Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

tanija133
22. dec 2012

@zabka1987 ja mam skusenost presne tyzden, teda 7 dni vcelku aj s vikendom...

reisi
23. dec 2012

@bambola prosim ta, kde sa mam zaregistrovat? Vcera som ho kupila a mam pocit, ze vsetky kociky mozu ist z domu , ze bohate postaci maclerenik.

bambola
23. dec 2012

@reisi musela si k tomu dostat aj nejake papiere, tam by to malo vyt napisane 🙂 ja si to uz nepamatam. alebo kukni oficialnu maclaren stranku

zabka1987
24. dec 2012

@reisi ktorý si si vzala? ja sa stále neviem rozhodnúť :-/

reisi
24. dec 2012

@bambola nic som nedostala len blocek. @tanija133 dakujem krasne!!!!

reisi
24. dec 2012

@zabka1987 ja som sla na istotu,kamoska ma techno xt. A na dovolenke mali vsetky zapadniarky maclareny 😀 takze som vedela, ze tym smerom sa budem uberat, ked sa mi zunuju bugaboo kocare. V podstate maly ma uz 1,5 takze kocik som chcela na presuny a lahky. Mozno este bee necham do auta ale tento macleren uz nechavam do konca nasej kocikovej ery 😀

zabka1987
24. dec 2012

@reisi No ja sa prave rozhudujem ci bee alebio maclaren 😀 moj ma tiez 1,5 roka akurat dnes 🙂)) teraz mame Brio. No a dako sa neviem rozhodnut pretoze sa mi pacia obeee strasne

reisi
24. dec 2012

@zabka1987 bee pouzivam len do obchodnych centier, kocik na rychle presuny. Maly mi tam moc nepospal, ked sme sli na cely den z domu, to som musela brat cameleona. Na dovolenky som brala kolestru ci ako sa vola , co mi bolo luto znicit bee. Mne maclaren pride velmi prakticky! A moj maly je aj dost velky.

zabka1987
27. dec 2012

@reisi Ďakujem pekne, už som objednala xt- čko 🙂)

girlie81
27. dec 2012

Ahojte kočky...prosím vás...hľadala som v tejto téme, ale uffff...117 strán, to sa ani nedá. Zachytila som, že ste niektoré kupovali Maclaren z pramworldu. Boli ste spokojné? Dodacia doba je ozaj týždeň? Zatiaľ som pozerala Maclaren len v Babymarkete a v Predeti, ale v jednom mi povedali, že dodacia doba je 3 mesiace 😲 , čo sa mi zdá fakt príliš...a hlavne tie ceny sú dosť vysoké.
Viete mi popísať ako to zhruba prebieha, tá objednávka z pramworldu? Popravde, nikdy som nič takto zo zahraničia nekupovala. Ako je to potom s prípadnou reklamáciou? Treba kočíť posielať do UK, alebo majú Maclaren kočíky aj nejakého výhradného dovozcu na SK, ktorý zastupuje aj servis?
Veľmi pekne ďakujem za odpovede už vopred 🙂

zabka1987
28. dec 2012

ak by niektorá išla objednávať z Uk rada sa pridám 🙂 aspoň sa nám bude oplatiť poštovné keď nás bude viac

tanija133
28. dec 2012

@girlie81 ahoj ja som mala kocik z PW...Bola som spokojna, vsetko bez problemov, prisiel presne do 7 dni, aj ine baby maju tuto skusenost....uz neviem ake su ceny na PW a v nasich obchodoch, viem ze uz velky rozdiel tam nie je.... Prvy Mac som mala z PW a ten sa oplatil..usetrila som cca 80 E.....potom podrazeli, a to by som teraz usetrila len cca 30 E....ani to nie....tak druhy mam uz z Pre deti....mali ten co som chcela na predajni a dali mi aj super zlavu....NO Ale uz len koli dodacej dobe sa to oplati viac z PW.. S reklamaciou neviem, ale este som nepocula ze by sa Mac pokazil....a ak ano..isto by sa to na ich naklady dalo poslat tam....pofotis, kuknu, odsuhlasia....Co sa tyka objednavky....na stranke sa zaregistrujes, hodis do kosika, stihane ti peniaze..a chodia ti info maily, prip. dostanes cislo , a na stranke TNT kuriera, mozes sledovat ked sa kocik nachadza....naozaj su spolahlivy...
@zabka1987 ak ides obj. kocik z PW, neusetris nic na postovnom...jeden kocik je postovne 25 LIBIER A 2 kociky 50 libier.....jedine ze by si nejake doplnky zobrala od nich, a tej babe by to natlacili do krabice tej jednej..ale tam sa moc toho nezmesti teda...max 2 podlozky....

