Najlepší golfový kočík

radka211
19. mar 2015

Ahoj mamičky potrebovala by som poradiť golfový kočík. Malý bude mať 9 mesiacov. Potrebujem taký aby sa dal polohovať, ľahko skladateľný. A hlavne aby nemal umelé kolieska. Ďakujem pekne

barbora59
19. mar 2015

ja som mala macleren quest, ten co sa snami nacestoval, stale mu nic nieje

ivet1371
20. mar 2015

Dcera kupila Graco Evo neni síce golfac ale je skladny,ľahký a polohuje sa.

anitra11
20. mar 2015

ahoj, tiež nás už čaká výber golfáču a ja pokukujem po tomto ...
http://www.babytrend.sk/kategoria/kociky/golfov...

už som ho videla ja naživo, zdá sa mi byť super, aj predavačka ho celkom vychválila, kolesá sú z ave peny, takže odolné proti prerezaniu, a nie je to žiadna hrkálka, čo by sa mala za chvíľu rozpadnúť, takže ja ešte čosi pokukám, ale ak ma už nič neosloví (už som toho napozerala aj dosť), tak kúpim zrejme tento.

katulka74
20. mar 2015

my mame macleren xxl,je super,ziadna hrkalka,lahky,skladny.

katkakovac
20. mar 2015

Ja mam icoo pluto. Na slovensku ho ma malokto. Ma vacsi priestor pre dietatko. Lahko skladatelny, lahky, a vela toho vydrzi. Cestovali sme lietadlom a niekto ho hodil do batozinoveho priestoru. Prezil takmer bez ujmy, len nam odletelo kolecko ale to nam aerolinky kupili. Inak ziadne poskodenie a vozime sa dalej. Kolecka su z pevnejsej gumy a nehrkocu. Ja som maximalne spokojna😊

anitra11
20. mar 2015

@katkakovac a prečo myslíš že ho má na Slovensku málokto? Veď to majú v ponuke naše eshopy ....

mimik79
20. mar 2015

super je aj Peg Perego Sí len neviem ake ma kolieska, no ma dost vysoku opierku chrbatika, dobru striesku

katkakovac
21. mar 2015

@anitra11 eshopy ano ale v obchodoch ich nenájdeš. A aj v eshopoch ich nenájdeš všade. A veľa som ich používať nevidela.

celasapremenim
22. mar 2015

@anitra11 ja po nom pokukujem tiez, uz aj preto, ze toto je fakt vynikajuci kocik a vydrzi a vobec, ma hlavne vyhody
len neviem pochopit, preco k tomu akoze prestali sit nanozniky, nic lepsie ako ten nazipsovaci nanoznik, skvely bol....nie je nic k tomu vobec, len univerzal si mozes kupit a ma to dost specificke latky, vsetky teda tri co su...mne sa tiez tento najviac paci
tak co s tym?
abc nanoznik, alebo hauck, co tam maju, je uplne skaredy.....

anitra11
22. mar 2015

@celasapremenim majú tam jeden, ozaj farebne univerzálny ...
http://www.babytrend.sk/kategoria/kociky/podloz...

len neviem či by sedel ..., skúsim sa u nich popýtať, zatiaľ vždy super vybavili moje dotazy a vedeli aj zohnať, ak aj nemali v eshope, alebo aspoň poradiť adekvátnu náhradu ...

ešte pozerám, že by sa k tomu hodil možno od emitexu
http://www.babytrend.sk/kategoria/kociky/podloz...

uvidím čo mi povedia...

anitra11
22. mar 2015

@katkakovac možno to svedčí aj o tom, že v tej kategórii je toho viacej a ak je vyššia cena, ktorá ani nenasvedčuje kvalite, tak to maminy kupovať nebudú, a tak ani predajcovia zaraďovať do svojej ponuky...
možno je na to zložitejší servis v prípade nejakej reklamácie, a tým tiež nie sú predajcovia nadšení a nie to ešte nejaká zákazníčka, ktorá bude potom na opravu golfáča čakať ...
neviem, myslím si,
už som ho mrkla na webe a veru viacej sa mi v tej cene pozdávajú TFK, aj výzorovo, aj nosnosťou - až do 20 kg, takže nejaká pevnosť a výdrž tam určite bude zabezpečená ...
ale samozrejme každá máme iný vkus, ak si s ním spokojná, to je len super, lebo to je "mať šťastie" natrafiť pri výbere na super kočík

maminenkaa
23. mar 2015

Tiež práve pozerám po nejakom golfáči. Moji favoriti sú zatiaľ títo:
http://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/valco...
http://kociky.heureka.sk/baby-jogger-city-mini-...
Väčšina golfáčov je do 15 kg, a môj syn má už teraz skoro 15, tak potrebujem niečo väčšie aby nám to vydržalo a aby tam mal syn aj nejaké pohodlie. A mám radšej spojenú rúčku, syn sa rád nosí na rukách a tak musím často kočík tlačiť jednou rukou.

