Máte skúsenosti s kočíkom Mustang od ADAMEX?

tiffanka
6. júl 2010

Ahojte maminy... Máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom? Bola by som rada, keby ste sa so mnou o ne podelili. Viete mi povedať vnútorné rozmery vaničky? Díčky 🙂 😉

awalancha3
7. júl 2010

ahoj, myslis tento???

awalancha3
7. júl 2010

jéééjda, som sa pomýlila, to nie je mustang, ale Magnum.......... prepáč 😉

tiffanka
autor
8. júl 2010

nevadí... 😀

lulu19
9. dec 2010

baby ako sa vam paci tento kocik teda aky je neviete mi poradit
svetkocikov.sk/kociky-adamex/285-adamex-mustang.html
dakujem

79zuzik
14. mar 2011

@lulu19 ahoj chcela by som sa ťa opátať či si kúpila spomínaný kočík mustang. Je veľká vanička? Ako sa ti páči?

lulu19
14. mar 2011

@79zuzik ano kupila mne sa zda vyt vanicka dost velka a som s nim velmi spokojna aj ako prisiel a hlavne vsetko mas zvlast na vajicko striesku aj kryt tiez na sportovy aj vanicku .velmi sa mi paci 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

79zuzik
15. mar 2011

@lulu19 Ďakujem,vidím, že sa ti to blíži tak vám držím palce

79zuzik
15. mar 2011

@lulu19 aj my budeme mať Matúška 🙂 😉

lulu19
15. mar 2011

@79zuzik dakujem jej aj nam sa tp meno strastne paci .je krasne .no blizi len nasmu drobcovi sa nechce na svet

zuzanamolnarova
5. jún 2011

@lulu19 Ahoj, vidím, že si kúpila tento kočík, môžem sa spýtať ako si sním spokojná? Ako som čítala vaničku má super veľkú 🙂, to sa mi v nej najviac páči (no aj cena). Dá sa s kočím lahko a rýchlo ovládať? Za odpoveď ti ďakujem 🙂

marrcelkaa
17. nov 2011

Ahojte!chcela som sa spytat,ci ho niektora z vas ma a ci ste s nim spokojna?uvazujeme nad nym...

lenka3103
27. nov 2011

@marrcelkaa ja som si ho objednala cez stranku www.ekociky.sk ale volali mi, ze uz sa vyrabat nebude, ze si mam vybrat nejaky iny - podobnu velkost vanicky ma bexa . . skusk pozriet