Marina retro kočík

habdula
4. sep 2012

Ahojte, nikde som tu nenašla k tomuto kočíku informácie a ani na nete celkovo nejaké recenzie. Nepoužívate ho náhodou niekto? Rada by som sa dozvedela nejaké praktické skúsenosti. Ďakujem

habdula
autor
4. sep 2012
hanik90
4. sep 2012

U nás na sídlisku s ním jedny pobehujú, je úplne super. Tiež som sa rozhodovala medzi týmto a este jednym . Vyhral ten druhy.. tato farba je sice pekna, ale myslim ze športovy sa bude rychlo špiniť, a ostatne farby su take zvlastne. Ale naživo je fakt pekny. Je dost vysoky. Nakoniec som si vybrala tento, e dost podobny: len v tmavošedej farbe: http://www.kocikyluna.sk/kociky-kombinovane/229...

hanik90
4. sep 2012

dolu na tej stránke je aj jeho športova verzia 🙂

sashabb
4. sep 2012

@habdula nemala som ho tak nechcem "mudrovať" 😅 no volila by som ho iba ako hlboký. Športový sa mi už nepáči, ale hlavne by mi vadili kolesá napevno. Športový kočík by som volila iný.
Retro kočíky sa mi páčia, no skôr inglesina classica

habdula
autor
4. sep 2012

@sashabb no ja by som ho volila tiež, ale cenový rozdiel je príliš vysoký a ja práve nechcem pohyblivé kolieska ale pevné, no uvidíme, ešte je čas

sashabb
4. sep 2012

@habdula aha, no ceny som veru nepozerala 🙂

iwky
11. sep 2012

@habdula ahoj 🙂 aj mne sa veľmi páči, tiež rozmýšlam nad týmto typom kočíka. Keďže mám jedno dieťa, vyskúšala som zatiaľ 3 kočíky ("moderné") a s ani jedným som spokojná nebola. Takže teraz určite kúpime takýto "Retro". A čo povieš na Baby Active Ballerina Leather?? Aj cena je super, aj dizajn sa mi páči v čiernej farbe 🙂

habdula
autor
11. sep 2012

@iwky ahoj 🙂 aj ten sme veru pozerali a tiež turan silver white 2012 sa nám pozdáva, čakám ešte na info od výrobcu k pár otázkam, takže uvidíme

iwky
11. sep 2012

@habdula tiež veľmi pekný ... potom daj vedieť pre ktorý si sa rozhodla. My budeme kupovať až po novom roku zrejme 🙂 Aby nám doma nezavadzalo veľa kočíkov 😀

ivetik1982
6. okt 2012

Dobry den, vedeli by ste mi poradit kde sa da kupi tento kocik Marina.Dakujem

kiakocikovsvet
6. okt 2012

@ivetik1982 o aký kočík máte zájem ?

ivetik1982
7. okt 2012

Ten co je prvy na fotke Marina.

kikusik88
8. okt 2012

@habdula ten tutek som dnes videla nazivo. uzastny kocik. no uz mam tento po sestre. http://www.kocikovsvet.sk/kociky-babyactive/452... 😉 mozem len odporucat

roni200
29. nov 2012

Ahojte,pomaly s mužom plánujeme baby.Veľmi sa mi páčia retro kočíky.Uvažujem nad inglesina marina alebo roan marita.Pri inglesine sa mi nepáčia farby.Dajú sa nájsť aj v iných farbách ako sú na nete?

monimo22
13. mar 2013

@hanik90 Dobrý deň, chcela by som sa Vás spýtať, ako ste s odstupom času spokojná s kočíkom FABIO, ktorý ste kúpili. Tiež nás to čaká, a zdá sa nám, že tento by bol najvhodnejší. Neviete či sa zmestí do výťahu? Ďakujem 🙂

hanik90
14. mar 2013

@monimo22 Dobrý den, je to dosť veľký kočík, takže do klasických starých malických výťahov asi nevojde... ale neskúšala som. Som s ním veľmi spokojná, moj syn je dlhý a v kočíku má dosť miesta, kočík ide lahko, kedze ma take velke kolesa a je hojdaci tak hrboly na chodníkoch malý ani necíti, lahko sa ovláda. Som s ním velmi spokojná. Jediná nevýhoda je, že aj ked ho zložím tak aj v aute zaberie dosť miesta. Kolesá nenafúknete s pumpou na bicykel 🙂 alebo len tazko ... treba to nafúkať na pumpe. Ale to som nafukovala len ked sme ho kúpili a odvtedy nebolo treba. Dalsia výhoda je, že ked je vietor, dá sa tam časť zdvihnúť proti vetru. Určite neľutujem, že som si ho kúpila. Budete s ním spokojná.

mirokinder
14. mar 2013
monimo22
14. mar 2013

@hanik90 Ďakujem, veľmi ste nám pomohli. 🙂

26lenka6
9. apr 2013

Zdravím, potrebovala by som pomoc, kde by som sa mohla dopátrať k tomu či sa dá kúpiť kočík Tutek turran silver čisto len ako hlboký kočík bez športovej časti? ja už neviem kde to mám hladať, športový nechcem lebo sa mi nepáči a tak iné nerobím len ho zháňam iba ako hlboký a ani za toho oného sa k tomu neviem dopátrať ☹ Ďakujem

dadax84
17. apr 2013

@hanik90 Som rada ze som konecne nasla referencie, tiez chcem tento kocik, ale este som ho nikde nevidela 😒

hanik90
17. apr 2013

@monimo22 Skusala som ho do maleho vytahu... cely kocik mi tam nevosiel, vanicku som odklikla a tak sa zmestila a konstrukciu som musela zlozit a postavit pri to.

hanik90
17. apr 2013

@dadax84 Ja som s nim velmi spokojna. Nemenila by som ho za ziadny iny.

lussy83
16. jún 2013

BABY ACTIVE Ballerina Leather Collection 2012..mate niektora tento kocik kocky?ci som sama? 😝

simuska910
23. jan 2014

Kočky prosím Vás kde na nete nájdem ten prvý kočík Marina? Velmi sa mi páči ale nemôžem ho nikde nájsť takže netuším ani aká je cena ani nič. 😀

rybjar
20. jún 2014

@lussy83 Ahoj, chcem sa spýtať, ako si spokojná s kočíkom Ballerina? Mne sa tiež veľmi páči a uvažujem o kúpe...Baby čakáme v decembri a podľa popisu má veľkú vaničku a aj kolesá vyzerajú, že by mali zvládnuť sneh 🙂 Vďaka

lussy83
20. jún 2014

@rybjar
@rybjar ip 🙂

beruska127
5. júl 2014

ja mam toto a neskutocna spokojnost 🙂

jul11
15. júl 2014

@rybjar ahoj,ja mam velmi podobny, Roan Marita,tu je k nemu cela diskusia https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/kocik-roan-marita-2/ mam tam aj foto aj podrobne opisujem jeho vyhody-velka vanicka,super kolesa,prejde cez sneh, jedina nevyhoda,ze je tazsi.ale zvladala som aj sama dat do auta. inak chystam sa ho repdavat,je v super stave.

katulienka31
31. júl 2014

Ja mám leather collection a keby som mala kupovať znova tak si určite vyberiem ten istý Hlavne preto že má veľkú vaničku a nie je tvrdý ako tie malé moderné kočíky