celasapremenim
23. mar 2015

@maminenkaa ja som dnes kupila gesslein s2, je do 20, alebo az 25 kg, pozri si to, je velmi dobry, som spokojna

anitra11
24. mar 2015

@celasapremenim a čo nakoniec zmenilo tvoje rozhodnutie? Myslím oproti peg-perego pliko P3, po ktorom si tiež pokukovala?

marcelatt
24. mar 2015

my sme boli veľmi spokojný s golfáčom ferrari, má aj "golfové" rúčky ale dá sa riadiť aj jednou rukou, lebo rúčky sú prepojené 🙂

celasapremenim
24. mar 2015

@anitra11 nesiju uz nanozniky, k specifickym latkam mi uni nanozniky, co som videla a pozerala nesedeli a podvozok sa mi zdal lepsi na gessleine, konkretne paka, ale stale si myslim, ze je to kocik v jednej kategorii, co sa uzitku a kvality tyka, a p3 nikde nazivo nemaju, vsade len si a podobne a ja nemam cas lietat po obchodoch a bez toho, aby som to videla, ako to vyzera ta latka, to nekupim...tiez prerobili sklapanie na tomto golfaci, inak sa to dava dole, ako predtym, a gesslein ma taku istu ako predtym pp
a g. ma lepsiu striesku, da sa stiahnut aj pri spiacom dietati skoro na kolienka, co je vyhoda a velka

co sa tyka tych nanoznikov, obidva som videla, co si dala linky
tak ani jeden sa ku geo nehodi, lebo geo je skor taka pieskova a hento bolo vanilka, takze past na oko a to, co vyrobili peg henten leskly hnus, to si chod niekedy pozriet, na tom sa peckuju aj predavacky :D:D:D:D ako to vyzera na kociku

celasapremenim
24. mar 2015

pieskova temnejsia hneda...tak, na foto na nete je to skreslene, podla toho ako mas nastaveny monitor a ani farba priamo z katalogu nevyzerala ako ta latka, videla som vzorkovnik latok

anitra11
24. mar 2015

@celasapremenim ďakujem za tvoje "vychytávky", ja to teda ešte mrknem, dokonca na napadlo či nepozriem ešte aj niečo od Hartan-u ..., ale páčia sa mi aj Cosatto a nové Cybex-y..., hrozné, neviem sa rozhodnúť ...čím viac pozerám, tým sa asi aj do toho zamotávam... 🙂

celasapremenim
24. mar 2015

@anitra11 hartan ok, ale pozri tu hmotnost, toto ma 9 kg, co je este pre mna unosne....nad 9 kg kocik nechcem, aj tak to este nalozis.....a potom aby som mala problem preniest tri schody alebo cokolvek
cosatto je podla mna uzke a cybex som nevidela, ale boli sme v 2 obchodoch nalozenych kocikmi a vsetko co som do ruky chytila mi prislo fakt otrasne, nemozem si pomoct

anitra11
24. mar 2015

@celasapremenim hm,ozaj pekný, a keď máš osobné skúsenosti, tak potom super, že vieš povedať už aj o nich, že to nie je len nejaké hádanie ... ešte raz díkes ...

celasapremenim
24. mar 2015

@anitra11 jeden fakt, taliani maju design lepsie zmaknuty ako nemci, jednoducho ked to pozries podrobne, takmer lupou, je to lepsie usite, detajly vymakanejsie, doraz na pohmat atd., ale napriek tomu to je u nas teraz g. a som spokojna, uz druhy den ho taham kadetade

celasapremenim
24. mar 2015

@asimama ono asi by mali byt dve kategorie, golface urcene pre vacsie deti a tie, v ktorych bude pohodlne aj sedemmesacnemu babatku:D

asimama
24. mar 2015

a skvele na tom kociku je ta slnecna clona..ja mozem odporucat na 100% 😉

asimama
24. mar 2015

@celasapremenim my sme ten kocik mali ked mal maly asi pol roka..vyuzivali sme ho hlavne cez leto..takze nemali sme s nicim problemy..

celasapremenim
24. mar 2015

@asimama jaska, ked mas dva
ja budem mat tento aj na zimu aj na leto....len do lietadla chcem nieco miniaturneho...este neviem co, mini a mozno dokonca z druhej ruky, lebo fakt len na dovcu:

ANO ANO, ta slnecna clona je tam velmi dobre spravena, ale aj g. super funguje, teraz akurat testujem na slniecko🙂 a super je

asimama
24. mar 2015

@celasapremenim cez zimu sme pouzivali klasiku velky sportovy..hlavne koli snehu bol urcite dobry s velkymi kolesami..