Poraďte praktický športový - golfový kočík

lenka.vl
7. máj 2013

Babenky, poradte nam! Nevieme sa rozhodnut a vybrat z mnozstva ponuk sportovych (golfovych) kocikov. Chceli by sme hlavne nieco prakticke, pekne, primeranej ceny a nieco lahsie na dedinu ale i do mesta, nakupy i vylety 🙂 budeme vdacny za kazdu radu a odozvu 🙂

anastacia242
7. máj 2013

aj mna by zaujimalo nejake tipy hlavne z novsich kolekcii kočiarov cca od r.2012

tatianka7
7. máj 2013

@lenka.vl Tak túto dilemu som riešila asi dva mesiace (deň aj noc) ..Zvažovala som medzi lacným novým alebo kvalitným použitým.Moje podmienky boli aby: 1, sa drobec-rok a pol starý-vedel vyspať, 2, mal madlo,lebo to má syn rád, 3, bol dobre vyvážený, 4,mal okienko v strieške a možnosť ochrániť dieťatko len strieškou, 5,bol ľahký a ľahko prenosný aj s malým a aby mal držiak na fľašku.Ešte som chcela spojenú rúčku a veľké kolesá.Rozhodovala som sa medzi Chipolino perfecta,Chipolino Swift,Coletto Agio,Nuna pepp deluxe a nakoniec vyhral Chicco Multiway.Kúpila som z druhej ruky a zatiaľ za dva týždne spokojnosť.Jazdí sa s ním dobre,či už malý sedí,alebo spí,aj do košíka sa veľa zmestí.Dá sa dokúpiť aj originál fusak,ja som zohnala vložku do fusaka Lodger a mám taký hačik na nákupné tašky,prejde aj horší terén.Vystriedali sme 4 baby quido-no bol nám malý,Moon buggy fit 3-nemá polohovanie nožičiek,Chicco ct04-polohovanie chrbátika šlo len dvoma rukami naraz a nemal slnečnú clonu,Cam Cortina x3-bola mi už ťažká-inak asi bude zas na zimu,Abc design 3 tech-takisto ťažký,ale úžasný,Coneco Mustang-na zimu,ale len pre ľahšie detičky..Toľko moje rady a skúsenosti.

tatianka7
7. máj 2013

@anastacia242 Tak tu ti poradím asi Nuna pepp deluxe.

bbbarunka
7. máj 2013

Ja som dala na radu kamosky a kupila som z 2 ruky Chicco liteway.velka spokojnost🙂

anastacia242
8. máj 2013

ja by som chcela športovy, s prehadzovacou ruckou-resp. aby sa dala dat sedacka v smere aj protismere jazdy a hlavne, ked dam opierku do lahu,aby bola dlhsia strieska a chranila pred slnkom a vetrom aj ked dieta spí..aby nehrkotali kolieska, odpruženy asi bu mal byt... a hlavne lahko skladatelny, lahky, vhodne do auta kufra

matozazzo
8. máj 2013

My mame Baby Design, na boku ma na visacke napisane tiny a je tam take srdiecko (love me), cenovo prijatelny, prakticky 🙂 Stabilny, polohovaci, a ma celu rucku, co pri 2. dcerke ocenujem, aby som ho dokazala riadit 1 rukou 🙂

anastacia242
8. máj 2013

@matozazzo to mas 3kombin.ci da sa aj samostatne len ako sportovy zakupit?

lenka.vl
autor
8. máj 2013

@anastacia242 celkom dobre vyzera, len ja take farby asi ee

anastacia242
8. máj 2013

@lenka.vl mne sa páči tyrkysovy 🙂

lenka.vl
autor
8. máj 2013

@anastacia242 no ja by som najradsej neaku neutral 🙂

mata128
8. máj 2013

My sme kupili pierre cardin sport lothus a max.spokojnost. Nemenila by som za nic🙂🙂🙂

anastacia242
8. máj 2013

ja mám uz golfác PegPérego Pliko P3 a s tym som max spokojna,ale chcem este nejaky sportak co bude vhodny na zimu to znam. s vacsími kolieskami, nie s dvojitými,ale keby som nemala tak tento sa mi celkom designovo pacil..
@lenka.vl

lenka.vl
autor
8. máj 2013

@anastacia242 z pegperego sa mi paci podobny Peg Perego Pliko Switch Easy Drive je skoro taky isty len rucky su spolu, mne sa moc nepacia tie palice :D ale ked uz by som ho mala tak co 🙂

matozazzo
8. máj 2013

@anastacia242 Ahoj,ano,presne ten,ale stal aj s plastenkou do 80€. Som s nim spokojna,mali sme ho aj pri mori,ocenujem aj kosik na veci dole. Volila som presne tuto cerveno-sivu kombinaciu,predtym som mala modry. Potah tiez lahko vycisis

saracare
9. máj 2013

kupila som Inglesina trip, v obchode mi padol hned do oka, je super, polohovatelny, lahucky, s madlom, a stal 180e. odporucam sa ist pozriet do obchodu v BA / BABYMARKET, maju dobry vyber.

anastacia242
9. máj 2013

@saracare a ta strieska sa da stiahnut az k madlu, ked je opierka chrbta v pololahu?

saracare
13. máj 2013

da sa stiahnut aj v pololahu