Pevný kočík do 500 eur

fanynka44444
24. nov 2017

Milé mamičky, chcem sa Vás opýtať alebo lepšie povedané poprosiť o radu aký kočik by ste kúpili vy, resp. ktorý kočik je podľa Vás ten najvhodnejší, bolo by fajn, ak by bol nejaký trochu viac priestranný a pevný. Najideálnejšie by bolo keby bol cenovo do 500 eur. Ďakujem pekne za rady ;)

marlenka222
24. nov 2017

Ja som novy mala coral crasnal vtedy za 290€ 2 kombi, a kedze peniazky ostali,na doma (pouzivanie na chalupe )som kupila starsi z bazaru peg perego pliko p3 3 kombi. Ten sa uplne super udrzuje, vyperies aj v pracke,kratko sa susi a nevadi mi ked sa uspini zatial co ten novy 🙄 slabo hnedy aj ked sa nepouzival casto,spinil sa stale

janickacrazy
24. nov 2017

@fanynka44444 No to je ťažká otázka, lebo každá mamička má svoje predstavy o ideálnom kočíku trochu iné. Ja mám Cam dinamico a som spokojná, hlavne vanička bola super, malý sa tam rád vozil. Športová časť je dosť veľká, vhodná aj pre 2-3ročné, kludne sa tam vyspí a má veľa miesta. Jediná nevýhoda je trochu nepodarený košík dolu pod kočíkom, nemožeš tam dávať ťažké nákupy, ale mne to nevadí, lebo na vačšie nákupy chodí manžel autom. Ja som ho kúpila na bazoši za super cenu, bol ako nový, fakt zachovalý, športová časť ani nebola vobec používaná, ešte zabalená, takže sa to fakt oplatilo.

siska53
24. nov 2017

@fanynka44444 kazda ti odporuci svoj, treba si vyskusat v predajni,prip.od kamaratok, co maju deti,aby si vedela,co potrebujes ty.

My sme mali inglesinu magnum,lebo mne vyhovuje klasika a cely mi vyhovoval. Ale niekto ma rad moderne..

fanynka44444
autor
24. nov 2017

@siska53 Práve o to ide, že každý mi radí inak. Ale tiež som viac za klasiku, nech je hlavne babätku prijemne a pohodlne 🙂

mimisk
24. nov 2017

@fanynka44444 ked chcete klasiku volila by som roan maritu
https://www.mimisk.sk/index.php?cPath=100_123_3...

fanynka44444
autor
24. nov 2017

@mimisk Tak ten je krásny 🙂

ave17
24. nov 2017

Ako uvádza mimisk, ja mám roan marita prestige,je geniálny,nie ako tie moderné kraviny,s ktorými sa ani pohojdat nedá,hlavné že sú designove;)

ave17
24. nov 2017

@fanynka44444 a má aj veľkú vanicku,tie zaclonky vnútri sú tiež krásnym doplnkom;) a najmä,je pevny a prejde aj po poli🙂 všetci mi ho chvália. Nemám rada tie koce,co má každý,na camarelo mam už alergiu🙂

mimisk
24. nov 2017

@fanynka44444 praveze najlepsia klasika , nic sa nikdy nepokazi

euie
24. nov 2017

ak by som bola o babo mudrejsia, urcite by som nevolila na zaciatok 3kombinaciu. Nakoniec sme po 3 mesiacoch skoncili s mensim sportakom, kde sme nauvod vkladali vloznu tasku a po mesiaci ani to nie.. A prajem prijemne vyberanie 🙂 je to krasna zabavka 🙂

fanynka44444
autor
24. nov 2017

@ave17 A aký máte názor na bielu alebo svetlejšiu farbu kočíka ? 🙂 Každý nás odhovára, ale my nechceme ísť do tmavých farieb.

mimisk
24. nov 2017

@fanynka44444 podla dlhorocnych skusenostiach tak zakaznicky si nestazuju na spinenie

11mirka22
24. nov 2017

Ja mám tri deti a pri každom iný kočík, vždy klasika bez otocnych koliesok, radi totiž zdolavame terény, pri chlapcoch som mala tmavomodre, teraz mám smotanový a čo sa spinenia týka, všetky farby sa podľa mňa spinia rovnako. Veľmi ľahko sa čistí, a výhoda svetlej farby, že ju nevytaha slniečko.

euie
24. nov 2017

@fanynka44444 mali sme svetlunko bezovy a bolo to v poriadku. Mne sa na svetlych farbach paci aj to, ze nepritahuju az tak slnko v lete ako tmavsie farby.

fanynka44444
autor
24. nov 2017

@euie Presne ja som toho istého názoru, mňa odhovárajú ľudia v okolí ( a pritom nikto z nich nemá svetlú farbu kočíka) ale nedám sa ovplyvniť ;) 🙂

winni
24. nov 2017

@fanynka44444 máš aj kočíky, ktoré sú vyrobené z eko kože a tam je úplne jedno, či je biely alebo tmavší, na údržbu sú super. Ja som mala aj športový biely z eko kože a bola som max.spokojná, handričkou vhlkou som pretrela a bol opäť ako nový 🙂

deniska2706
24. nov 2017

My sme včera kúpili Roan Esso 2018 konkretne model black star a podla mňa je dokonalý 😊 všetko na ňom mi vyhovuje. Uvidím ako sa v ňom bude páčiť malému.

