Pláštenka na kočík

7. feb 2023

ahojte zaujímalo by ma používate ked prší pláštenku na športový kočík? ...ja mám zatial bábo len v hlbokej vaničke ale zrovna nedávno som bola na nákup a v ten deň stále pršalo a stretla som asi 5 mamičiek ako kočíkujú v športiaku ale bez pláštenky

tanalyn
7. feb 2023

Ja som rovno ku športovému kočiaru kupovala aj pláštenku. Ono sa dá prejsť aj bez nej, ten materiál je taký, že to nie hneď namokne, ale lepšie je keď dáš tú pláštenku. Malo by to byť tak, že na každý kočiar kúpiš zvlášť alebo potom nejaká uni veľkosť.

jaskolka
7. feb 2023

Ja som mala ku kočíku aj pláštenku, tu istú ako na vaničku som dala aj na športový v prípade potreby
Ale je pravda, že ja v daždi von nechodím a keď bolo treba, že k lekárovi, tak sme šli autom. V snehu a v daždi sme s kočíkom jednoducho nechodili, jedine ze už sne boli von a rozprsalo sa, tak vtedy som hodila tu pláštenku na kočík

petamich
7. feb 2023

ja mam nepremokavy kocik a fusak = nevidim dovod na plastenku 🙂 v lete ked leje, tak vtedy ju pouzivam aj ked maly v nej nechce byt, vystrci sa cez kukatko do polovice tela, takze to ju zrovna nemusim mat aj tak 😂

koticka
7. feb 2023

Pozri v DMke, majú uni veľkosť, stojí myslím 5€. Mne sadla veľmi dobre