Poraďte ľahký kočík

ico1308
7. jan 2019

ahojte idem si po radu, čakáme bábätko, bývame v bytovke bez výťahu na 2 poschodí- k tomu ešte aj úzke schodisko, budem potrebovať nejaký ľahký kočík, viete mi poradiť nejakú dobrú značku s ktorou máte skúsenosti a ste s ňou spokojné?

river_song
7. jan 2019

skus pozriet peg perego book plus 51 - je to zuzena verzia klasickeho, vhodna prave do uzkych priestorov ( vytahy,...), vahovo by mal byt tiez jeden z tych lahsich..

myska9992
7. jan 2019
malenacka33
7. jan 2019

@ico1308 ja mam nemecký kočík Moon Cool. Je velmi praktický a ľahučky, práve nizka váha bola pre mňa smerodajna. Ak by ste chceli, posuniem vám ho, mala sa nechce kocikovat, priam vozenie neznáša 😂

lucyluv
7. jan 2019

Suseda ma McLaren, taky golfac vhodny od narodenia. Alebo potom su take kociky s vyberatelnou lahkou vanickou, to maju znacky Gesslein a Hartan, to v pripade, ze by si konstrukciu kocika nechavala napr v kufry auta 🙂

libulibu
8. jan 2019

ja som mala kočík Jané Muum má ľahkú 6,5kg konštrukciu a aj ľahkú vaničku s ušami na prenášanie. Športiak ide do ľahu a je priestranný. Bola som s ním veľmi spokojná. Už sme z neho vyrástli.🙂

ikina30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ico1308
autor
23. jan 2019

dakujem za rady