Predajne s kočíkmi

janka95
9. júl 2015

Ahojte mamičky. 🙂 Prosím Vás o radu. Neviete náhodou kde na Slovensku najlepšie okrem Bratislavského kraja (pretože ho máme ďaleko) nájdeme najväčšiu predajňu kočíkov? Dáky kde prídeme a bude naozaj veľký výber, a kočíky vystavené nie len na objednávky. Boli sme už asi v šiestich predajniach ale ak tam bolo dokopy 10-20 kočíkov tak hovorím veľa. Kočík ktorý som chcela vidieť,alebo aspoň niečo podobné nemali ani v jednej z nich a kúpiť niečo čo nevidíme naživo nechceme. Ďakujem kráásne sa všetky tipy. :- ))

ladyblcha
10. júl 2015

vraj aladdin v hlohovci je dobry, ale nebola som. zavolaj si tam a spytaj sa kolko maju vystavenych kocikov 🙂

anitra11
10. júl 2015

mne sa páči Kindercentrum ZA (vedľa Max-u) - slušný výber, najčastejšie a najznámejšie predávané značky ... a Babytrend RK (to je ale malý obchod na kočíky, len zopár kusov ...)
neviem ale čo očakávaš - resp. akú máš predstavu o predajni kočíkov, lebo to je dosť náročné na priestor a v dnešnej dobe, keď každý na všetkom šetrí, nebude otvárať alebo prevádzkovať veľký dom len s kočíkmi ...keď aj tak tam baby prídu len pozrieť a potom kúpia lacnejšie cez internet ... 🙂
to len na margo môj postreh o súčasnom nakupovaní ...

ladyblcha
10. júl 2015

@anitra11 to je pravda.

treba nejaku vystavu asi, tam je najviac predajcov aj vystavenych veci 🙂
@janka95

ivet1371
11. júl 2015

Aladdin hlohovec

zita19
11. júl 2015

@janka95 v Presove je vraj dobry obchod. Maju sice vacsinou polske ale vyleky vyber aj ostatnych. A v Kosiciach Maderna

paladia
11. júl 2015

@zita19 kde v presove?

zita19
11. júl 2015

@paladia netusim, ale maju web. Mne od nich doviezli kocik do Kosic do obchodu. Skus si vecer hodit status do fotoblogu. Ked tu bude viac mamiciek, tak ti urcite povedia.

paladia
11. júl 2015

@zita19 dikes. Nevies nahodou ten web?

zita19
11. júl 2015

@paladia neviem, noozaj. Skus cez googla kociky Presov, nieco ti urcite najde, ale neviem, ktora je ta spravna

zita19
11. júl 2015
paladia
11. júl 2015

@zita19 dakujem.

beata2801
16. júl 2015

V Prešove odporučam Bambino-kočiky.Velky vyber.Pri vlakovej stanici.

renatka80
16. júl 2015

Moja byvala spoluziacka zo skoly si tam kupovala tiez kocik v Presove, predajna Bambino a bola velmi spokojna.

anitra11
16. júl 2015

Mne sa zda, ze Bambino ma prevazne polske veci aj kociky ..., ak to niekomu nevadi, tak v pohode ...

renatka80
16. júl 2015

@anitra11 ahoj, no vsetky kociky vyraba Polsko alebo Cina. Dokonca aj tie znackove ako je cam dinamico a ostatne.... Taze, bud si kupis znackovy kocik a zaplatis za znacku a je vyrobeny v Polsku alebo v Cine. Ziadna ina krajina nevyraba kociky. Iba Nemci Britax, nic viac.