Poradíte kočík do Fabie?

nastasja25
23. sep 2012

baby poradte,hladáme kočík ktorý by sa v pohode vmestil do fabie,okolo 400e ,trojkombinácia..po čom máme pozerať,diky 🙂

anjelicek26
23. sep 2012

@nastasja25 - Surodenecky kocik? Ci? Vidim, z uz jedneho synceka mas a tomu uz trojkombinaciu asi netreba, ci?

kiakocikovsvet
23. sep 2012

skúste si pozrieť značku GRACO

dankakk
23. sep 2012

@nastasja25 my sme mali fabcu a kocik mutsy transporter. Ked sa zložil do kufra, skoro nic viac tam nevoslo, ale vmestil sa. Vanicku sme mali na prednom sedadle.... Športovú verziu sme uz skladali horšie, ale vosla... Snáď ti niekto poradí lepší🙂

zuzka_d
23. sep 2012

Zmesti sa tam vsetko, ale treba vybrat jedno zadne koliesko. Ja som tam mala CasualplayS4, X-lander a Mutsy 4Rider.

mata1001
24. sep 2012

ahoj my mame dorjan prestige 2010,ale musime davat dole koleso.no skoro nic viac sa do kufra nezmesti....ale s kocikom som velmi spokojna...

usiko
24. sep 2012

my mame coletto austin 3, zmestil sa, bez odmontovania kolies...jasne ze vanicka musela ist na sedadlo, ale to je asi normalne.....

sampo
24. sep 2012

Svagrina mala quinny... ale vlastne len sportak som ju videla tam vozit

xlea
24. sep 2012

babyjogger... ktorykolvek model... aj do felicie sme napchali bez problemov

ivett1
24. sep 2012

@nastasja25 ahoj, my sme mali quinny speedi a v pohode... a pre upresnenie - do kufra ide samozrejme konštrukcia, vanička ide na zadné sedadlo ... vnútri - vo vaničke boli bezpečnostné pásy na pripútanie dieťatka (tak ako v autosedačke-vajíčku) a keďže je väčšia ako vajíčko, tak musí byť zabezpečená bezpečnostnými pásmi zvonka...
a potom, keď sme začali používať len šporťák, tak nám tam krásne vošiel ...ešte aj s veľkým nákupom😉... keď sme to prehnali (s tým nákupom😀), tak sme dali dolu všetky 3 kolesá (klik systém) a hotovo... 😉