Oplatí sa kúpiť golfový kočík?

drobcek26l
16. júl 2013

Prosím Vás chcem sa poradiť, chcela by som odtiaľto s bazárika kúpiť golfový kočík ale veľmi sa v tom nevyznám, na viacerých píšu že sú od 6 mesiacov do 15kg, môj malý bude mať rok a už teraz má 10kg, tak oplatí sa mi to ešte kúpiť aby som ho aj využila? doteraz sa vozíme v športovom kočíku čo sme mali v trojkominácii. A čo by ste mi poradili z vlastných skúseností aký by bol dobrý chcela by som starší tak cca za 60 eur. Ďakujem

terezka1947
16. júl 2013

@drobcek26l hm...tak ja este pouzivam sportovu cast z mojej"skladacky"Coletto 😀 ...lebo ma uzasne kolesa a da sa s nim zvladanut kazda trasa...ale kupila som si len taku "rychlobezku"skladacku do nakupnych centier,resp....ked potrebujem rychlo na autobus,nieco vybavit a nechcem byt kociarom velmi obmedzovana a zaroven ho beriem ako poistku,keby moj dvojrocny potomok nechcel chodit 😀
ale vsimla som si,ze vela mamiciek ma golface....takze zrejme to vyznam nejaky ma...kazdy uz podla vlastnych potrieb a predstav...ja som kupila moju "123skladacku" tu na MK este zabalenu za super cenu a je aj celkom pevna,co sa cudujem,lebo vacsinou su take nejake divne tie kociariky.

tin007
16. júl 2013

@drobcek26l otazka je, na co kocik chces kupit. ja som kupila golfac, ked sa pri malom pokazil normalny kocik a isiel skoro na mesiac do servisu. no a pouzivam ho, ked cestujeme, hlavne ked letime. deti nezvyknu po roku tak rychlo priberat, cize tych 15 kg maju deti tak 3 rocne

nailinka1
16. júl 2013

@drobcek26l ahoj my sme kúpili golfáč cez net obchodík za 70€, máme ho v aute aby sme nemuseli nosiť šporťák z trojkombinácie, ktorý aj keď sa zloží zabral omnoho viac miesta. Golfáč je spratný a lahučký a na pobežky nám stačí. Malá ma 10 mesiacov a 11 kg takže s váhou dieťatka si starosti nerobím. Verím, že ho využijeme veľmi dlho a naozaj nezaberá veľa miesta.

drobcek26l
autor
16. júl 2013

@tin007 Ja už by som chcela tú športovú časť kočíka zbaliť a používať potom iba ten golfáč, lebo s kočíkom sa stále naťahovať aj do obchodov aj do auta sa mi nechce. Síce je veľmi šikovný ale predsa tie kolieska sú dosť veľké a nespratné.

leporeloo
16. júl 2013

@drobcek26l podla mna mat golfac je skvele je ovela spratnejsi, praktickejsi lahsi... ale samo nie je v nom tolko miesta, castokrat sa neda celkom sklopit do lahu prefuka ho a nie je tam vela priestoru na odkladanie...
takze na leto je skvely ale na tvojom mieste by som si nechala sportovu cast pekne vylozenu na dlhsie vylety, tam sa ti dietatko lepsie vyspinka, na zimu a do narocnejsich terenov...
ja mam chicco multiway a je super, ma zdvojene kolieska takze zvlada aj teren a je velmi sikovny, zlozis ho ako nic a v bazariku ho najdes aj v tvojej cene...
🙂

drobcek26l
autor
16. júl 2013

@leporeloo Ďakuje za super radu asi nad tým šporťákom ešte pouvažujem

barborka2708
16. júl 2013

Ahoj,my sme si uplne vystacili so sportovou castou trojkombinacie. Nad kupou golfaca som ani neuvazovala 🙂

