Poznáte kočík Maked Wiki?

barbara088
12. máj 2013

mate niekotre skusenosti s tymto kocikom.dakujem

zuzka170
29. jún 2013

http://www.emimino.cz/diskuse/kocarek-maked-luc...
toto som nasla ohladom tejto znacky, kedze aj nam sa paci, snad pomoze 🙂

tajnicka99
23. júl 2013

už som napísala na jednu recenziu ale napíšem to aj tu.....My máme limtiovanú edíciu a sme nadmieru spokojní...má super vaničku- priestrannú, dá sa húpať, nieje tvrdý. Je vysoký a rúčka sa dá regulovať. Má odľahčenú konštrukciiu, takže vobec nieje ťažký. Sme strašne radi, že sme sa rozhodli práve pre tento kočík...je káásny a bez chyby a nayvše cenovo dostupný...milé mamičky, neváhajte 🙂

domca444
6. sep 2013

no co kocky, kupili ste nakoniec tento? mne sa paci ten z lanu...len sa neviem rozhodnut, ci je to aj prakticke, som zaciatocnik 🙂

danusa78
18. sep 2013

Ahojte mamičky, u nás doma je sivý kočiarik z ľanu, zatiaľ som nenašla chyby a dufam, že ani nenájdem.. .ten materiál je super 🙂 rozmýšlala som nad klasickým sivým alebo týmto ľanovým. Našla som ho tu v shope, veľmi milá pani, dalo sa s nou aj dohodnúť.
Opíšem pre budúce mamičky čo mi na nom najviac vyhovuje 🙂 Je vyšší, takže sa nemusím veľmi zohínať ked vyberám malú, dobre odpružený. A vyhovuje mi aj tá priestranná vanička.

viktoria18
20. sep 2013

viete tu dat link ako vyzera? dakujem

11jarus11
22. sep 2013

posielam foto, tiež uvažujem nad ľanom....čítala som aj recenzie,zatiaľ všetky mamičky sú spokojné, tak uvidíme 🙂 , a pozerala som ho aj tu v shope u profesionálov, majú ho aj v modrej farbe. ...

zuzqars
7. okt 2013

Ahojte baby, poradite mi nieaku dobru stranku kde su kociky na predaj ..dakujem

katka_kol
12. nov 2013

Ja skúsenosť s ním nemám, ale tiež ma zaujímajú odpovede, lebo ma hneď na prvý pohľad očaril, tak sa teším,že máte dobré skúsenosti... posunul sa v mojom rebríčku medzi TOP. Tento šedý ľanový je fakt krásny.... Silno uvažujem

basenaaa
12. nov 2013

Nám prišiel akurát pred týždnom kočiarik z ľanu a je úplne super. K rozhodnutiu ma posunuli hlavne recenziie, bábo v nom bude o mesiac, ale zatiaľ som nadmieru spokojná. Je úplne nádherný a očaril aj okolie 🙂 Kamarátka už má polročnú dcérku a uvažuje nad zmenou, len kvoli tomu, že videla náš :D . Vyhovuje mi priestanná vanička, nie ako niektoré, kt. majú malú vaničku a ešte sú aj nízke.
Prídávam pár fotiek z shopu.

katulica
23. nov 2013

Kočiarik MAKED používame od marca tohto roku t.j 9mesiacov a zatiaľ neboli žiadne problémy, maximálna spokojnosť 🙂 Bývame na dedine, takže u nás boli bežné prechádzky v lese a po "rozbitom teréne". Ľahko sa ovláda a dobre pruží. Máme tmavo modrý Marine. Kočík som si vybrala fakt po dlhom zvažovaní a som so sebou spokojná, že som sa rozhodla pre tento. 😀 Ak by sme sa rozhodli ešte pre ďalšie bábo a bude to dievčatko, nebudem ani uvažovať nad inou značkou.
A myslím, že je aj cenovo dostupný.

ivankaaa789
29. dec 2013

Pripájam sa ku klubu spokojných mamičiek, musím povedať, že tento kočiarik je fakt dobrý. Malú kočíkujem od septembra a nerobí nám veľký problém ani sneh. Pri prvom sme mali Dojrjan, zdal sa mi o dosť ťažší aj na ovládanie. Mali sme teraz trochu problém s cestami, kedy zamrzla brečka a bolo všetko zladovatelé, tak som si kolieska musela zaaretovať, lebo mi ich točila zmrznutá brečka. Ale to by asi robil každý kočiar.
Inak je všetko bez problémov, malej vyhovuje opedalielko vo hlbokej časti, rada spinká, ked je trochu nadvihnutá.
Takže za seba možem len odporúčať 😎

katuliacik
30. dec 2013

baby ako je tazky?

lowike
10. jan 2014

a máte odskúšané, ako sa tlačí do kopca? ja hľadám taký, ktorý ide ľahko, lebo u nás je všetko do kopca 🙂

sonicka555
12. jan 2014

na to akú má priestrannú vaničku a je vysoký tak je ľahký. Ja som si ho vybrala kvoli výške, pri kolenách vaničku, ako majú niektoré mamičky, určite nechcem 🙂 . Manžel má 190 cm a vyhovuje aj jemu. Má všetky funkcie na ktoré ma upozorňovali kamarátky, že by mal mať dobrý kočiar 🙂
My sme ho kupovalli cez facebook
https://sk-sk.facebook.com/pages/Kočíky-MAKED/4...

