Máte skúsenosti s kočíkom značky Patron?

lola321
27. júl 2011

Ahojte mamičky či mamičky čakateľky, máte prosím Vás skúsenosti s kočíkmi značky PATRON? Známa má kočík Fenix a je s ním spokojná, no zaujíma ma viac názorov, nakoľko sa nevieme rozhodnúť pre kúpu nejakého. Zaujal nás Terix Tour ale i lacnejší Falco Tour a vybrať si nevieme. Dokonca si nie sme istí ani značkou. Chceme staviť na kvalitu za rozumnú cenu a zatiaľ nám z toho vychádza výrobca Patron. Môžete nám svojimi radami pomôcť? Ďakujem

isiska
27. júl 2011

Ja mám F3, ale starší. Vcelku som bola spokojná.

lola321
autor
28. júl 2011

@isiska Ďakujem za informáciu, skúsim ešte obnoviť diskusiu ako mi radí pink_lady. Chcela by som počuť viac názorov či skúseností. V podstate sú to trošku drahšie kočíky, tak sa potrebujem uistiť či vyberám správne.

zuzikkaa
28. júl 2011

@lola321 ved za tu cenu co stoji terix zozenies aj iny kvalitny kocik 😉 hm??

denduska
28. júl 2011

@lola321 ja som mala tiez F3 ale len sportovy...a bola som spokojna..nemala som tomu kociku co vytknut naozaj. Sedacka sa nasadzovala uplne lahucko, do snehu a terenu bol fantasticky...Ale ja som ho kupovala z druhej ruky, takze mna nevysiel ani draho.

lola321
autor
28. júl 2011

@zuzikkaa Máš pravdu, dá sa zohnať za tú cenu aj iný, ale páči sa mi. Mne sa páči podvozok a manželovi kolesá - vraj sú ako elektróny na aute. Tak neviem čo robiť, Falco Tour je zasa trošku lacnejšia varianta no už nemá ten krásny podvozok. 😨

geegee
28. júl 2011

Aj ja som mala Patron, vydrzal vozit obe deti. Mala som tusim Apolon Alux, potom som ho predala a vozilo sa v nom uz v poradi tretie dieta a vobec neboli napriklad vyblednute farby ako na niektorych kocikoch uz po jednej letnej sezone - a to som mala tmavosivu a oranzovu kombinaciu , nic na nom nebolo pokazene a opravovane 🙂

lola321
autor
28. júl 2011

@denduska Aj to je dobrý nápad, kúpiť z druhej ruky, no kočík Terix majú v ponuke len druhý rok (ako mi predajca povedal) a asi ich maminy ešte používajú, prípadne ich je len minimum na predaj. Na druhej strane čakáme prvé bábätko, tak by sme kočík určite odložili aj na neskôr pre súrodenca. Preto by sme do neho investovali aj viac.

lola321
autor
28. júl 2011

@geegee To si ma potešila, že látky na tých kočíkoch nevybledajú. A keď "zvládol" vyvoziť tri deti, asi je kvalitný a oplatí sa zainvestovať.

geegee
28. júl 2011

@lola321 a stale vyzera ako novy 😉

isiska
1. aug 2011

Aj moj zvladol dve deti, ale my sme ho vyuzili ako hlboky, lebo ako sportak mi uz bol tazky a potom este na balkone na spanie. Ale inac nebol az taky tazky. Do terenu super. Moj ma 5 rokov a farby nevybledli. Len ta brzda sa kazila. 😖

trixie7
1. aug 2011

Ahojte. podla vas je normalne ked obcas na dlhsie prechadzky ide dieta na kociku a uz ma 4 roky?? 😨

ilona3
1. aug 2011

nenašla som tu nič o kočiku vega od patronu. mate s ním niekto skúsenosti?

lola321
autor
3. aug 2011

@ilona3 Ahoj, skús pozrieť sem, našla som tu zopár príspevkov o Vege a sú prevažne kladné : https://www.modrykonik.sk/forum/tema/patron-vega/ My sa s manželom rozhodujeme tiež nad kúpou Patronu, no my sme ešte len čakatelia, teda by sme potrebovali kombinovaný kočík 🙂 Tak uvidíme, ktorý vyberieme pre nášho drobčeka.

petruci6
3. aug 2011

@lola321 mne sa paci novy patron terix,kombinovany trojkolka,da sa otacat sportova cast,je perfektny
http://www.baby.patron.eu/sk/katalog/kociky/ter...

lola321
autor
3. aug 2011

@petruci6 áno, máš pravdu. Terix je super, krásny, no Patron má aj trošku lacnejší a tiež veľmi pekný Falco Tour a práve to je chyba. Nevieme sa medzi týmito dvoma rozhodnúť. 😨 Asi musíme zájsť niekam do predajne a na obidva sa mrknúť a vyskúšať ich.

petruci6
3. aug 2011

no to je najlepsie vidiet ich nazivo,podla obr nevyberaj 😉

lola321
autor
31. aug 2011

Ahojte kočky, píšem po odmlke, nakoľko sme boli pozrieť tie Patron-y na predajni. Petruci6 máš pravdu, podľa obrázkov sa vybrať nedá, v skutočnosti sú tuším tie kočíky ešte krajšie ako na obrázkoch. Veľmi sa mi páči tento Falco Tour http://www.baby.patron.eu/sk/katalog/kociky/falco ale i Terix Tour v tejto farbe http://www.baby.patron.eu/sk/katalog/kociky/terix . Myslíte si, že sú obe univerzálne? Keďže plánujeme kočík po prvom dieťati odložiť aj pre druhé, vyberáme s manželom farbu i pre dievčatko i chlapčeka. Vraj doba dodania je 7-10 dní čo je podľa nás úplne super, tak zatiaľ sme si žiaden nerezervovali a popremýšľame ešte nad farbou.

stelca
31. aug 2011

Mi mame Patron vega a som spokojna,mala sa v nom vozí od 5 mesiacov a iny by som ani nechcela ,vyborna ja na nom žema letnu aj zimnu verziu.Škoda že len robia 2 farby . ☹ ☹

stelca
31. aug 2011

@ilona3 ja mam Vegu som spokojna,mala sa v nom vozi od 5 mesiacov,vyborne je aj to že ma letnu a zimnu verziu. 😵 😵 A aj madlo si nastavis podla dietatka.Kosik je tiez priestranny.Skoda že maju len dve farby modru a zltu. ☹

ilona3
1. sep 2011

@stelca ďakujem za info uz sme kúpili Magic od espira

saraju
28. dec 2011

@lola321 ahoj, prosim Ta, kde ste boli pozrieť kočíky Patron, ja mam zaujem o sportiak Syrix S4 a vraj sa na Slovensku nepredavaju, ja som z BB ale by som aj vycestovala. Vdaka. A kupili ste nakoniec Patron? Ste spokojní?

monuli1985
20. feb 2012

@stelca prosim ta,aku ma plochu na lezanie,ta vega?dakujem

stelca
20. feb 2012

@monuli1985 sed 23cm,chrbatik 44-45 cm nožičky su dole tie si mala vykladala hore tak mi to neprekažalo 😉

monuli1985
20. feb 2012

@stelca takze asi 70cm...no moc velky nieje :( nas maly ma uz teraz cez 70cm

stelca
20. feb 2012
saska697
3. aug 2015

Kočky nepredáva niekto patrón vega pre chlapca za fajn cenu?