Odkiaľ je najlepšie kúpiť Bugaboo bee plus?

marselay
12. okt 2013

Zdravis Vas mamicky. Chcem kupit Bugaboo bee plus a rozmyslam, ze ho objednam z Holandska. Mate s tym niektora skusenosti? Alebo mi viete poradit inu krajinu, kde sa da zohnat vyhodnejsie ako u nas? 🙂 🙂 🙂 Samozrejme ak sa najdu mamicky, ktore maju tiez zaujem o tento kocik, mohli by sme sa dohodnit a objednat ho hromadne, mozno by sme dostali aj zlavu. 😎 😎 😎 😎

alka127
12. okt 2013

@marselay ahoj macka...ja mam zaujem o kupu Bee+, takze sa rada pridam k tebe...🙂pozerala som ze aj cena je slušná...

marselay
autor
12. okt 2013

Ahoj Ali, super! Cena s porovnanim u nas a v CR je naozaj nizsia a myslim, ze ked by nas bolo viac, tak by sa mozno dalo dahodnut na zlave. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Co by bolo velmi fajn

veronique.ba
16. okt 2013

@marselay Ahoj, prosím ťa po čom majú bee denim, prípadne aj cam denim? Možno by som sa pridala 😉

marselay
autor
16. okt 2013

ahoj, chces novy, alebo pouzity. Ci chces z Holandska fugel novy? POcuj najdem a poslem Ti link do spravy. 😎

marselay
autor
16. okt 2013
xipsa
18. feb 2014

@marselay
@alka127 ahojte baby, nieco ste zistili?
@veronique.ba

marselay
autor
18. feb 2014

@xipsa my uz vsetky BGB mame 🙂

xipsa
18. feb 2014

A poradite kde sa da najlacnejsie kupit ? mam zaujem o bugaboo bee +
@marselay dakujem 🙂

marselay
autor
18. feb 2014

@xipsa ceny sú všade rovnaké, ale teraz sa oplatilo v Čechách, lebo bol dobrý kurz. Na MK máme skupinu BGB maniacky, pridám Ta? Babenky majú t.r am h adam väčšie skúsenosti 🙂

crissie
18. feb 2014

@marselay mozes prosim ta do skupiny pridaj aj mna? Nedavno sme kupili BGB a nejake rady ci pokec pridu vhod 🙂 Dakujem 🙂

xipsa
18. feb 2014

jasne, dakujem.
@marselay

marselay
autor
18. feb 2014

@xipsa
@crissie ok dievčence 😊

kamzcek
8. apr 2014

@marselay
cafte, mozem sa spytat Vy ste to kupovali z tejto stranky, bo mne napisali, ze nepredavaju do inej krajin. A uz som sa celkom nadchla z tych doplnkov ☹ Ak ste kupovali z tejto stranky, ako?
Dakujem

marselay
autor
8. apr 2014

@kamzcek no nakoniec nie, lebo to bola cena pre americky trh 🙂 moj bol z holandska http://www.babyplus.nl/nl/ , ale z normalneho eschopu a v cechach maju tiez dobry vyber http://chytryhracky.cz/cs/ aj dodacia doba je fajn 🙂

kamzcek
10. apr 2014

Dakujem moc 🙂

martinaman
30. sep 2014

@marselay mozem poprosiť pridať do skupiny bugaboo?

marselay
autor
30. sep 2014

@martinaman je to verejna a skupina bugaboo maniacky 🙂

martinaman
30. sep 2014

@marselay len ja neviem hľadať 🙂 stači do ip link aby som sa pridala🙂 dĎakujem 🙂

martinaman
30. sep 2014

@marselay si zlatíčko ďakujem 🙂

marselay
autor
30. sep 2014

@martinaman 🙂 NZ

malickae
6. feb 2015

@marselay aj ja poprosim o pridanie

marselay
autor
6. feb 2015

@malickae https://www.modrykonik.sk/list-of-groups/?categ...
To nie je súkromná skupina kľudne sa pridaj volá sa bogaboo maniacky ja už v nej nie som 🙂

ivonka1990
11. mar 2015

ahojte 🙂 tak ako to vyzerá?? budete objednávať z toho Holandska?? kde sa najviac oplatí kúpiť?? 🙂

sara086
12. mar 2015

SLEVY na KOČÁRKY a dětské zboží na www.baby-centrum.cz 🙂 JEN DO NEDĚLE 15.3.2015

lkajp
27. júl 2015

Maminky asi odveci ale rozoberate bugaboo tak sa chcem opytat ci poznate obchod kde mozem kuk donkey aj buffalo vedla seba. Chapete porovnavacka