Máte kočík Baby Design Tiny 2012 alebo Mini 2012?

vierka.matis
16. júl 2012

zaujima ma, ci ste s nim spokojna, alebo s akym golfacom ste spokojna..

2danculik
16. aug 2013

ahoj prave nám prišie tiny, zelený, krásny na pohľad, výborná široká sedačka - pozri foto, maliná sedí bez problemov. Ked sklopíš opierku na ležanie, vytvorí sa okolo hlavičky akoby vanička z látky - super, nepodfukne poťah ako u iných kočíkov, ľahko sa ovláda, šikovný do kufra, jedinú nevýhodu čo zatial vidím je labilné uchytenie striešky - odklopíš ju a uchytíš takým umelým ohybom( to je ok) len uchytky ktoré ju držia na konštrukcii sa lahko vyťahujú takže to chce trocha praxe aby to nevypadávalo 🙂 Inak zatial nevidím iné nevýhody

janulap
1. jan 2014

2danculik ahoj,rozmyslam tiez nad tymto kocikom.Este stale spokojnost?Dakujem 🙂

slnieckozlc
2. apr 2014

Ahojte baby. mozte mi napisat ako tento kocik hodnotite s odstupom casu. chcela by som ho kupit. dakujem 🙂

wandeirra
29. apr 2014

V pohode je ale ma mensiu tu cast na sedenie a casom trochu kolesa hrkaju...ale inac fajn lahky spratny mame model 2013

kacka25211
23. máj 2014

Ahojte my mame pokazene zadne kolieska a nedaju sa zohnat!neviete niekto o nich?Dakujem

edita111
19. jún 2014

Ahojte...kamoška má športový kočík Baby Design Mini...a pýtala som sa jej je s ním spokojná, veľký priestor na sedenie, ľahko ovládateľný. Dobrý kočík.. kupovala ho na eshope www.biboc.eu 😉