danielahamar
24. nov 2017

ja som zase toho názoru, že dieťa nemá mať čo čierny kočík, takže ja som za bledšie farby a viem, že ak by sa potrafilo tretie, tak vôbec už nebudem hladať hlboký komb.športový, vyhodené prachy a radšej investujem do športového s kvalitným fusakom

anjelicek26
24. nov 2017

Tazko radit, ked uz mas na 80% vyhranenu predstavu 😂 Chces velky svetly rarohu kocik 😂 Ono bohuzial predstava, ze hlavne velky, siroky, priestranny je pre dieta pohodlnny je trosku zbytocna... v tych 80cm vaniach deti lezat nikdy nebudu, aj tak pojdu polrocne do sportakov, lebo chcu vidiet na svet, tak na co sa natahovat s 16 kilovym kocikom bez otacacich koliecok 👎 Uprimne mysli na SEBA. Ty ho budes vozit, ty ho budes skladat, ty ho budes nakladat do auta, ty s nim pojdes na dovolenku, ty s nim budes musiet vyjst nejake tie schody. Ano bud egoisticka, lebo toto je vec, s ktorou TY budes manipulovat denne. Hojdacie velke koliecka - tie kociky skripu desne a mozes robit co chces, plus neotocne - neprejdes ziadne uzsie regale v obchodoch, to nechces chodit nakupovat a postavit si kocik pred obchod? Fakt? Lebo prejst cez H&M uplna utopia s tymto.

S jednym suhlasim - urcite nekupovat 3 kombinaciu. Nikdy nekupuj vajicko s kocikom, ak teda nekupujes cybex ci maxi cosi kocik. Tie vajicka byvaju male a nepresli ani ADAC testami, budes kupovat ked bude mat babo pol roka dalsie vajicko alebo drahu sedacku otocitelnu proti smeru jazdy. Nic tym neusetris.

My sme mali kocikov strasne vela, za mna si spis fakt to, co potrebujes ty, kde budes jazdit, kade chodit, ako casto ho skladat, nosit, ci musis do vytahu... nie, ze je "pekny" a tym to zhasne. A neboj sa bazarovych rocnych kocikov. Su este v zaruke. Ale na druhej strane sa treba samej seba pytat - preco tie kociky po roku predavaju? Casto totiz presne hladeli na velku priestrannu vanicku a uplne im vypadlo, ze s tym otrasnym tazkym neforemnym sportakom, co k tomu je, by mali jazdit dalsieho 1,5 roka...takze predavaju trojkombinacie a kupuju golface... no skoda no...

Pozri si napriklad tohoto fesaka, mne sa paci, cenu by ti splnil, neda sa mu v podstate nic vytknut... maju ho aj v svetlej.

http://www.kinderwagen.com/mutsy-evo-urban-noma...

euie
24. nov 2017

@anjelicek26 super dobre napisane 🙂 tiez suhlasim, ze ak ist do vacsieho tanku predsalen, urcite sa nic nepokazi bazarom.

lenakiss
24. nov 2017

@mimisk ja som mala roan maritu...ten prvý ...a úplná spokojnosť ...vajicko sme.pouzivali až do.roka a pol 🙂 vanicka veľká..a do terénu najlepší

snehovagula1
24. nov 2017

@anjelicek26 suhlasim... Ja som zasa kupila lacny koc nakolko som vedela ze to tak na pol roka... Potom tam uz nechcel byt, chcel pozerat na svet a ne lezat vo vanicke... Preto som predala 3komb.a kupila dobry sportiak, skladny, aby sme sa zmestili do auta.... Uz teraz pozeram na kociar pre druhe babo a to ani tehu nie som.. 😂... Ten mutsy je odpruzeny?
Zatial co sa mi pacili koce tak mima xari a stokke crusi, hoc aj od ruky potom kupim...

anjelicek26
24. nov 2017

@snehovagula1 mutsy a odpruzenie netusim, ale mala som ho v rukach, je uzasny, tu je aj video

https://www.youtube.com/watch?v=d4z2ORBUUPM

Inak crusi kludne, je skvely, ale mima je malicky sportak, hlavne ak ho ma mat clovek v zime s fusakom. Ja mam stale svoj milovany icandy peach a keby kupujem nanovo tak neodolam cybex priam koi ♥ Ale to je zu cenovo uplne inde, ako hlada kocka...

danielahamar
24. nov 2017

@anjelicek26 ja veruže mám čo vytknúť, vanička je malá ak by bolo dieťa jarné a treba ho na zimu dať aj s fusakom do hlbokého , tak je trošku problém sa vpratať /môj chabý postreh a názor/ ale ináč je super, švagrina ho má

anjelicek26
24. nov 2017

@danielahamar jarne na jesen uz hadam nedas do vanicky s fusakom 😂 Vanicka ma 89-49-60 dlzka/sirka/vyska ano dajme tomu vnutorny rozmer trosku mensi realne - ale patri medzi tie VELKE.

danielahamar
24. nov 2017

@anjelicek26 no veruže dá....., ja viem, že patrí medzi väčšie

janickacrazy
24. nov 2017

@fanynka44444 úplný súhlas s anjelicek26, také veľké hebedo by som nechcela, sú to ťažké a nepraktické kočíky, nedá sa s nimi chodiť po obchodoch, u nás na dedine malý obchod s úzkymi regálmi, ledva tu prejdem s mojim kočíkom, jediná ich výhoda je, že sa dajú hojdať a naučíš si dieťa na hojdanie, potom ti nebude chcieť spávať bez hojdania v postieľke alebo v športiaku, ale samozrejme, je to na tebe, ked sa ti páči 🤐

fanynka44444
autor
24. nov 2017

@danielahamar a môžem sa spýtať aký máte kočík ? 🙂

danielahamar
24. nov 2017

@fanynka44444 ja už žiadny, švagriná má mutsy igo

danielahamar
24. nov 2017

@fanynka44444 túto kombináciu farebnú má https://eu.bebemoda.co.uk/gear/mutsy-pushchairs... a má dievčatko