Ktorý golfáč by ste si vybrali?

aicha15
8. jan 2016

Rozmýšľam nad 4mi kočiarmi. Ide o golfky. Vo februári ideme bývať do nášho domu a potrebujem niečo čo sa dá poskladať. Momentálne dcérka chodí v športovej časti ale vláčiť to hore dole schodmi to asi nepôjde. Pozerám do 75 eur, nakoľko nám treba ešte veľa peňazí na dokončenie. Prikladám 4 obrázky. Ide o značky Caretero Gringo, Caretero Luvio ( nevidím medzi nimi rozdiel) potom Soul baby coto, a Pierre cardin. Prosím mamičky ktoré majú skúsenosti s týmito kočiarmi. Tie penové rúčky sa vám veľmi nezničili? Poprípade aby ste mi odporučili iný kočiar ktorý sa nerozpadne za 2 dni a v cene do 75 e
Dakujem

aicha15
autor
8. jan 2016

ešte caretero MONACO ten nemá klasické golfové palice ale plastovú rúčku vcelku

evulik858
8. jan 2016
Používateľ evulik858 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evulik858.

ten prvy 🙂

aicha15
autor
8. jan 2016

@evulik858 mate s nim nejake skusenosti. to je myslim caretero gringo

mrskova
8. jan 2016

ja mam piere cardin novelty.no uz ho mame, ale druhykrat by som ho nekupila.. asi najviac ma rozculuje brzda, ak je mokro mozes mat obute topanky s hocijakou podrazkou, aj tak je problem ju zabrzdit, za sucha je to ok.. rucky sa neznicili, akurat na zimu sme aj tak kupili xlander, lebo v snehu s nim prejst .. no hroza.. . moj ma teraz 2 roky .. a ked ma overal, tak sa ledva do nho zmesti... je tam na tesno.. ale. na leto je ok...

aicha15
autor
8. jan 2016

S kocikom pierre cardin handy nema nik skusenosti?