Kočík Stokke Scoot

lucia2121
12. máj 2016

Ahojte 🙂 chcela by som sa spýtať mamičiek ktoré majú tento kočík či sú snim spokojné. Chcela by som ho kúpiť malému len si neviem celkom predstaviť ako tam bude mať nožičky kedže ma 8 mesiacov že či mu budú len tak trčať odtiaĺ lebo tá opierka sa mi zda byť dost nízko. A či tam niak extra nechýba to predné madlo. Ďakujem za odpovede a rady 😉

lucia2121
autor
12. máj 2016

A ešte by som sa chcela spýtať či náhodou neviete aký je rozdiel medzi stokke scoot v1 a v2

luciamic
26. nov 2016

Ahoj, presne tieto otazky si teraz pokladam aj ja :D smiem sa spytat ci si nakoniec mala scoota a ako to vnimas? Diky ;)

jesika35
2. jan 2017

@luciami
@lucia2121
Urcite je aj pre mensie deticky, ked sa tam dokupi stokke softbag-ja ked som mala 8 mesacneho chlapceka tak sa v pohode do softbagu zmestil a este sa zmestil tak minimalne 2-3 mesiace, kym nedosiahol na tu opierku. Madlo mi vôbec nechybalo- tiez som sa bala, ze mi bude chybat, ale teraz mi to pride zbytocnost.
Medzi v1 a v2 je taky rozdiel, ze v2 ma vacsie kolesa, je polohovatelny do 3 poloh, rucka sa ohyba. V1 ma mensie kolesa, je polohovatelny do 2 poloh- set a lah, rucka sa vysuva. Oba su polohovatelne v smere a protismere jazdy.
Ak by ste mali zaujem mam na predaj stokke scoot v1 black melange aj so softbagom vo farbe urban blue spolu za cenu 310€ 😉

luciamic
2. jan 2017

@jesika35 dakujem za reakciu! 🙂 ja mam teraz stastlivo cca 2 tyzdne uz doma scoot v1 black, velmi som spokojna zatial 🙂 zaujalo ma co pises o softbagu, tiez ma moj syn teraz cerstvo 9 mes., a ked lezi, nozky mu ledva previsaju von, tak som aj nad tym softbagom uvazovala. Vlastne ked tam je ten softbag nainstalovany, da sa dat kocik aj hore do sedu? Dakujem pekne 🙂

romi2
2. jan 2017

@jesika35 reagujem na ten stokke,mohla by si mi ho nafotit..?pozerala som tvoje inzeraty ale som som z toho domotana v1 v4 .....chcem velmi urban blu....dakujem

jesika35
2. jan 2017

Samozrejme nafotim a poslem vecer fotky Vam do spravy. Pokial tomu nerozumiete tak mam
STOKKE XPLORY V4- urban blue, black melange, rifľový adidas set je mozne ho mat v 3 farbach+ prislusenstvo- vypisem do spravy. 😉
STOKKE SCOOT V1- black melange.

jesika35
2. jan 2017

@luciamic
Neskusala som to dat s tym softbagom do sedu, ale urcite sa da, ked sa bezpecnostne pasy prevlecu cez softbag.😉

kajus0803
3. apr 2018

Ahojte. Dostala som tento kočík resp.mi bol posunutý použitý Urban blue. Synček má 6mes.a mne to príde divné na neho že je tam taký malý. Treba teraz na jar kúpiť ten softbag? Ako ste to riešili pri takých malých deťoch?