Kočík s veľkou vaničkou na zimu

Prosim poradte ktory kocik ma dlhu vanicku, na zimu. Pre vyssich rodicov najlepsie 🙂

riskoh
5. okt 2023

Zalezi aj od sumy, ktoru ste ochotni investovat, za mna velka spokojnost s joolz

vkatush
5. okt 2023

@misickaminnie12012 my sme mali roan bloom, rúčka super (manžel má skoro 2 metre), vanička hlboká, dlhá a dosť široká, malý mal fusak aj deku a v pohode sa zmestil.
Jediná nevýhoda kočíka pre mňa je, že sa rúčka nedá prehodiť na druhú stranu, ale v pohode sme to dali aj bez toho.

magdalenal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monote
5. okt 2023

@misickaminnie12012 mame ABC Design Salsa Air, malý v tom vydržal od septembra do marca a obaja s muzom sme tiež vysokí .. plus sú aj nafukovacie kolesá pri verzii Air, zvládol aj zimny tatranský terén.. nevýhoda je hmotnosť ale u nás ta nerozhodovala

sapetka
5. okt 2023

@riskoh pridam sa. My mame joolz day+ a velka spokojnost

simonad7
5. okt 2023

Cybex priam

7lenka11
5. okt 2023

My máme BabStyle Prestige a spokojnosť. Dcérka sa narodila v januári, bola drobná, takže sme ju babušili jedna radosť. Do kočíka sa zmestil 30ročný mega hrubý fusak, zavinovacia deka a dcérka tam mala stále dosť priestoru..

julish
5. okt 2023

@misickaminnie12012 Neonato puro, veľké babo si v ňom polezalo poriadne dlho, potom som ho sj na brusku vozila, lebo ma takú sietku… najlepsi kočík, krásny, jednoduchý, s mužom sme vysokanski

simaleja
13. nov 2023

@misickaminnie12012 za mna najlepšia voľba čo mohla byt teutonia_trio určite nie dosť známa znacka tu u nás ale Češky si ho veľmi obľubujú, extrémne veľká babička že babo s fusakom bezproblemov,, a hlavne aj pre vyšších rodičov
Ale hlavne pohodlne pre babo takze za mna Top