rozbus
27. jan 2014

Ahojte, mozem sa spytat na tenot kociarik..da sa zlozit aj do mensieho auta???dakujem

alenah31
27. jan 2014

@rozbus suseda má Peugeot 206, konštrukciu vozila v kufri a vaničku na zadnom sedadle. Teraz keď z toho urobila šporťák tak najskôr dá konštrukciu a navrch do kufra vojde aj tá športová časť. Ako celok to tam nenarve ani náhodou🙂 Inak je ľahký, dobre sa tlačí, povrch sa dobre čistí a aj dizajnovo je krásny Teraz v novembri mala jej dcérka rok, krásne do kočíka vlezie aj s dekou a fusakom, ale hovorila, že už na leto bude musieť asi kúpiť niečo iné - tá časť na nožičky je krátka.

nikkyniks
28. jan 2014

Ahojte dievčence a mamičky 🙂 Tak aj ja uvažujem nad tým Makedom. Najprv som chcela Peg Perego, ale ako pozerám tie kočíky majú malú vaničku 🙂 Takže teraz som na pochybách 🙂 Neviem, či je Maked dobrá voľba, alebo zvoliť iný kočík 🙂 Ešte som počula, že Concordy sú dosť dobré kočíky, ale nepáči sa mi ich farebné prevedenie 🙂 Neviem teraz, či objednať Maked, alebo nie, poradíte ? 🙂

21maja12
29. jan 2014

Ahoj...aj ja keď som kupovala kočík , tak som chcela hlavne priestrannú vaničku...a tak som sa rozhodla pre MAKED a som veľmi spokojná...malá bude mať 6 mesiacov a ešte máme stále dosť miesta a to sme v nej vo fusaku...a ešte čo sa mi na ňom páči je, že je dosť vysoký...síce ja nepatrím k "výšavám" , ale manžel je vysoký takže je super pre nás oboch...ja som s ním spokojná...dúfam, že som pomohla...pá :o)

zuzulka98
30. jan 2014

Jej koľko pozitívnych reakcií 🙂 Vidno, že kočík je ozaj dobrý, ja som na nom tiež nenašla nejakú mimoriadnu chybu. Jednoducho-som spokojná 😉 . Ešte som si ho farebne skombinovala- vaničku mám z kolekcie viki- čierno-červenú a šp. verziu čisto ružovú. A @nikkyniks pri tomto kočíku sa nemusíš báť,že bude malá vanička 😀

jarkaleskova
2. feb 2014

prosim vas,neviete,kde su predajne s tymito kociarmi? dakujem

silvinkaa11
11. feb 2014

Ahojte mamičky, pripojím sa do diskusie, mňa tiež očaril na prvý pohľad Maked- béžový. Som takmer na 100% rozhodnutá nad kúpou a čítam samé pozitíva 😉 Ešte mám chvíľku- 3 mesiace čas ale ja už asi nevydržím a objednám si ho 🙂

luci974
28. apr 2014

Ahojte no na tento kočík čítam samé pozitíva, tiež sa neviem rozhodnúť ktorý si vybrať.
Ale môžte mi prosím niektorá z vás poslať rozmery v rozloženom stave? Ďakujem

janulkapol
11. máj 2014

Ahojte mamičky,silvinka11 aj mna očaril bezovy lucky,neutralná farba ktorá nevybledne,narozdiel od ciernej,prvy kočik som mala cely cierny a uz nikdy viac 🙂.. Minuly tyžden mi prišiel ten bezovy a som nadmieru spokojná,farba je ešte krajšia ako na obrázku,cena dostupná,dokonca zdarma rukavnik 🙂,, 🙂

niiniinka
3. aug 2014

Kedže som sa aj ja rozhodla na základe referencíí na kočík, preto pridávam aj moju skúsenosť.

Ja som s kočíkom veľmi spokojná, nieje nič čo by som mohla vytknúť, je hojdavý, vnútro kočíka je jemné a príjemné na dotyk. 🙂 A vanička je fakt super. Už sme v šporťáku, takže všetko ok, máme zelený, príjemná farba, 😉 Máme ho s bielou konštrukciou a bielými kolieskami.

domi187
3. okt 2014

baby ma fukacie kolieska?

sabca00
27. dec 2014

áno, má nafukovacie a veľké kolieska, vhodný na slovenské cesty 🙂

ritak
7. jan 2015

Ahojte dievcata 😊 rovnako aj my sme si medzi nášho favorita vybrali kočík maked Lucky v prevedení lan sedy (originál foto sem vložila basenaa , začo veľmi pekne ďakujem). Čítala som si niekoľko recenzií a viac-menej som pre nebo rozhodnutá len sa chcem spýtať.... Narazila som v diskusiách na to, že mamičky neodporúčajú autosedacku od vyrobcu... Čo vy na to??? Ďakujem za info. 😊

lucicka000
26. jan 2015

my ho máme tiež, teda Lucky ale kolekciu VIKI, máme celú trojkombináciu, sme spokojní a vajíčko bez problémov- aj v aute aj v konštrukcii 🙂

mischelka7
3. feb 2015

Ahojte, chcem sa opýtať na sportovú časť, či je dostatočne velka, nakolko ja ju budem potrebovat hlavne v zime, takze babo v overale + fusak. a ku ktorému sa da prirovnat s výškou, lebo ja som zas krpec, cca 160 cm, tak aby nebolo vidno najskor kocik a potom mna :D chcela som camarelo a tam bol ten problem ze bol na mna velký :D dakujem. a neviete nahodou ci sa da pozriet aj niekde na zivo v okoli ZA?

janinaa1122
8. mar 2015

Ahojte, ja sa tiež neviem rozhodnúť či Lucky alebo retro štýl Classic. Páči sa mi čierny bodkovaný.
Máte niekto aj Classic?
Náhodou rozmery Lucky nemáte? Výška, rúčka, vanička od zeme, atď. 😉 Ďakujem