Ktorý športový kočík značky Cybex odporúčate?

15. feb 2023

baby ktory sportovy kocik znacky cybex odporucate? tsky ktory ma uzatvaratelny kosik dakujem

simonad7
15. feb 2023

Ja som mala priam, ale čo ja viem za tie peniaze… čakala som určite od konštrukcie viac, kosik vybledol za na slnku za prvý mesiac leta, strieška je prezentovaná ako xxl, ale to rozhodne neni xxl 😄😄. Keď syn spal a bol v lahu tak mu fajnovo svietilo do oci, museli sme kúpiť slnečník s ktorým sa extrémne naprd manevrovalo, furt sme to museli točiť atd. Vanička bola super, priestranná, mala otvory so sieťkou na pozeranie, využili sne to na konci leta (syn je májový). A teda samozrejme sme ho museli dat po 2m používania reklamovať, lebo rucka sa nejak extrémne hengala… takze 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️. Dali sme toľko peňazí na kočík a mesiac sme boli bez. Ale teda priam chodí na reklamácie každý druhý, tak to asi neni novinka. Som rada he som ho po roku a pol predala. Teraz mame cybex eezy s+2. Ale keď budem mat druhé dieťa, asi kúpim radšej Bugaboo. Držím palce pri výbere! Nech ste hlavne spokojná vy.

nikasmile
15. feb 2023

Priam má uzatvárateľný.

nikasmile
15. feb 2023

@simonad7 my máme priam už 4 rok a je stále ako nový, až na pár škrabancov samozrejme 😀

simonad7
15. feb 2023

@nikasmile ale to máte ten starší ročník či? My sme kúpili 2021 a teda katastrofa! Zevraj tie 2022 sú lepsie, ale po svojej skúsenosti a teda okolia, ja osobne by som už doňho nešla 😃. Pri rýchlejšom kroku mi predné kolieska tancovali, akoby to bol 5 korunový kočiar 😆 nikdy nezabudnem nato, ked sme s mužom pobehli k mhd a teda on má pocit že tlači kočík z Kauflandu a nie hentak drahý kočiar 🤣

nikasmile
15. feb 2023

@simonad7 fúha tak to ste asi mali naozaj nevydarený kus. My práveže máme 2019. To už nebol ten s hranatou vaničkou, ale dodnes fičí. Dokonca sme našou vinou odlomili kus plastu a vyreklamovali nám to a dali celú novú rukoväť. Tiež nechápem toto reklamovanie, že odovzdáš kočík(resp. u nas len podvozok) a čakaj. Tak sme sa ozvali a zrazu sa našiel náhradný podvozok😃...ale toto je už prístup danej predajne ako sa k tomu postavia. Mne sa hrozne páči aj thule...ale už asi ďalšie bábo nebude tak mi v hlave ostane len to skúšanie v predajni. 🙂

queen_mary
15. feb 2023

My mame priam 2019 tmavomodry po prvom dietati a teraz nepotrebujem kupovat novy k druhemu. Je v top stave aj ked bol 3 roky aktivne vyuzivany, najprv s vanickou a potom sportak (prepravovany niekolkokrat aj v lietadle).

Pre mna uzasny kocik, iny by som nechcela. Mozno teda e-priam 😅😆

simonad7
15. feb 2023

@nikasmile no, tiež som si myslela že kazový, ale teda pri reklamácii nám vymenili cely podvozok, tak som sa rozhodla že ho predám a som teda v tej skupine na fb kde predávajú tieto cybex kociky a je tam toho fúra, tých reklamácii :/. A teda furt sa to tam opakuje, henga rucka, robia cirkus tie kolieska, praská v cybex znaku… a iné prkotiny. A to teda aby nevyzreli zle, ja cybex milujem, majú fakt krásne veci, vajíčko sme mali - top! Teraz mame pokračovaniu sedačku sironu, tiež top a aj po tomto cybex eezy som siahla, aj ten je skvelý. Mna trocha sklamalo na priame aj to ako zvládalo terén, alebo v zime ako po aslfalte vrgala guma tých kolies… neviem no. 😁 ale je to samozrejme každého osobná vec. A som rada že vy ste spokojná! Predsa len to nebol lacný špás. Mne sa páči momentálne Bugaboo fox 3, ako zvláda terén a aká je tá vanička. Ten športiak oproti písmu menší, ale kým bol syn v sportiaku v priame tak by stačilo pre druhé aj vo foxe. Ale rozhodne treba ísť pokukat kociky do predajni, thule paráda, len to skladovanie. Ufff! 😆 pokial teda človek nebýva v dome

st_277
15. feb 2023

my mame priam 2021 ja by som urcite iny kocik nechcela, kazdy kto nam kocikal bol hotovy, ze tak dobry kocik este netlacil (a to vela ludi nevedelo co je to zac, kolko stoji atd..inak by sa urcite nasli predsudky, iba kvoli tej cene )😁

autor
15. feb 2023

baby dakujem za skusenosti, hladam nejaky sportovy kociar, mala som Roan coss ten bol super pevny spokojna som bola no uz chcem teraz novy nejaky sportovy nemu podobny, ze aj v zime tam viem dietatko pekne zababusit zakryt aby nefukalo, neviete mi poradit nejaky? chcem novy lebo predsa uz ma 3roky a uz je aj vyblednuty inak funkcny fakt som s nim nadmieru spokojna

nikasmile
15. feb 2023

@simonad7 aj my máme sironu, je super a hlavne tá yellow mustard, tak tá znesie dosť 🤣

dzejsik
16. feb 2023

mne sa paci nova rada Talosov a Baliosov s dvojitym odpruzenim, ale kosik uzavrety nemaju
s uzavretym pozri trebars Easywalker Jimmey, da sa aj odkliknut z kocika na vylozenie nakupu

zuzanka.zuzu
16. feb 2023

MELIO 😍 lahky, lacny, pekny. nechapem tu maniu z priamu, vsak to je tazka raroha... a ani som nevedela ze niektory ma uzatvaratelny kosik 😀

queen_mary
16. feb 2023

@nikasmile @simonad7 aj my mame sironu po cloude q, ale kupili sme do druheho auta britax romer king 2 (taku lacnejsiu orptoi cybexu, lebo nim casto nejazdime) a teda je o dost pohodlnejsia ako sirona, aj priestranejsia. Bravame ju aj na dlhsie cesty, lebo malemu je v nej teda vyrazne lepsie. Co som ostala dost prekvapena.

nikasmile
16. feb 2023

@queen_mary len tá už nie je otočná o 360° a je iba v smere jazdy. Sesternica ju mala.