Máte skúsenosti s kočíkom Tako captiva slide?

barca127
5. apr 2011

Ahojte.Nenáte niekto náhodou skúsenosť s kočíkom od firmy Tako -Captiva slide?

mimisk
5. apr 2011

je to uplna novinka ,dokonca verzia slide sa este nevyraba az koncom mesiaca ,zatial sa zacala robit kolekcia mohican ,je to v podstate porovnatelné s warriorom,ale vyhodou je lepší pristup do nakupneho koša ked je namontovaná športová časťa a je asi o 8 centimentrov vyšší

bibi13
15. máj 2011

ahojte.. ešte stále nemá niekto skusenosti s týmto kočíkom??

barca127
autor
30. máj 2011

tak už ho máme doma ,vyzerá dobre, len ma mrzí že tá rúčka nie je napoly žltá ako na obrázku. keď ho odskúšame dám vedieť čo a ako, ale to ešte nejaký ten mesiac potrvá.

bibi13
9. jún 2011

@barca127 jeeej, ten je krásny.. ale cekovo prvý dojem??? nebojíš sa na športovej časti tej čiernej?? teda cez leto, kvôli slnku.. predsa, čierna priťahuje.. ja idem objednávať zajtra, ale ten šedo oranžový...

barca127
autor
9. jún 2011

@bibi13 mno aj my sme rozmyslali nad tym sedym manzelovi sa pacil ale na mna je moc svetly bolo by na nom asi vsetko vidiet...ani sa toho moc neobavam kedze sportovu cas budeme vyuzivat uz v zime a slniecko ti vytaha aj ine farby ako napriklad cervenu

mimisk
9. jún 2011

@bibi13 ak nenechate kočík vyschnut ,ked nahodou zmokne na priamom slnku, nieje možné aby vybledol, ak zmokne treba ho vysušiť niekde kde sa nedostane na priame slnko

bibi13
9. jún 2011

@barca127 @mimisk ja sa nebojím vyblednutia farby.. to vôbec nie.. len to, že ked bude drobec sedieť v športovej časti a bude celá čierna, že na neho bude to slnko viacej pražiť.. barči, to maš lepšie, že budete na zimu v športiaku.. nam to vychadza rovno na leto..

barca127
autor
9. jún 2011

@bibi13 mno poznam aj maminky ktore maju sportiaky cisto cierne a nestazovali sa, ved aj tak ho nenechas na priamom slnku aj keby si mala biely kociar ja som velmi dlho zvazovala tu ciernu prave koli tymto veciam co to som pocitala aj diskusie a maminky si velmi pochvalovali tak uvidime

zuzukaa
13. dec 2011

ahoj maš ten sivo oranžový Slide? Hodis sem jedno foto? Aky je??
dakujem 🙂

barca127
autor
6. máj 2012

ahojte takze chcela by som opysat svoje dojmi s kociarika....bola som s nim celkom dost spokojna,plus davam hlavne tomu ze nie je otvoreny a po sklopeny striesky je diattko pekne chranene pred vetrom ci slnkom dokonca aj v sportovom kociariku ked na nanozniku zdvihnete vrchny diel je to parada..dalej som ola velmi spokojna s odpruzenim kolies,kedze nasa mala dost vystrajala v kociariku mohli sme ju teda pekne pohojdat a cez pobrubniky a prekazky sa islo naozaj paradne., plusom je aj polohovanie vo vanicke aj v sportovej casti,kde sa da dat opierka hlavicky pekne az do lahu...jedinym minusom u nas boli predne kolieska ktore sme museli vymenit uplne ale to bolo teda najmenej,takze celkovo som bola naozaj spokojna aje mi luto normalne sa s nim rozlucit 🙂) pri vybere kociarika pri dalsiom babatku budem urcite hladat v kociku prave tieto spomynane plusy 🙂

tarastella
7. máj 2012

@barca127 Ahoj,uz sa Ti ho podarilo predat?Ja mam uplne ten isty,ze ci je onho zaujem.

barca127
autor
7. máj 2012

@tarastella ahoj este nie ale mam ho v ponuke len dva dni tak ja dufam ze to pojde lebo by som ho chcela co najskor vymenit za nieco skladnejsie...a ty ako dlho ho uz predavas?

tarastella
7. máj 2012

@barca127 No zatial som ho este neponukala,len som bola zvedava za aku cena sa bude dat predat a ci je zaujem.Aky si ides kupovat?

barca127
autor
7. máj 2012

@tarastella mno co som kukala tak ho baby predavaju okolo 240€ a nizsie....ja sa pustim teraz asi do peg perega ale este som si nie ista chcela by som nieco kvalitnejsie nech to zas nehrka chcela som aj mnoho inych ale vzdy ked som si potom citala recenzie od inych tak ma odradili rozmyslala som hlavne nad dema-pure lebo ma spojene rucky

kiakocikovsvet
7. máj 2012

@barca127 ak máte captivu slide musí byť rukoväť napoly žltá ak nieje máte konštrukciu z iného modelu captivy

barca127
autor
8. máj 2012

@kiakocikovsvet takto sme ho proste kupili

kiakocikovsvet
8. máj 2012

@barca127 ak ste ho nepoužívali tak skúste konštrukciu vymeniť

barca127
autor
8. máj 2012

@kiakocikovsvet my sme ho uz pouzivali a videla som mnoho captiv prave s takouto konstruciou

kiakocikovsvet
9. máj 2012

my nakupujeme priamo vo výrobe a zatiaľ captivu slide sme mali iba s prešívanou,dvojfarebnou rukoväťou