Môžem nastriekať bielu farbu na vnútornú stranu kočíka?

20. máj 2024

mozem vnutornu stranu kocika nastriekat bielou farbou na textil (znacka dupli color)?

egonsk
20. máj 2024

ano, ale bez dietatka vovnutri a nechaj vyschnut a preper raz este.

autor
20. máj 2024

@egonsk :D dieta uz vyrastlo a nepotrebuje kocik. ide na predaj ale nie je to take biele uz ako to byvalo... :D

egonsk
20. máj 2024

tak potom by som to nerobil, lebo to budu brat ako zakryvanie chyb podozrive... mozes to kupujucemu odporucit, ale urcite by som to pred predajom nerobil.

vyrovnanaosoba
20. máj 2024

Na polyester ani nechytí. Mam odskúšané.

simca06022011
20. máj 2024

ak ide na predaj, tak v ziadnom pripade

koniarova
20. máj 2024

Nie. Nehanbíš sa vôbec?

babovka2321
20. máj 2024

Mna uz veru nic neprekvapi. Niektori ludia nemaju absolutne ziadne svedomie.

autor
20. máj 2024

ide o striesku nie o spodnu cast kde ma dieta lezat. A niektore baby to robia, vonkajsiu stranu nastriekali ciernou a podobne!

autor
20. máj 2024

a jedna sa o sportovu cast striesky

babovka2321
20. máj 2024

Predaj to v stave, v akom to je, za cenu, akej zodpoveda stav. Ziadna mamicka si takto vylepseny kocik kupit isto nechce, jedine, ze ju oklames. Ak si ho bude chciet vylepsit nova majitelka, je to na nej.

vyrovnanaosoba
20. máj 2024

Ak ti ju predali v obchode s tým, že si im povedala aký je to materiál, tak skúsiť môžeš.
Nevidím nič na tom, predať krajší čistejší kočík, ak to zostane pekné aj po vyprati. Tiež som tak Skusila za farbiť kočík, ale vôbec farbu nechytilo. Ty máš možno iný materiál.

autor
20. máj 2024

@vyrovnanaosoba aky si mala kocik? tu sa jedna o rafpol largo

vyrovnanaosoba
20. máj 2024

Tu nejde o kočík. Pozri visačku, z akého je materiálu. Ale myslím ze tiež polyester. Jedine vložka v hlbokej je asi bavlna, ak vôbec
Lenže na tej farbe píše aj umelé vlákna sa môžu farbiť. No mne zase povedali, že to nechytí. A ani nechytilo. Bugaboo som mala

autor
20. máj 2024

@vyrovnanaosoba to vyzera skor na bavlnu a zvonka polyester, pozriem

personality
20. máj 2024

Oni striekali vonkajšiu časť a ty chces vnútornú...

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
20. máj 2024

tak je tu moznost aj agresivnejsieho bielenia ako savo, to mi nepride o nic lepsie??

vyrovnanaosoba
20. máj 2024

A nestačí to vyprať?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
20. máj 2024

@vyrovnanaosoba no velmi nie, bolo by vybielit skor

vyrovnanaosoba
20. máj 2024

Nechaj to tak, zohľadní to v cene.

autor
20. máj 2024

ked tak im dam ten biely sprej ? je to urcene na textil...

jaskolka
20. máj 2024

Veď normálne napíš do inzerátu, ze kočík má známky používania, vyšuchanu striešku vnútri, a podobne. Nafotiť to. Podľa toho daj cenu a nerieš farbu na textil. Kupujúci bude vedieť, ze kočík má nedostatky a co už s tým urobí on, je jeho vec. Keď niekto kupuje trebárs len ako "náhradný kočík" k babke a podobne, možno im ani to vadiť nebude.

nellyuana
20. máj 2024

Ja to vôbec neodporúčam. Práve taký kočík prerábam. Pani nastriekala na striesku biely sprej, strieška zostala total tvrdá, neforemna, vhodná rovno do kosa 🫣 a nehovoriac o tom, že tie farby nie sú vhodné pre deti. Radšej skúste predať bez farbenia

princezna_bosorka
22. máj 2024

@babovka2321 jj, bola by som pekne nasrata, keby mi niekto takto kocik predal...

Odhliadnuc od toho - polka MK nenamaze dieta opalovakom a nedava deti preventivne ockovat, aby do deti necpali chemiu a toto by si urobila len tak?

ps: ja mam dieta zaockovane skoro vsetkym, opalovak pouzivame pravidelne, ale do nafarbeneho kocika by som dieta nedala... Zbytocna chemia, ktoru bude decko dychat....