zabka1987
28. dec 2012

@tanija133 práveže ja len doplnky by som chcela. ak by sa nás viac našlo by sme ušetrili 🙂 takto by sa mi to samej moc neoplatilo objednať

tanija133
28. dec 2012

@zabka1987 to ano, ak by doplnky tak to by sa oplatilo..tiez sme tento rok, tak objednavali 5 bab, same podlozky sme kupovali....

girlie81
30. dec 2012

@tanija133 Veľmi pekne ďakujem 🙂 Presne ako píšeš, PW sa oplatí asi najviac kvôli tej dodacej dobe. Tanija, prosím ťa, vieš mi ešte poradiť v jednej veci...ešte som to na ich stránke neskúmala, ale ku kočíku by som objednala aj dve ďalšie položky, vložku do kočíka a držiak na pohár, či je to poštovné potom jednotné aj za tri položky, alebo sa ráta každá položka zvlášť? Ešte raz veľmi pekne ďakujem za tvoju odpoveď a prajem pekný deň 🙂

tanija133
30. dec 2012

@girlie81 nie je zac, rado sa stalo..ked budes priobjednavat drziak a podlozku,to sa ti zmesti do tej jednej krabice..to je pohoda..je to za to jedno postovne , teda 25 libier....nieco okolo 30 E... 🙂 aky MAC budes objednavat? inac okolo februara, marca, vychadzaju nove modely 2013, a byvaju aj vypredaje tych starych 2012, aspon minuly rok to tak bolo....mozno na tvojom mieste, by som uz pockala na novy model, alebo nejaku dobru cenu za 2012..... 🙂

girlie81
30. dec 2012

@tanija133
Dnes som tie Maclareny trošku študovala...začínam sa v tom orientovať 🙂 Už dávnejšie som si ich bola omrknúť v obchode. Maximálne nám bude vyhovovať Quest. Teraz máme Casualplay S4...som s ním spokojná, len už cítim, že je čas na golfky 🙂 Dcérka má 16 mesiacov, chodí...zatiaľ ešte dosť sedí v kočíku, ale aj pre mňa budú golfky praktickejšie, čo sa týka skladania, prevážania v aute, alebo nakupovania. Len ma trápila tá strieška, ktorá sa mi viac páči na XT...ale hneď som našla kompromis Quest Denim...majú ho teraz na PW za 165 libier.
Pozerala som aj fotky Maclaren na facebooku a našla som prezentáciu Mac BMW....no a už sa namotal aj manžel :D Ale teda musím dobrovoľne priznať, že aj mne sa tento kúsok z novej kolekcie páči. V Európe by mal byť vo februári, čo som sa dočítala v komentoch....tak pravdepodobne počkáme ešte, ako aj ty radíš, na novú kolekciu, uvidíme koľko budú pýtať aj za ten BMW 🙂 Podľa mňa veľa, ale necháme sa prekvapiť 🙂
Poprípade snáď hodia lepšie ceny na tie 2012....len dúfam, že sa neokašleme...že sa rozhodneme počkať, BMW bude drahý ako šlak a Denim nám vypredajú 😖 No snáď nie 🙂

damiani
30. dec 2012

@girlie81 odporucam TI quest vyskusat aj s dietatom lebo ja mam XT a mala som aj Denim a neda sa to porovnat co sa tyka ovladania kocika, quest ma tazsie ovladanie.. ale kazdej mamine vyhovuje nieco ine ale mam viacero kamosiek ktore menili XT za questy a vratili sa naspet ku XT ako aj my 🙂

lenya79
30. dec 2012

@girlie81 tak ty Mac BMW jsou fakt parádní! Jen by mě taky zajímalo kdy budou k dostání u nás a hlavně za kolik 😖

lenya79
30. dec 2012

tak asi hodinu čučím na kočárky a nemůžu se rozhodnout jestli Quest sport, XT nebo XLR. XLR se mi líbí nejvíc, ale zase jsou nejtěžší a pro mě byla priorita aby byly co nejlehčí, ach jo 😖

jessicax
31. dec 2012

maximalne suhlasim s @damiani 😉

girlie81
31. dec 2012

@damiani Skúšala som 🙂 V predajni som si povozila aj Quest aj XT....obidva mi išli krásne 🙂 Je to aj dosť rozdiel oproti nášmu šporťáku...a XT je fakt namakaný, lenže potrebujem lahký, skladnejší kočík a XT je aj ťažšie a možno pre maminy čo majú menšie detičky, poprípade aj na spanie...dlho som sa rozhodovala, ale Quest spĺňa všetko čo potrebujeme 🙂 Ale samozrejme, ďakujem za radu ;) A ako obyčajné golfky by nám možno stačil aj Triumpf alebo Volo....to sú tuším ešte jednoduchšie.

