znemoznilo bezpecne ju zapat .... tak prosim ..zdrz za takych komentov...a nekazme si tento slnecny den..nemiestnymi komentmi !!! dakujem

fuska
7. júl 2014

@applede ta autosedacka ma 10 rokov!!! Uz to hovori same za seba. Material starne, ak by si citala clanky o autosedackach, tak takto podrazdene nereagujes. Nemyslim si, ze mam nemiestne komenty, praveze su k veci. A ty mas pravo komentovat hocico, rovnako, ako aj ja mam pravo vyjadrit svoj nazor.

dominix
7. júl 2014

Ja odporucam z vlastnej skusenosti kocik Bexa - je to sice polsky kocik, ale nebol s nim ziaden problem, cenovo vyhodny, velka vanicka (dcerka je aprilova a bola v nom cca do 10mesiacov, takze i cez zimu s fusakom) a super je na nej to, ze sa i vanicka da polohovat, takze kym este nesedela sama, tak sme ju mohli trochu nadvihnut v tej vanicke, aby videla von. Sportova cast super, do lahu, takze nebol problem so spankom. Nafukovacie velke kolesa, super do terenu.... Ja mozem len odporucat 🙂

applede
7. júl 2014

@fuska odkedy material starne?? ..ja pouzivam pri malej autosedacku co ma rok vyroby cca 2006 po svagrininej malej ...a nezostarla!!! ....je znacky Peg Perego a princip zapninania je presne taky isty ako som pozerala koncom roku 2013 v obchode ..tak si dalej vyjadrujme svoje nazory... 🙂

monika2012
7. júl 2014

Jednoznačne Jané Nomad (štyri kolieska) alebo Jané Slalom (tri kolieska). Samozrejme aspoň dvojkombináciu (vanička + športová časť). Je to super voľba. Kľudne aj z bazára. Tie staršie modely (okolo roku výroby 2007, 2008) majú najväčšie vaničky. Vlastná skúsenosť, bola som veľmi spokojná.

piacere
7. júl 2014

@applede no nechcem sa hádať, ale stačí, že je autosedačka v lete v rozpálenom aute alebo v zime v mraze a by si sa divila, aké "divy" to dokáže s tým plastom narobiť 😉 Takže materiál jednoznačne "stárne"....

grelu
7. júl 2014

kedze to bude zimne dieta, tak velku vanicku vobec nepotrebujes

Ja za seba odporucam tako sportime...velka vanicka tam je, lahko ovladatelny...z mojho pohladu jedina nevyhoda je blbo rieseny odkladaci kosik

lenkadenisa
7. júl 2014

inglesina nemá na výber skoro žiadne farby a športová časť vyzerá na kostre smiešne, ja kupujem roan marita prestige (farba s-150), má veľkú vaničku a športová časť je OK

kojzarik
8. júl 2014

@sarinka91 my sme kupili tento ma 83 cm vanicku http://www.lalaland.sk/index.php?page=shop.prod... sme spokojny mali ma 6 mesiacou a 10 kg 82 cm a vmesti sa mi este stale do vanicky , dobre sa s nim manipuluje , svagrinka chce kupit tuto znacku http://deti.bazar.sk/9470235-predam-kombinovany... aj ten sa mi paci a ma este vacsiu vanicku ako moj maked tento ma az 85

zdena12345
8. júl 2014

@sarinka91
necitala som vsetky prispevky, no z uvodu chapem, ze chcete asi 2-3 kombinaciu. my sme chceli tiez....no nakoniec sme kupili DEMA BASIC- obycajny hlboky kocik samotny- novy za velmi dobru cenu cca 130e. babetko budeme mat co nevidiet a ked si predstavim, ze mam naskladat 5-6 mesacne dieta do tych malych vaniciek- co maju v trojkombinaciach, tak to nevidim v zime realne. tento ma vanicku cez 70cm- ak nie az 73- sama som merala, len si nepametam urcite. jednoducho o 10-11 cm vacsiu nez ostatne bezne v kombinaciach (tie maju ak sa nemylim 60-61) snad nepisem hlupost, ale skratka o 10 cm vacsiu nez bezne. vajicko mame od znamych a potom podla potreby si pravdpodobne kupime buginku- ani nie vyslovene sportovy kocik, ale len buginku koly skladnosti🙂
taketo riesenie by sa vam nepozdavalo? lebo ja som v tych kombinaciach nic odchodne nenasla- ale zas kto hlada ten najde🙂 ja som na to nemla nervy