Poraďte buginu alebo ľahký športový kočík

andiga
17. mar 2014

Potrebujem poradit aky lahky skladny kocik alebo buginu mam kupit dcerke. Skor potrebujem nieco co budem mat stale v aute. Nieco na dovolenky. Aby som si neznicila "hlavny" kocik. Musi byt lahky, bezpecny, a polohovatelny. Rozmyslala som nad bugaboo bee. Ale su dost drahe. Podelte sa o Vase nazory a skusenosti. Dakujem

jespera
17. mar 2014

ja sa momentalne rozhodujem medzi easy go milo a 4 baby rio.

jul11
17. mar 2014

@andiga moje favority, ktore su financne zvladnutelne:4baby Shape, Baby design Handy, Chicco Multiway, X-Lander XS. Este sa mi pacili Babypoint Orion-manzelovi sa nepacil a Baby design Trip-tiez sa manzelovi nepacil, na jednom strieska na druhom brzda,ale uz neviem co na ktorom.

andiga
autor
17. mar 2014

@jul11 pozriem 🙂

janulap
17. mar 2014

@andiga
@jul11
baby,ja som sa nahladala cca 3 mesiace,aky kocik kupit,citala recenzie tu,aj na cz strankach...a koncim,hadam som uz nasla,lebo uz to bolo na nervy 😀
Ak ho budes chciet mat iba v aute a sem tam vytiahnut,tak podla mna mozes ist aj do lacnejsich,nie?A chces golfove palice alebo spojenu rukovat?Vacsinou golfky su lahsie,ako sportaky.
Babypoint orion ma cca 9,5kg.Mne by ta vaha ani nevadila,ale chrbtova opierka je cca 43-44cm....co sa mi zda malo.Inak nazivo je krasny,videla som ho,aj potah bol pevnejsi....len ma odradila ta opierka.A manzelovi sa zas zdal aj po zlozeni ,ze zaberie dost miesta v kufri a to mame combi....

jul11
17. mar 2014

@janulap a aky si vybrala?ja som tiez skoro 2mesiace vyberala.manzel prisiel do obchodu a o 20minut sme vysli s 4baby Shape 🙂

jespera
17. mar 2014

@janulap takze aky si kupila nakoniec?

jespera
17. mar 2014
janulap
17. mar 2014

@jespera nakoniec som vybrala bebe beni izzi 2013 s predlzenou strieskou.Tiez som chcela sportovy do 100€,ale tento stoji skoro raz tolko....no co uz,ved ho po malej predam.
Ja som najskor tiez bola rozhodnuta pre golfove palice,ale potom co som citala recenzie,ze ked ides este s jednym dietatkom,alebo toto ti nechce sediet,ale kracat a drzat ta za ruku,tak je tazsie jednou rukou viest golfky..alebo ked chces telefonovat,drzat dazdnik.
tu je video na easy go Milo

https://www.youtube.com/watch?v=sl3zds3k5PE


a precitaj si recenzie na www.emimino.cz
Tam som si strasne vela precitala o kocikoch.

januliku
17. mar 2014

@andiga My máme inglesina espresso a som max. spokojná.

janulap
17. mar 2014

@jul11 bebe beni izzi 2013...tiez viem,ze keby som isla do obchodu s manzelom,nieco by vybral 😀

jul11
17. mar 2014

@jespera tiez som pozerala, easy go,ale nakoniec som vyberala len z tych,ktore sa dali vidiet nazivo.predsa len vidiet nazivo je ine. takze tento aj vsetky caretero,ktore tiez maju dobru cenu a celkom dobre rezencie,ale nedaju sa nikde v obchode vidiet.
@janulap hej,ta suma je vyssia. teiz som chcela manzela nahovorit na spojenu rucku Babydesign Handy,dokonca ho mali aj v jednej predajni,ale suma uz je okolo 100eur,a to povedal,ze bude zbytocne. Inak golfaciky ked v nich dieta nesedi,sa daju tlacit jednou rukou. samozrejme,nieje to ako spojena rucka,ale ide to pomerne dobre.

jespera
19. mar 2014

ja som vcera objednala gringo caretero - len pozor na ceny , na nete od 90 po 60eur....5,7kg - polohovatelny chrbat aj nozky, ...- dufam ze bude dobry.

jul11
19. mar 2014

@jespera tak budem drzat palce.caretero maju celkom dobre rezencie ale nazivo ich nie je velmi kde vidiet v obchode. videla som caretero spacer u okoloiducej mamicky a zdal sa mi ok

jespera
19. mar 2014

@jul11 Ked mi pride - napisem ako sa mi pozdava🙂

denisafono
19. mar 2014

@andiga lahky, skladny polohovatelny do uplneho lahu, maximalna spokojnost- Britax B-agile. Ja odporucam tento, Mame ho od 1roku veku pouzivame ho este sem tam aj teraz.

citronius
5. apr 2014

@jespera Dobrý deň, už vám prišiel golfáčik? Ako ste spokojná? Ďakujem