@lenya79 Čítala som na stránke Facebook Maclaren, že by mali byť už vo februári....ale naozaj sme zvedaví na tú cenu 🙂

lenya79
31. dec 2012

@girlie81 budeš teda kupovat Quest Denim? Taky o nich silně uvažuju 🙂 Ale nezkoušela jsem si ještě žádné. Volo taky vypadá dobře, hlavně váží jen 4 kg, ale nemá polohovací opěrku zad ☹ Na FB už jsem taky koukala, ale cena tam není uvedená, myslím, že to bude pěkná pálka 😅 Jinak mám teďka taky Casualplay S4 🙂 ale začíná už mi vadit, že je těžkej ☹

girlie81
31. dec 2012

@lenya79 Ešte sa stále rozhodujem 🙂 Ale Quest Denim z toho vychádza najlepšie 🙂 XT je tiež super, ale už aj ten Quest je možno zbytočne premakaný na golfky aké my potrebujeme. Máš pravdu, to Volo nemá polohovaciu opierku...kvôli tomu som to zamietla, keby predsa sa občas podarilo malej v kočíku zaspať.
Ja potrebujem, aby boli golfky hlavne ľahké, skladné, aby som ich bez námahy spakovala do auta a von, poprípade s nimi čo najľahšie cestovala v MHD.
A teraz ma tu baby znova nahlodali s tým XT...keď to pozerám na stránke Pramworldu, tak je XT oproti Questu Denim drahší iba o 10 libier 🙂 Ale stále uvažujem, či už by nám ten XT nebol zbytočný.
Včera sme sa s manželom dohodli, že počkáme na novú kolekciu a poprípade zlacnenie kolekcie 2012.

Inak len tak pre všetky info. Volala som včera do Babymarketu, či náhodou nemajú Quest Denim skladom. Bolo mi povedané, že od leta už len dopredávajú kusy Maclarenov čo majú skladom, pretože dodávateľ, ktorý vozí aj pre iný detský obchod (zrejme Predeti.sk) je absolútne nespoľahlivý, mali kvôli nemu kopec problémov so zákazníkmi, takže od leta už žiadne objednávky na Mac nerobili a je dosť možné, že už ani nebudú. Vraj sa uvidí po novom roku, ale ak sa nezmení prístup dodávateľa, tak končia s Maclarenmi.

mirka285
31. dec 2012

@girlie81 no pristup by mali zmenit hlavne v Babymarkete 😝 nato co si napisala ti bude bohato stacit guest,pokial si nemala maclaren tak rozdiel neuvidis,ten rozdiel medzi xt a questom citis len ked si pouzivala oba...kazdopadne budes spokojna ci s tym,alebo s tym... 🙂

girlie81
31. dec 2012

@mirka285 Neviem Mirka, ja som doteraz s Babymarketom nemala najmenší problém...teda ako zákazník a to už tam nakupujem cca. 5 rokov. Ale aké už majú oni vzťahy s dodávateľmi, do toho fakt nevidím 🙂 Môžem si len domyslieť z toho čo mi bolo povedané.
Ja už by som Mac mala najradšej doma 😀 Teraz stále uvažujem, či neobjednať ten Denim Quest, aby ho s príchodom novej kolekcie nevypredali 😖 alebo počkať a možno bude mať nová kolekcia krajšie modely, poprípade bude cenovo dostupný aj ten BMW, lebo ten sa nám veľmi páči.
Kočky, čo by ste robili? 😀

ifkael
31. dec 2012

@lenya79 nechces moj volo-dylan candy? kupovany v cechach. vraciame sa k vacsiemu kociku.

ifkael
31. dec 2012

@girlie81 alebo Ty? je super lahucky a aj pohodlny pre deti. .

zabka1987
31. dec 2012

žienky aké máte tašky k maclarenom? a fusaky? 🙂