Kočíky Seka Moretti

lucydia
13. júl 2017

Žienky, máte niektorá skúsenosť s kočíkom značky SEKA MORETTI? Od kolegynky mám pozitívny ohlas, no pre istotu ešte zisťujem viac... A kam inam sa obrátiť, keď nie sem😂 ďakujem, pomôžete mi v dileme výberu kočíka💝💝💝

tatty_teddy
18. júl 2017

@lucydia Aj ja rozmýšľam nad kúpou tohto kočíka. Včera som náhodou stretla v obchode jednu pani, ktorá ho kúpila z druhej ruky a to jeden deň pred pôrodom. Bola s ním vonku len 4-krát, tak ho ešte nevedela posúdiť. Ževraj sa ľahko skladá, ale že je trochu väčší (hlavne športová časť) a že má doma ešte druhý (pre istotu) 🙂 Sama však bola prekvapená z toho, že plastová vanička je mierne zo šikma, a že malá sa jej občas zošuchne nižšie, tak sa bojí ako to bude cez zimu, keď ju dá do fusaku. A veru to bolo viditeľné aj voľným okom. Nevedela ale, či tá vanička je taká od výroby, alebo predchádzajúci majiteľ s ňou niečo robil. Tvoja kolegyňa s tým problém nemá?

lucydia
autor
18. júl 2017

@tatty_teddy , kolegyňa ma trojmesačného chlapčeka a je velmi spokojná, nevie si kočík vynachváliť... Nikde som sa nedostala k ďalším recenziam, čo je škoda. Nerada by som sa unáhlila 😢 vanička zo sikma by mi veru prekážala.

nadhja
27. aug 2017

@lucydia aky kočik si si vybrala? ja tiez pokukujem po vsetkom, moznom...aj tento mi padol do oka, ale ako pises, recenzie na tento kocik tazko najst

lucydia
autor
28. aug 2017

@nadhja , vybrali sme nakoniec inú značku,ale je skoro taký istý. Aj dizajnovo,aj cenovo. MiluKids model Starlet. Keď sme ho obzerali, vyzeral byť stabilný a praktický,hoci je veľký. Pre zimné bábätko bude ideálny,takže už je pripravený na nášho drobca 👍

beruska87
1. okt 2017

@tatty_teddy my sme práve kúpili nový kočík Seka Moretti a tá vanička má zospodu koliesko, ktorým ju polohuješ, takže pokiaľ to nie je pokazené, malo by sa to dať nastaviť

zuicy
10. jan 2018

@beruska87 Vedela by si mi prosim dat nejake recenzie na Seka Moretti, si spokojna s kocikom? Dakujem 🙂

beruska87
10. jan 2018

@zuicy Náš čaká poskladaný na princeznú, ktorá by mala prísť na svet v polovičke marca, takže skúsenosti nemáme, kocikujeme zatiaľ len po byte. Za tú cenu je podľa mňa ok, nič mu nechýba, neviem, my budeme mať v rodine bábätko po 12 rokoch a teda len zíram ako sa to všetko pomenilo a akí sme ľudia nároční. Podľa mňa príliš prehaname.

danielita1201
24. jan 2018

Ja mám Seka Moretti vo fialovo šedej kombinácii kupovali sme trojkombináciu. S hlbokou vaničkou som bola spokojná až na jeden problém skoro hneď na začiatku sa nám spravila diera v predĺženom šilte na strieške a výstuž sa nám vysúvala. A čo sa týka spodného koša tak látka z vnútornej strany nie je veľmi kvalitná pri skladaný a rozkladaní sa roztrhala, ale zvonka to nie je vidno. Ďaľší nedostatok na strieške pri zipse na športovej verzii viď fotky. A ešte jedna vec čo mne prekáža, že nánožník na športovej verzii za pripevňuje iba suchým zipsom a keď je kočík v polohe ležmo, tak to odstáva a časom suchý zips povolí a nebude až tak dobre držať. Ale inák som spokojná. Za tú cenu slušný pomer výkon. Len možno ja som mala možno smolu práve na menej vydarený kus.

luciadankova0506
15. mar 2018

@lucydia dobry vecer...prosim vas ste s kocikom spokojna?

lucia6788
20. mar 2018

Ahojte baby ako ste spokojné s kočikom seka moretti?

lucydia
autor
20. mar 2018

@luciadankova0506 dobrý deň, my mame nakoniec iný kočík, ale veeeelmi podobný. Milu kids starlet. Zatiaľ maximálna spokojnost.

damoska
17. júl 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

čo tie chyby na kočiku? To bolo zo začiatku, alebo už za pochodu? ja som pri oboch detoch mala tento kočik v šedej farbe a všetko bolo v poriadku https://www.baby-merci.sk/dada-paradiso-group-oficialna-distribucia-vlastny-zarucny-a-pozarucny-servis/

beruska87
17. júl 2018

Kočík je sám o sebe super, jediné mínus má u mňa, že zaberie v aute zložený veľa miesta, neviem ale ako je to s ostatnými značkami.

danielita1201
18. júl 2018

@damoska No na hlbokej časti sa to predralo dosť rýchlo a na športovej to bolo časom pri rozťahovaní striešky

12romi34
7. sep 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

jaj, to je neprijemne. To ten kočik nie je kvalitný a prisposobený na bežne použivanie.Aˇž dieta vyrastie tak pojde do sveta, že?

danielita1201
7. sep 2018

@12romi34 kočík už nepoužívame budem ho predávať

sonka1981
24. sep 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

my sme hlboky kočík mali pol roka. Potom sme mali športový. Mali sme trojkombinaciu Anex z baby merci a boli sme pokojný. Klasicky golfovy sme nepouživali

essenceee
12. nov 2018

on najlepšie je, ak sa vnutro kočika da vybrat a vyprat, Ale s tym roztrhanym vrškom teda neviem, neviem, prijde mi to trochu nekvalite, aj ked zase chapem, že je to spotrebny tovar. Hlavne že babatku sa tam pači 🙂