Predeti.sk - reklamácia kočíka

18. sep 2022

Niekto skúsenosti s reklamáciou kočíka s tejto stránky ďakujem

andula1988
18. sep 2022

Co konkretne ?

biankaaaa
18. sep 2022

My sme reklamovali

autor
18. sep 2022

@biankaaaa chcela som vedieť ako to u nich funguje dala som reklamovať petite Mars street kvôli komstrukciii používaný necelé 4m tak či je nejaká reálna šanca aby mi dali nový a či dodržujú presne 30dni či aj skôr zvyknú vybaviť dakujem

biankaaaa
18. sep 2022

Noo my sme mali skôr zlú skúsenosť..kočík odoslali na reklamáciu, ozvali sa takmer presne o 30 dní, že reklamácia vybavená. Prišli sme do obchodu a zrazu predavačka, že ale jej sa nevidí nič vymenené na kočíku. A naozaj, poslali nam ho v rovnakom stave späť... Tak predavačka rovno povedala, že nám ho pošle naspäť a že to vybavia prednostne, že nemusíme čakať ďalších 30 dní. Tak nakoniec nám vymenili akurát podvozok za nový, lebo bol trochu problém s kolieskom, ale to, kvôli čomu sme ho reklamovali (poriadne, ale fakt, ,že poriadne, kývajuca sa konštrukcia), nechali tak 🤣 držím palce, nech to dopadne k vašej spokojnosti ☺️
Viem, že známa u nich zasa reklamovala Thule a bola to čistá (tragi)komédia... Reklamovala ho úplne nový, po mesiaci im poslali nový kus a zas pokazený, takže zasa reklamácia. V podstate majú už tretí kočík, tak snáď tento už bude aj posledný 🤣

dzejsik
18. sep 2022

mne vybavili reklamaciu za tri tyzdne opravenim vady, boli sme pon vcera… bol to P&M Royal a tiez sa po 4m pouzivania pokazil - skladanie (vyskocila strunka)… bola som kocik zaniest na predajnu, lebo sa mi nechcelo riesit kuriera … pri oprave mi urobili dieru v kozenke na detskom madle, predavacka slubila, ze skusi vybavit nove, tak som zvedava ako pochodime

dodka258
20. jún 2023

@dzejsik prosím neviete či požičiavaju náhradný kocik na ren čas čo sa rieši reklamácia. ?

dzejsik
20. jún 2023

@dodka258 v BB nie, tak myslim, ze ani inde … my sme zatial fungovali v cestovnom malom … ale to madlo nam vtedy poslali nove, co oni poskodili

zdenkak87
20. jún 2023

Nam vybavili reklamaciu tusim za 2 tyzdne, pokazilo sa skladanie, vymenili celu konstrukciu a pytali sa aj ci potrebujeme nahradny kocik, nepotrebovali sme.

dodka258
21. jún 2023

@zdenkak87 a na ktorej predajni ?

zdenkak87
21. jún 2023

@dodka258 v BA