ikke
16. júl 2013

moj syn mal v roku 11.5kg a teraz v takmer 3.5 roku ma 16kg, takze co sa hmotnosti tyka, tvoj by sa urcite este nejaky ten rok aj dva v golfaci povozil 😉
golfac je super do auta a ak potrebujes dieta casto nakladat do MHD (nalozis aj sama). no napriklad na prechadzky do lesa urcite nie je 😀

katie555
16. júl 2013

@drobcek26l no ja prave tak isto uvazujem nad kupou ...mam trojkombinaciu quinny buzz..Akurat sme teraz vymenili autosedacku za novu, a v postate ked mam v aute kocik + autosedacka moc vela tam nespracem..Takisto 'stara' autosedacka mi v dome zavadzia..Plne zvazujem ze to vsetko predam a kupim maclaren golfac, hlavne koli miestu ...
takze chapem tvoju situaciu

jk77
16. júl 2013

ahoj,Ja som si pri prvom po roku kupila trojkolku taku lahucku, ktoru este mam.Teraz pri druhom mam trojkombinaciu, ktoru uz predavam,lebo som si kupila novy golfovy kocik lahunky, da sa dat skoro do uplneho lahu,maly je v nom spokojny a krasne sa vyspinka.Auto mam sice velke, ale prave do takeho to treba taky velky trepat dost vysoko, preto som volila golfovy, co som zatial neolutovala.Ale je pravda, na zimu budem pouzivat do sneho tu starsiu trojkolku, ma velke predne dvojkoleso.Na golfovom som zdvojene kolesa nechcela, vela mamickam sa tam dostava sneh, listy... Tolko moja skusenost a nazor...pekny den 🙂

aristka
16. júl 2013

@drobcek26l za cenu 60 e kúpiš aj nový v záruke,veď nemusí byť značkový....a využiješ ho ,už len to ,že je skladnejší do auta a ľahší ,ale na zimu si nechaj ešte športový...

maminag
16. júl 2013

Ahoj, ja som tiež kupovala golfáč asi pred dvoma mesiacmi, a využívame ho dennodenne, je ľahučký, ľahko sa zloží, v aute zaberie málo miesta, mám taký, čo sa dá celkom sklopiť do ľahu, má aj košík, plus vrecko na drobnosti, stojan na fľašu, nánožník a ešte aj pláštenku, využívame ho maximálne, hlboký som už odložila, ešte ak ho použijem cez zimu.....odporúčam 🙂 pekný deň... 😀

drobcek26l
autor
16. júl 2013

@aristka Len ja by som chcela taký aby sa dalo operadlo sklopiť do ľahu, lebo malý takmer vždy vonku zaspinká a neviem či by som taký do 60 euro zohnala nový.

drobcek26l
autor
16. júl 2013

@maminag ďakujem a kde si kúpila a za akú cenu ak smiem vedieť

lusinda1989
16. júl 2013

@drobcek26l ja som kupila za 44€ hauck v brendone kvoli dovolenke a je super

ask
16. júl 2013

@drobcek26l http://www.babyzlava.sk/team.php?id=249 Pokukaj si tento! Keby som doma uz jeden nemala, urcite ho kupim. A pisala som aj predajcovi ci plati zaruka ked je zlacneny a odpisali mi ze ano-normalne dvojrocna. 🙂

mojong
16. júl 2013

je to o tom komu co vyhovuje a treba zvazit aj tu vahu dietata, pisalo sa tu ze dieta uz po roku velmi nepribera.....nie vzdy je to pravda ja by som bola rada keby tomu tak bolo.....moja dcerka prekracuje limit vacsiny kocikov ci uz vahou, vyskou alebo sirkou, golface u nas nehrozia jednak sa mi s nimi strasne tazko manevruje ked mi mala beha popri, a druha vec je ze su len do 15kg (dcerka ma teraz 16kg a stale nabera) a su strasne kratke, malej visia nozky uz v kolenach ked spi a to ma vyhnutu hore podlozku na nohy, ked ju zohnem dole ked sedi tak ma nohy zase na kolesach, druha vec je plocha na sedenie resp ploska, neviem ci len moja dcera ma taku velku ritku ale je mala a nepohodlna pre nu....takze tolko ku golfacom od nas....ja by som golfac ani nekupila, nebyt cesty vlakom, ked mala dcerka 6 mesiacov a isli sme 3,5 hodiny tak aspon mala kde spat....nechcela som sfuknut golface tymto prispevkom a ani tvrdit ze su nevyuzitelne, su a boli by super aj pre nas keby vyrobcovia vzali do uvahy ze sa uz rodia aj vacsie deti....to iste plati u nas aj na kociky ci uz hlboke alebo sportove,.....

