Máte súrodenecký kočík Britax B-dual?

tinka323
10. dec 2012

kocik Britax B dual - surodenecky, pomože mi každa rada, kedže ho mam už rezerve, a nechcem ho potom kurierom vracat spat maminke. 🙂 🙂

sashabb
10. dec 2012

Nemám síce skúsenosť, ale myslim si že ano. Kočík je uplne ako pre jedno dieťa, povedala by som, že to nieje ani veľmi šťastný výber súrodeneckého kočíka 😒 To dieťatko dole .. neviem neviem ... žiadny výhlad, zle nastupovanie a vystupovanie, nožičky priamo v košíku, už teraz keď si pozriem ručku na kočíku + dole tu sedačku, rúčka je dosť krátka na pohodlné kočíkovanie. Viem, že na toto sa nepýtaš, ale osobne by som volila skôr baby jogger sity select. Je tu na MK aj diskusia o ňom a viem, že su mamičky s nim veľmi spokojné, vyhovuje po všetkých stránkach.
Toto mi príde, akoby daná značka chcela silou-mocou vytvoriť súrodenecký kočík, no nehladí ani na pohodlie ani na praktičnosť. 🤐

katuska_za
7. jan 2013

neviem nikde na nete najist rozmery vanicky a sportovej casti (vnutorne) vie mi niekto poradit?

zalu
26. jan 2013

Neviem ci ste uz kupili tento kociar mam na mysli britax B-Dual,ale ak mozem poradit radsej by som sla do niecoho ineho..trebars Phil and Teds tento Britax je dost tazky ak su v nom obe deticky..horen sedadlo je dost uzke ak je dieta starsie a troska sirsie 😀 alebo s fusakom je to tam tak na tesno. to iste aj u autosedacky.. proste ak mam malicku naobliekanu tak dobre ze s obuvakom ju tam nevkladam...teraz velmi lutujem tuto volbu..a najma ak je taketo pocasie a chodniky katastrofalne.. tak velmi tazko sa s nim manipuluje.. nema totiz odpruzenie.. uz premyslam ako to poriesit dalej pretoze mi uz velmi vadi tento kociar.... ☹

roja29
12. jún 2013

@zalu tak to si ma velmi nepotesila, priatel presne tento britax vcera v anglicku kupil :/

lucia246
5. jún 2014

Mate skusenost?

jjj30
20. nov 2014

ja ho mam už rok a nelutujem !!!!!!!!!!! sice s dvoma detmi je tažky ale nieje to take hrozne stači dat vedečko roztok ktory sa dava na mazanie do aut ked vam vrzgaju dvere !!! ide krasne lahko a nakupny košik je nesmierne velky taže super sice potom odniest sa je tachšie ale aspon nemusim minat na posilovnu a som stale štííhla :D ale !!!! vojdem cez všetky dvere k lekarom a po nemocnici tiež super a v nakupnych centrach sa všade vojdem a aj cez pokladne všetky prejdem a jedine ak tie panelakove malinke vytahy tam nevojdem ! ale stači dat dole len jedno koleso a vojdete. detom je dole teplo rovnako ako hore !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja mam iba športove verzie ale pre novorodenca som dostala prenosnu tašku a dala som fusak a hačkovany overal a bolo babetku dole krasne teplo rovnako akoked bolo hore ! jediny problem kolesa nahradne zadne neviem dostat ....lebo v baby markete maju ale predaju ich len ak ste kočik kupili od nich alebo aspon ked mate papiere od kočika aj to im stači . avšak ja nemam papiere od kočika a tym padom mii nevedia pomoct a mam už vyšuchany poriadne dezen inak som nadmieru spokojnaaaaa !

gabikaz
5. máj 2015

jjj30 ahoj. Môžem sa opýtať, aký mas rozdiel medzi detičkami? My budeme mať rok a 8 mesiacov (bude to na zimu) a veľmi sa mi paci tento kocik, zvažujem či ho kúpiť alebo nie. Ďakujem 🙂