Pokrčená strecha na novom kočíku

6. máj 2023

Prosim vas poraďte mi. Objednala som nový kočik a je tam strašne pokrčena strecha. Má niekto osobnú skúsenosť, či je to možné podľa vás ožehliť tak, aby som nezničila strechu? Prípadne nejaky iný nápad? ďakujem pekne

lamonita
6. máj 2023

Vyklop strechu na maximum, za pár dní sa vyrovná. Ci toto je maximum? Ma to byt také volne?

kvojtanikova
6. máj 2023

skus ju navlhcit cistou vodou (najlepsie posprejovat, nech je len vlhka, nie uplne mokra' a vyklopit na maximum, podla mna toto nie je max.vyklopene, musi tam byt este jedna poloha striesky, ak nie je, tak nejakoto natiahnut do tej polohy, upevnit a ked uschne, mala by byt rovna

jazula
6. máj 2023

Dobrý deň, môžem sa opýtať, čo je to za kocik? Tiež teraz pozerám športový 🙂

dzejsik
6. máj 2023

Ahoj, ja som to tiež pri ňom riešila (@jazula je to Petite&Mars Royal), cez bavlnenú osušku (ako sú bavlnené plienky) som to riadne naparila žehličkou, vystrelo sa to pekne a nikdy odvtedy sa už nepokrčila ... môžeš ju aj najprv postriekať rozprašovačom a potom cez plienku/uterák napariť.

jazula
6. máj 2023

@dzejsik Ďakujem 😊

autor
8. máj 2023

@lamonita nebolo to na maxime

@kvojtanikova dakujem ale pomohlo nakoniec len vyzehlenie

@jazula petite and mars royal a teraz som ho kupila v super akcii ❣️

@dzejsik moc moc moc dakuujem za fakt dobru radu 🙂🌼❣️

misskisa
8. máj 2023

Máme presne ten istý 🙃 u nás sa to vyrovnalo používaním. A pozerám že aj jedálenskou stoličku mame asi rovnakú.. Tak nech vám slúži 🙂