maminag
16. júl 2013

@drobcek26l cez internet, kukni sránku mimiamama.sk, stál do 60€ , doprava zdarma

kokorunecka
16. júl 2013

Ahojky 🙂
Tak, moja malá má jeden aj pol roka, váhu 13kg a na rýchle presuny už bolo nevyhnutné mať golfky, ak by sa jej nechcelo aj chodiť apod.
Cenovo ti neviem poradiť...
Ale pokiaľ ti dieťatko v kočíku už nespí, tak sa dá myslím, vybrať.
Ja mám konkrétne Cybex Ruby, ten má nosnosť do 20 kg.

mirkazbirka
16. júl 2013

Naša malá má 15 mesiacov a cca 10 kg. Teraz na leto sme jej kúpili nový golfový kočík. Neviem si ho vynachváliť, kvôli spratnosti. Boli sme teraz na dovolenke, mohli sme ho brať všade, na lanovku, do zámkov odložiť, super. Je ľahký, čo je pre mňa tiež výhodou. Určite by som kúpila nový kočík, sú aj v primeranej cene, aj my sme kúpili za cca 70 Eur, možno nieje až taký kvalitný, ale postačuje a malú dúfam odvozí. Určite odporúčam kúpu.

aristka
16. júl 2013

@drobcek26l určite zoženieš a nové je len nové...

stellamaris
16. júl 2013

@drobcek26l nam sa oplatila kupa golfaca,taky jednoduchy a skladny za 79 eur,maly ma skoro rok,ale iba 9kil a nechodi,tak ho vozime v golfaci,este mame sportovy kociar Emmaljungu,tak podla nalady to striedame 🙂 kupila by som na tvojom mieste novy a ked ti ho nebude treba neskor,predas................my budeme skladovat oba kociky pre dalsie babo 😉

uhnakova
16. júl 2013

ja som kupila golfac, ale so spojenou ruckou kvoli lahsej manipulacii. Casto beham s malym po meste, cestujeme aj MHD, obcas nas muz vyzdvihne cestou z prace autom, takze som potrebovala lahky a skladny kocik. Kupovala som ho, ked mal maly 10 mesiacov a som spokojna, povodny sportovy kocik som uz stihla predat 🙂

elienka
17. júl 2013

@drobcek26l určite sa ti to oplatí kúpiť. ja mám šporťák tu na dedine do ťažkého terénu, ale v kufri mi zaberá toľko miesta, že už sme tam nič iné nedali, tak som si kúpila Espiro magic 4 (v bazáre somcca po 80 eur videla) a nemenila by som. mám ho stále v aute, je superskladný, lebo sa skladá na placku (golfáče sú do dáždnika a to sa nám nedal rovno do kufra ale všelijako našikmo) a k tej váhe - malá mala cca 11 kg v roku a teraz má vyše 2 rokov a cca 14,6 kg. takže "golfáč" využívame už 2hé leto

tilly
17. júl 2013

takychto tem je tu uz viac... treba trosku citat...

ano, oplati sa ti, dieta ti uz nebude tak rast, ked ma v roku 10 kg, je mozne, ze do troch nepriberie na tych 15 kg...

a kocik, aj ked len prilezitostne do tych troch rokov vyuzijes 😉