Odporučte športový kočík aj do terénu

tanag
12. máj 2019

Ahojte dievčatá,prosím vás ,poraďte mi vhodný športový kocik pre pomaly šesť mesačne babo ,ktoré už ledva vojde do vaničky :D bola by som rada ,keb spĺňal tieto veci: poloha do úplného ľahu ,nafukovacie kolesa do terénu nie len po meste ,otáčanie sedačky do oboch smerov, priestranné sedenie ,dosť veľká strieška,aby tam malému extra nefukalo a nesvietilo. Bonus keby mal aj nanoznik na zimu a väčší nákupný kos :D ďakujem vopred za rady.

kristina28918
12. máj 2019

@tanag Zdravím. Aj ja akurát hľadám taky kočík. Pozrite Joie litetrax 4 air. Vyhovuje mi len nanozik sa s okupuje a do koša sa nedá dostať ak je dieťa úplne v ľahu. Ale inak je super.

tanag
autor
19. máj 2019

@kristina28918 dobrý deň ,pozerala som ,len on má predné kolesa penové ja by som potrebovala všetko nafukovacie ,ale cena je dobrá

mucinka1
11. jan 2020

@tanag ahoj, uz ste kupila kocik? Tiez take nieco hladam, no raz sa neviem rozhodnut. Naviac by som chcela aby sa dal aj otacat v i proti smeru jazdy. A kolesa na teren, kedze nasa pristupova cesta je samy kamen...

tanag
autor
11. jan 2020

@mucinka1 dobrý deň áno bebetto nico ,som celkom spokojná ,prejde aj po ťažkom teréne v podstate jediná vec ktorá mi vadí je skladanie,dosť veľa miesta zabere

tanag
autor
11. jan 2020

@mucinka1 da sa otáčať aj aj ,nákupný košík je taký mensi to je ešte negatívum

mucinka1
12. jan 2020

@tanag Dakujem. A da sa zlozit vcelku, ci musite dat dole sedak? Ja mam zatial len hlboky polsky a ten mi na nasu cestu vyhovuje. No potrebujem nieco co bez problemov zlozim aj pri nastupovani s dietatom do autobusu, ci vlaku...a to asi nebude vhodny. 😕

tanag
autor
15. jan 2020

@mucinka1 nie v celku práveže nejde ,nie je moc sprátnyc inak je ok. Tiež rozmýšľam kúpiť ešte jedne čo bude lepšie skladatelny